مردم کسب و کار: اکسل انرژی باعث می شود اجرایی تغییرات نسبت به طرح جانشینی

توجه داشته باشید

بن Fowke, اکسل انرژی‘s رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اعلام کرد که باب Frenzel خواهد بود به نام رئیس جمهور و رئیس اجرایی و برایان ون آبل خواهد بود شرکت رئیس امور مالی هر دو موثر مارس 31. مینیاپولیس ابزار مبتنی بر گفت: حرکت در حال مقدمات احتمالی رهبری جانشینی در شرکت. این شرکت همچنین اعلام کرد که Tim o’connor تبدیل خواهد شد معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس نسل افسر موثر مارس 31, وندی Mahling نامگذاری شده است معاون رئیس جمهور و شرکت های بزرگ و فرانک Prager شده است به نام معاون ارشد رئيس جمهور از, استراتژی, برنامه ریزی و امور خارجی. اکسل نیز اعلام کرد دو تخته شده: Netha جانسونرئيس جمهور از برم تخصص و جهانی آن در البمارل Corp.و جورج کهلبازنشسته شریک مدیریت و کسب و کار واحد حسابرسی شریک در KPMG.

معماری/مهندسی

HGAمینیاپولیس به استقبال میشل مورگان-نلسن به عنوان ارشد مدیریت روابط عمومی و دستیار معاون رئیس جمهور. … محل کار استراتژیست طراح و رهبر پروژه راشل Maresh اتحاد پیوست Alliiance‘s محل کار استودیو رهبری است. Alliiance مستقر در مینیاپولیس. … معماری استفادهSt. Paul, اعلام استخدام از Meghan ماهانی به عنوان معاون اجرایی و مندی Tauferner به عنوان مدیر پروژه و معمار. … LHB صندلی و مدیر اجرایی لایحه بنت بازنشسته است و پس از 40 سال با این شرکت است. LHB است دلوت مبتنی بر معماری, مهندسی و برنامه ریزی شرکت با کارکنان 260.

ساخت و ساز

کاروس-Anderson, مینیاپولیس موفق به کسب جایزه تعالی از مینه سوتا ساخت انجمن برای دلتا دندانپزشکی در مینه سوتا‘s بمیجی مرکز عملیات که باز در ماه اوت سال 2019. این پروژه برنده در زیر 15 میلیون دلار رده.

توسعه

ایالات خواصمینیاپولیس اعلام کرد که اسکات پترسون نامگذاری شده است معاون رئیس جمهور از مهمان نوازی و دفتر توسعه است.

خدمات مالی

مشاوره سرمایه گذاری شرکت RMB سرمایه اعلام کرد که معاون رئیس جمهور و ثروت مشاور Benjamin J. برمن به نقل مکان به شرکت بلومینگتون ، … مینیاپولیس مبتنی بر سرمایه گذاری بانک پیپر سندلر Cos., به نام مت Sznewajs و جان تای به عنوان شرکت سران متنوع صنعتی و خدمات بانکداری سرمایه گذاری; Mike Dillahunt و تد جلبفعلی شرکت سران DIS گروه منصوب شده اند معاون رئیس بانکداری سرمایه گذاری. … اولین بانک دولتی و اعتماد, بیپرت اعلام کرد که علاوه بر اعتماد و شهرکهای وکیل کتی Kranz به اعتماد بخش خدمات. … ملی قدیمی Bancorp هیئت مدیره به نام پیر مدیر عامل شرکت ملی Jim Ryan به عنوان شرکت جدید رئیس هیئت مدیره. رایان موفق باب جونزکه بازنشسته شد به عنوان مدیر عامل شرکت ملی در آوریل 2019. پیر ملی Bancorp است که در ایندیانا با یک دوقلو شهرستانها حضور در بازار.

مواد غذایی

General Mills, Golden Valley اعلام کرد انتخابات از جو ان جنکینز به هیئت مدیره. جنکینز است مدیر اجرایی AARP.

