مردم کسب و کار: اجرایی تغییرات اعلام شده در اپوس گروه

Category: توین سیتی No comments


توجه داشته باشید

دیو Bangasser

این اپوس گروهیک مینیاپولیس-بر اساس national commercial real estate توسعه دهنده اعلام کرد که دیو Bangasser, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Opus, طراحی, ساخت, خواهد بازنشسته موثر آوریل 2; تام بکرفعلی منطقه ای معاون رئیس جمهور از ODB را عهده دار نقش رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کسب و کار واحد های زیر Bangasser بازنشستگی و بث Duyvejonck, مدیر, مدیریت پروژه از ODB خواهد بود ارتقا به منطقه ای معاون رئیس جمهور و مصرف بیش بکر فعلی نقش.

تبلیغات/روابط عمومی

کل طیف/استیو گوردون و همکارانیک Washington, d. C., مشاوره, شرکت, اعلام کرد که سابق کنگره ایالات متحده اریک Paulsen تبدیل به یک مشاور استراتژیک; Paulsen قبلا نماینده مینه سوتا در سومین کنگره منطقه در واشنگتن است. … روابط رسانه ای آژانسBurnsville اعلام کرد انتخاب آن به عنوان آژانس برای سنگ قمر تغذیهسازندگان از سنگ قمر سلامت کلیه نوشیدنی.

کشاورزی

دشت بهشت-بر اساس Zinpro Corp.یک تامین کننده از مواد معدنی و تغذیه برای دام اعلام کرد که لیزا انگل اتحاد پیوست و این شرکت به عنوان جهانی مدیر پروژه-تجاری.

معماری/مهندسی

KLJ, St. Paul استقبال مهندس Keelee Roggenbuck به آن سنت پل ، … دره طلایی-مبتنی بر مهندسی شرکت WSB اعلام حمایت از کیان ثابتی به معاون رئیس جمهور از استراتژی است.

آموزش و پرورش

به موزه علوم از مینه سوتا, St. Paul اعلام کرد که کاترین اوایل پیوستن مرکز تحقیقات و مجموعه به عنوان اولین Barbara Brown, صندلی پرنده شناسی; صندلی موقعیت بود وقف از 2 میلیون دلار هدیه به موزه علوم در سال 2018 — بزرگترین وقف هدیه ای در موزه تاریخچه; اوایل وقت شروع می شود ممکن است.

فدرال رزرو

که بانک فدرال رزرو مینیاپولیس به نام کیسی وین Lozar به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر آن مرکز کشور هند توسعهیک مرکز تحقیقاتی متمرکز بر توسعه اقتصادی و رفاه بومی ملت ها در سراسر ایالات متحده; Lozar مطرح شد در Flathead, رزرو هند در مونتانا و ثبت نام عضو Confederated Salish و Bonner قبایل.

خدمات مالی

Rosemount-بر اساس اولین بانک دولتی Rosemount اعلام کرده است که دانیل Hennen پیوست بانک به عنوان یک کسب و کار توسعه افسر. … مشاوره مالی و مالیاتی شرکت Baker Tilly
Virchow Krause اعلام کرد که جنی جنسن و هدر رایت پیوست, شرکت, مینیاپولیس, مالیات بر عمل به عنوان یک مالیات مدیر و مالیاتی مدیر ارشد بود. … Briana Pelland اتحاد پیوست وام تیم در ایده آل Credit Union, Woodbury, به عنوان یک وام مسکن وام مشاور. … Thriventیک مینیاپولیس-بر اساس علایق مزایای سازمان اعلام کرد نتایج حاصل از آن ملی هیئت مدیره انتخابات: امتیازهای کرک Farney فردریک Kraegel و کاترین Marinello انتخاب شدند برای خدمت به مدت دیگر; Deborah Ackerman, ویلمت بیمار., و آنجلا Rieger, Madison, Wis., منصوب شد به هیئت مدیره. … Hiway Federal Credit Union, St. Paul, اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن یک شاخه در 2471 فرویو Ave. N. رزویل در 2021. … Ameriprise Financial, مینیاپولیس اعلام کرد که 220 از آن مشاوران مالی بودند به نام به 2020 فوربس “بهترین در دولت ثروت مشاوران” لیست نمایندگی از 22 درصد افزایش بیش از 2019.

مراقبت های بهداشتی

این آمریکایی کایروپراکتیک انجمن به رسمیت شناخته شده است نورث وسترن بهداشت علوم , مدیر اجرایی تحقیقات و نوآوری میشل Maiers با ایجاد سالانه یک جایزه به نام او. این میشل Maiers NextGen عضو جایزه سال افتخار خواهد کرد در اوایل زندگی حرفه ای کایروپراکتیک که نشان می دهد حرفه ای رهبری در ACA و فراتر از آن. Maiers نیز دوباره انتخاب شد به سازمان حکام. شمال غربی علوم سلامت مستقر در بلومینگتون. … دره اپل کلینیک پزشکی مراقبت های فوری و اولیه مراقبت از شیوه اعلام کرد آنها در حال حاضر بخشی از مینیاپولیس-بر اساس Allina Health; نام اتحادش را تغییر به Allina Health اپل دره درمانگاه. … Tabatha Erckمعاون ارشد رئیس جمهور از Amplifon شنیدن مراقبت های بهداشتیمینیاپولیس شده است به نام صندلی از شنیدن داد شبکهیک شبکه ملی از شنیدن ارائه دهندگان مراقبت.

