مردم کسب و کار: پاتریک Thueson شنود گذاشته به رهبری لوتری خدمات اجتماعی در مینه سوتا


توجه داشته باشید

پاتریک Thueson

لوتری خدمات اجتماعی در مینه سوتا, St. Paul به نام پاتریک Thueson آن مدیر عامل جدید; Thueson شده است با LSS برای 13 سال و شد مدیر عامل موقت در سپتامبر سال 2019 که سابق مدیر عامل شرکت Jodi Harpsteadمنصوب شد کمیسر برای Minnesota Department of Human Services.

خدمات مالی

همراه بانک اعلام کرد 300.000 دلار تعهد به حمایت از COVID-19 بازیابی تلاش در آن سه دولت رد پای; شرکت اهدا خواهد شد $150,000 محلی ایران راه فصل در ویسکانسین ایلینوی و مینه سوتا به صندوق جامعه مبتنی بر برنامه ها و خدمات پشتیبانی است که تامین نیازهای اساسی. همراه بانک مستقر در خلیج سبز, Wis., با حضور در بازار در مینه سوتا است.

قانون

Meritasیک مینیاپولیس مبتنی بر اتحاد مستقل شرکت های حقوقی اعلام کرده است که به نام , سونا, Pancholy به عنوان سازمان جمهور است. Pancholy اخیرا ارشد رهبر در بلومبرگ گروه صنعت. Meritas یک شبکه 7,500 وکلای مدافع در 259 بازار در سراسر جهان.

سازمان

بین المللی از فرزندان نروژیک مینیاپولیس-بر اساس علایق و مالی و فرهنگی سازمان اعلام کرد که کریستوفر Pinkerton شده است به نام مدیر عامل سازمان; پس از 2018, Pinkerton به عنوان COO از فرزندان نروژ بیمه سازمان که دارای بیش از $365 میلیون دلار دارایی در 38 متحده است.

ایمیل موارد به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im