مراقبت های بهداشتی

دکتر راهول Koranne شده است به نام رئيس جمهور و مدیر عامل بیمارستان مینه سوتا انجمن. … انجمن صنفی Inc., یک St. Paul سازمان ارائه سلامت روان برنامه های درمان اعلام کرد آن را به نام بث Scheetz به عنوان رئیس بالینی افسر. Scheetz قبلا به عنوان تیم مدیر هماهنگ بهداشت و خدمات مسکونی. … مینیاپولیس-بر اساس Recovreeیک تکنولوژی مبتنی بر راه اندازی با تمرکز بر کمک به افراد در بهبود اعلام کرد این استخدام اردن هانسنقبلا بالینی مدیر آموزش و پرورش حرفه ای راه حل در Hazelden بتی فورد بنیادبه عنوان شرکت معاون رئیس جمهور از رشد و استراتژی. … این متخصصان دندانیک رزویل مبتنی بر چند گروه تخصصی دندانپزشکی عمل معرفی شده یک شرکت جدید آرم و نام تجاری کار با مینیاپولیس مبتنی بر سازمان خلاق و هشت ماه و ثبت سفارشی-ساخت شریک آرکه تایپ. … مینیاپولیس-بر اساس Exceleraاپراتور از Excelera شبکهیک داروخانه تحویل دارو و خدمات مدیریت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اعلام کرد انتصاب مردیت هولت ملی به عنوان معاون رئيس جمهور از فروش. … بهداشت و درمان نامحدود, همکاری, Golden Valley اعلام کرد علاوه بر این از دو مستقل و شیوه های آن در گروه پزشکی: پیشگیری کلینیک قلب و عروق, ادینا و کولون و رکتوم عمل جراحی همکاران. … سنت فرانسیس مرکز پزشکی منطقه ایو Shakopee, اعلام کرد قصد دارد برای $25 میلیون گسترش و نوسازی بیمارستان بخش اورژانس و مرکز سرطان همراه با 5 میلیون سرمایه کمپین برای کمک به صندوق به پروژه های راه اندازی شده با کمک مالی از $1 میلیون از Shakopee Mdewakanton سو جامعه.

افتخارات

ریچفیلد مبتنی بر الکترونیک, خرده فروش بهترین خرید رتبه نهم در آخرین هوش مصنوعی هدایت رتبه بندی در حفظ و نگهداری کارکنان در میان فورچون 100 شرکت: این کار بهترین جوایز: حفظ و نگهداری کارکنان رهبران گردآوری شده توسط نیروی کار Logiq.

مهمان نوازی

Omni هتل ها و استراحتگاه اعلام کرد قرار ملاقات برنت Glashan به عنوان مدیر کل و مایک Hubnik به عنوان مدیر فروش و بازاریابی در Omni وایکینگ دریاچه هتلمیله میله برای باز کردن در Eagan در اکتبر سال 2020 است.

قانون

وکیل Amanda L. Welters اتحاد دوباره Fredrikson & بایرون در ادغام & Acquisitions سرمایه & فرشته تامین مالی و شروع به بالا و رشد سریع شرکت های گروه. Fredrikson & بایرون مستقر در مینیاپولیس. … Littler اعلام آن اضافه شده است ژاکلین A. Mrachek به عنوان یک سهامدار در آن مینیاپولیس ، Mrachek می پیوندد از Faegre بیکر Daniels, که در آن او co-led شرکت استخدام دادخواهی عمل. او فارغ التحصیل از میچل ال روزاریو دانشکده حقوق در سنت پل.

سازمان های غیر انتفاعی

The Nature Conservancy اعلام کرد علاوه بر این از Thomas R. Hrabik به آن هیئت امنا در ویسکانسین; Hrabik استاد زیست شناسی در دانشگاه مینه سوتاکه در آن او همچنین به تازگی به عنوان سر گروه. … جامعه سرمایه گذاری مجدد صندوقمینیاپولیس اعلام کرد که استخدام شده مرکان آواز به خود مدیر برنامه استراتژی و توسعه است.