افتخارات

به توسعه اقتصادی انجمن مینه سوتا اعلام کرد برتری خود را در توسعه اقتصادی, برندگان جایزه: اقتصادی توسعه از سال: نانسی هافمن, Chisago County; منتخب رسمی از سال: سن. اریک پراتR-دریاچه قبل; نوظهور حرفه ای از سال: کتی Heppner غرب مرکزی توسعه اقتصادی داد; جایزه نوآوری: APEX 360VR FAM تور; پروژه از سال (کراوات): شمال پشته, فریدلی و CHS Inc., Fairmont. … General Mills, Golden Valley, اعلام آن به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر جهانی در شرکت پایداری زیست محیطی غیر انتفاعی CDP (که قبلا کربن افشای پروژه) تبدیل شدن به یکی از 10 شمالی شرکت های آمریکایی برای دریافت نمره “الف” در هر دو تغییر آب و هوا آب و امنیتی است.

قانون

ماهی & Richardson, مینیاپولیس اعلام کرد که جان Adkisson شده است نام شرکت رئیس جمهور جدید و رئیس اجرایی جایگزین پیتر J. Devlinکه پله از نقش خود پس از 20 سال. … مینیاپولیس مبتنی بر ماست & بارنت اعلام کرد که هارون P.
وزیر اتحاد پیوست و حقوقی دادخواهی تیم; وزیر سابق کارمند قانون را محترم Francis J. Magill.

رسانه

غذا, مجله, یک دوسالانه چاپ مجله پوشش مواد غذایی و هنر اعلام کرد آن را راه اندازی در شهرهای دوقلو رهبری editor-in-chief پیتر غربال و از بنیانگذاران و سردبیر اجرایی جاشوا صفحه; انتشار لیست بنیانگذاران آن به عنوان یک گروه از مینیاپولیس مبتنی بر نویسندگان و هنرمندان است.

تکنولوژی پزشکی

Surmodicsیک دشت بهشت-بر اساس ساز مواد مخدر-پوشش فناوری داخلی ایمپلنت اعلام کرد که دکتر Nusrath سلطانه اتحاد پیوست و این شرکت به عنوان معاون امور بالينی.

سازمان های غیر انتفاعی

تاثیر Hub مینیاپولیس-سنت پل, یک سازمان حمایت از تاثیر اجتماعی کارآفرینان در شهرهای دوقلو اعلام کرد انتصاب کتی Kalkman به عنوان مدیر اجرایی.

سازمان

Ronald McDonald House Charities فوقانی میانه زیر را اعلام کرد جدید اعضای هیئت مدیره: هدر Fleck, PJFRTB بنیاد; Brian Henke, Ecolab; John P. Ryan III, Ryan مالی گروه و cabell در است Lolmaugh کاشی فروشگاه.

انسان دوستی

این مینیاپولیس بنیاد اعلام کرد که جایزه نزدیک به 3 میلیون دلار در اثربخشی سازمانی کمک های مالی به 117 سازمان های غیر انتفاعی که دریافت خواهد کرد بین $4,500 به 50.000 دلار برای گسترش ظرفیت خود را از طریق سرمایه گذاری استراتژیک در جمع آوری کمک های مردمی و رهبری و ارتباطات و ارزیابی است. متوسط اعطای بیش از $25,500. … , مینه سوتا, لاستیک و پلاستیک, Plymouth, اعلام کرد, آن ساخته شده است 150.000 دلار تعهد مالی بیش از سه سال به انجمن قلب آمریکا‘s جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در شهرهای دوقلو قلب راه رفتن. … به جورج بنیاد خانوادهمینیاپولیس اعلام کرده است که گسترش پشتیبانی از رهبری فردی برنامه های ایمان مبتنی بر عدالت اجتماعی تلاش و جوانان برنامه های توسعه در شهرهای دوقلو; دالاس; کالیفرنیا ؛ و بدرد خوردن ولی در کلرادو. این بنیاد اهدا $980,000 به 38 سازمانهای آوردن مجموع آن دادن برای 2019 به $4,434,700. … Arvigیک Perham بر اساس شرکت مخابرات اعلام کرد 2019 دادن خیریه بالغ بر حدود $550,000 حمایت از بیش از 450 سازمان های محلی از جمله 80 مدارس.

خدمات

فارگو, N. D. مبتنی بر داکوتای عرضه گروهیک تامین کننده از لوله کشی و تهویه مطبوع محصولات خود را به کسب و کار ترویج تریسی Roettger به منطقه ای مدیریت عملیات خود در ایالت مینه سوتا منطقه; این شرکت دارای عملیات در منطقه ای پلیموت.

حمایت های مالی

St. Paul مبتنی بر میل به علاوه اتحادیه اعتباری فدرال اعلام کرد این ارائه حمایت از برگزاری کنسرت در فیل مور مینیاپولیس, به طور رسمی نام این فیل مور ارائه شده توسط میل Plus Federal Credit Union; میل به علاوه همچنین اعلام کرد سالانه برنامه بورس تحصیلی در همکاری با موسیقی به جلو بنیادبرای مینه سوتا دانش آموزان به دنبال یک موسیقی, عملکرد, مهمان نوازی و یا مربوط به حرفه ای همراه با موسیقی حرفه ای حوادث برای K-12 دانش آموزان است.

تکنولوژی

DTNیک Burnsville مبتنی بر ارائه خدمات و محصولات فن آوری به صنعت کشاورزی اعلام کرد, استخدام های لارس میشارشد تکنولوژی افسر و جان Teepleمعاون ارشد رئیس جمهور از کشاورزی است.

ایمیل موارد به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>