مردم کسب و کار: UnitedHealth مینیاپولیس بنیاد متعهد به صندوق COVID-19 مراقبت

توجه داشته باشید: CORONAVIRUS

بیمه بهداشت و درمان و UnitedHealth Group, Minnetonka اعلام کرد که کمک های اولیه 10 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 همه گیر در سطح بین المللی در کشورهایی که در آن UnitedHealthcare و Optum کسب و کار از جمله در برزیل, شیلی, کلمبیا, هند, ایرلند, پرو فیلیپین و پرتغال. … این مینیاپولیس بنیاد اعلام کرده است که اعطا $452,330 در کمک های مالی از آن OneMPLS صندوق در حمایت از تلاش های منطقه ای برای رسیدگی به تاثیر اقتصادی COVID-19.

تبلیغات/روابط عمومی

مینیاپولیس-بر اساس نام تجاری تاثیر گذار سارا ادواردز اعلام کرد که مجلس از او خلاق, بازاریابی, آژانس من سارا هستم ادواردز/I AM متصل برندها به عنوان برخی از مردم. … تیلور ارتباطات امن و مشتری راه حل هاییک آردن هیلز-based multi-channel چاپ و بازاریابی شرکت اعلام کرد علاوه بر این از آنجلا Passanesi به عنوان معاون رئيس جمهور از فروش.

معماری/مهندسی

MSR طراحیمینیاپولیس اعلام کرد که Traci انگل LesneskI نامگذاری شد, مدیر ارشد اجرایی و رئیس شرکت پس از بازنشستگی از بنیانگذاران و حرکت اخیر به یک استودیو جدید; جک Polingکه رهبری این شرکت برای 16 سال ادامه خواهد داد تا در نقش اصلی.

آموزش و پرورش

ایجاد آن قراردادهای آتی اعلام کرد راه اندازی CompTIA فنی حرفه ای آکادمی در ادینا ارائه گسترش آن آماده پشتیبانی فنی برنامه به تایید و محل بیکار و شاغل بزرگسالان در خود آن شغل است.

خدمات مالی

BerganKDVیک آیووا مبتنی بر کسب و کار شرکت حسابداری محلی عملیات در بلومینگتون اعلام کرد این رتبه بندی شماره 70 در حسابداری امروز‘s سالانه بالا 100 رتبه بندی, با $66.9 میلیون دلار در سال 2019 درآمد 20 درصد تغییر از سال 2018 است.

مراقبت های بهداشتی

Trillium جنگلیک عمر خدمات مراقبت های زندگی طرح مبتنی بر جامعه در پلیموث اعلام کرده مت Phipps به عنوان مدیر اجرایی. Phipps قبلا به عنوان مدیر اجرایی در کینگسوود ارشد جامعه زندگییک LCS زندگی جامعه طرح در شهر کانزاس.

افتخارات

Smyth Cos., یک St. Paul-بر اساس چاپگر تجاری اعطا شده است بهترین محل کار و سپر ایمنی برای تعیین 2020 بهترین محل کار در امریکا جوایز ارائه شده توسط صنایع چاپ آمریکا. … اکسل انرژییک مینیاپولیس-based multi-state برق اعلام کرد آن را دریافت ملی 2020 آب و هوا رهبری جایزه از مرکز آب و هوا و راه حل های انرژی و آب و هوا رجیستریدر همکاری با امریکا تعهد. … به تولید موسسه به نام Flint Hills منابع شیمیایی, مهندس و ویژگی های رهبر , وندی Wildenberg به عنوان honoree از سال 2020 قدم جلوتر جوایز. این برنامه ایجاد شده در سال 2012 به رسمیت می شناسد زنان در صنعت ساخت که در حال ساخت یک تفاوت از طریق حمایت آموزشی و نامزدی و ارتقاء و رهبری است. … برای چهارمین سال متوالی شورای فرودگاه بین المللی به نام مینیاپولیس-سنت پل بین المللی (MSP) به بهترین فرودگاه در آمریکای شمالی در 25-40 میلیون مسافر رده.

قانون

سنت پل شرکت حقوقی HKM اعلام کرد علاوه بر این از ارشد دادخواهی وکیل کاتلین Curtis.

تولید

St. Paul تمبر کار می کند, یک چاپگر تجاری و ساز از nameplate محصولات برای کسب و کار اعلام کرد این جشن 150 سال در کسب و کار; این شرکت تاسیس شد در سال 1870 توسط سوئد مهاجر اکسل ادموند Mellgren.

تکنولوژی پزشکی

Electromedجدید پراگ-بر اساس ساز از راه هوایی ترخیص technologies اعلام کرد که CFO جرمی براک انتخاب کرده است به دنبال فرصت های دیگر; براک ادامه خواهد داد و در نقش CFO تا ژوئیه 1.

سازمان های غیر انتفاعی

این St. Paul & مینه سوتا, بنیاد, St. Paul اعلام کرد که تبلیغات از ملانی chris gilbert به افسر ارشد بازاریابی و ناج سوغات به معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات و یادگیری است. … خیریه کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس اعلام کرد اضافات به هیئت مدیره: بارب Baumann, Securian مالی; Lynette L. Dumalag, JLLو جاناتان G. وان Wyck, Boston Consulting Group.

خدمات

سالم آب راه حل های از Fairmont, Minn., اعلام کرد کسب Culligan franchises عامل از منکیتو, Madelia و Redwood Falls. … هوشمند تجهیزات مراقبت از راه حل های, یک, St. Paul ارائه دهنده خدمات مبتنی بر آشپزخانه تجاری فن آوری و خدمات اعلام کرد کسب مکانیکی پیشرفته به علاوهیک ارائه دهنده خدمات تجاری مواد غذایی-خدمات و تجهیزات تهویه مطبوع خدمات مستقر در اوهایو. … ابزار شمالی + تجهیزاتیک Burnsville مبتنی بر تامین ابزار و تجهیزات به کسب و کار و از طریق رسانه های خرده فروشی را اعلام کرد انتصاب Suresh کریشنا به عنوان مدیر اجرایی, موثر, مارس 20. کریشنا می آید به این شرکت از خواب شماره, مینیاپولیس, جایی که او افسر ارشد عامل.

ایمیل موارد به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im