سازمان

این مینه سوتا بتن و مصالح ساختمانی پیمانکاران ارتباط خود را اعلام کرد 2020-21 هیئت مدیره و افسران: رئیس جمهور: تام میلر, پیشرفته, سنگ تراشی, مرمت; رئیس جمهور منتخب: تدی Bulinski McGough Cos. Inc.; دبیر: Kirt O’Konek, Stoneworks معماری پیش ساخته; خزانه دار: استیو براک, ساخت و ساز, میانه, Inc.; گذشته رئیس جمهور: پاتریک Vogt, Donald R. Frantz بتن Const.; پیمانکاران عمومی: مت Ecklund, JE دونن ساخت و ساز مت Lennartson, Adolfson & Peterson Const.; مصالح ساختمانی و بتن پیمانکاران: چاد Grazzini, Carciofini; Tim Selken B & D همکاران; جیمی گیبسون رایس لیک گروه ساخت و ساز; همکاران: جان haupt ارسال آمریکایی مهندسی تست; John Thomas, TCC مواد; دنور اوبراین Amcon محصولات بتن; ژاک Quinn, براک سفید Co.; جو Oster AVR, Inc. Woodbury منطقه اتاق بازرگانی اعلام کرد هیئت مدیره برای سال 2020: کارل Batalden شهرستان وودبری; Lori Bernier عزت نفس برندها; شهردار آن Burt شهرستان وودبری; Theresa Gebhard, Gebhard & Giguere; Karen Gustafson, اجلاس, ارتوپدی; Gina Kazmerski, Image360; Rachel Larson, M بهداشت فرویو; باب لارنس جنوبی Washington County School District; سارا اولسن; نشاط; ترنت Scheidecker, ChiroWay; و براندون Severson منار مخروطی Credit Union; Eric Rislove, ادوارد جونز سرمایه گذاریبه عنوان صندلی; پت فریتز فصل بازار تعطیلاست معاون اول صندلی; الیزابت Neyens, Neyens قانون است معاون دوم صندلی; Brian Johnson دو طاس بچه هااست خزانه دار و تیم لارنس, City and County Credit Union, گذشته است, رئیس هیئت مدیره.

انسان دوستی

Margaret A. کارگیل PhilanthropiesEden Prairie اعلام کرد که لیزا هاوزر شد
منصوب به کمیته حسابرسی برای Margaret A. کارگیل بنیاد و آن ری بنیادکه هر دو عمل زیر چتر Margaret A. کارگیل Philanthropies; هاوزر به عنوان ارشد مدیر عامل در PricewaterhouseCoopers خطر تضمین عمل شد و یک عضو از شرکت حسابرسی داخلی و مدیریت ریسک و انطباق تیم است. … فرشته امید نجات حیوانات, Anoka دلار اعلام 41,850 کمک مالی از PetSmart سازمان های خیریه برای کمک به آماده سازی پناهگاه حیوانات خانگی در مینه سوتا برای تصویب.

تفریح و سرگرمی

X-گلف بلینسرپوشیده گلف شبیه سازی تسهیلات اعلام کرد افتتاح آن در 298 Northtown Drive NE بلین.

خرده فروشی

پیچ در پیچ دنباله کتاب اعلام زمان افتتاح آن در در میلتون, Square, St Anthony پارک, St. Paul.

خدمات

منابع انسانی شرکت مشاوره MRA — مدیریت ارتباط, Plymouth, اعلام حمایت از سندی Nebel ارشد منابع انسانی کسب و کار شریک پوشش عمرا اعضا در مینه سوتا و Eau Claire, Wis., منطقه است. … MetroConnections, Burnsville مبتنی بر رویداد برنامه ریزی خدمات برای کسب و کار اعلام کرد که تشکیل یک کارمند سهام مالکیت طرح و تبدیل به کارمند دولتی به عنوان Jan. 1. … میلان حذف مو لیزر اعلام کرد افتتاح یک محل خرده فروشی در Tamarack روستا در وودبوری.

ورزشی

این مینه سوتا تیمبرولوز و سیاهگوش بسکتبال حرفه ای سازمان اعلام کرد استخدام ماریسا Blomstrom به عنوان معاون رئيس جمهور از بازاریابی است.

تکنولوژی

Ceridian HCM برگزارییک بلومینگتون-بر اساس مدیریت سرمایه انسانی فناوری شرکت اعلام کرد که آن را به نام یک سال 2020 گارتنر نظیر بینش انتخاب مشتریان برای آن ابر HCM سوئیت برای 1000+ کارمند شرکت نرم افزاری محصول. … Shutterflyکالیفرنیا مبتنی بر فن آوری عکاسی و ارائه دهنده خدمات اعلام کرد گسترش آن Lifetouch عملیات در دشت بهشت با تغییر نزدیک به 100 شغل از دره سیلیکون; Shutterfly به دست آورد Lifetouch در سال 2018 است.

ایمیل موارد به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im