توجه داشته باشید

گیل پترسون

Ecolabیک St. Paul ارائه دهنده خدمات مبتنی بر محصولات بهداشتی و خدمات برای کسب و کار اعلام کرد که گیل پترسون ترویج شده است به معاون ارشد بازاریابی جهانی و ارتباطات است.

تبلیغات/روابط عمومی

Soulo ارتباطات, راگون رپیدز اعلام کرد که Chadd Schurr استخدام شده برای نظارت بر بخش فروش.

معماری/مهندسی

ESG Architecture & Design, مینیاپولیس اعلام کرد که گرچن اردوگاه رابرت Loken و برت تابوت ترویج بودند به شرکت مدیران. … TKDA, St. Paul اعلام کرد که دانشگاه مینه سوتا‘s پایونیر سالن گسترش و نوسازی پروژه دریافت یک جایزه بزرگ در آمریکا شورای فنی و مهندسی شرکت از مینه سوتا‘s 53 مهندسی جوایز تعالی ضیافت.

توسعه

دیویسیک مینیاپولیس مبتنی بر توسعه دهنده مراقبت های بهداشتی, خواص و اعلام کرد آن را استخدام کرده است استوارت دیویس به عنوان معاون اجرایی رییس جمهور-سرمایه گذاری برای مدیریت تمام خرید خود را در سراسر کشور است. او بر در این شرکت به تازگی افتتاح دفتر نیویورک.

انرژی

ماراتن نفتی پارسیان اعلام کرد که امی Macak شده است به نام مدیر کل آن سنت پل پارک پالایشگاه.

خدمات مالی

منار مخروطی اتحادیه های اعتباری شاهین ارتفاعات, اعلام استخدام از جاستین برلسون به عنوان معاون ارشد مدیر عامل افسر و جو جانستون به عنوان بازنشستگی و سرمایه گذاری خدمات مشاور. … شرکت مشاوره خوب رهبری شرکت, ادینا اعلام کرد ترویج ارین Wilken به افسر ارشد عامل. … Sunbelt کسب و کار مشاورانمینیاپولیس اعلام کرد آن را به نام پگی DeMuse کارگزار از سال 2019 برای کارگزار با بیشترین تعداد معاملات کسب و کار برای سال. … بال Financial Credit Union, دره اپل اعلام کرد که آن را کسب محله بانک ملیاز جمله شش محل شعبه: دو در مورا; North Branch, Aitkin, برینرد و اسکندریه.

مواد غذایی

Calyxtیک رزویل شرکت توسعه کارخانه مواد غذایی مبتنی بر جایگزین اعلام کرد آن را منصوب کرده است بابی ویلیامز به تازگی ایجاد شده نقش مدیر ژن ویرایش.

مراقبت های بهداشتی

این گودمن گروهChaska اعلام کرد که دو نفر از آن موفق جوامع چندلر محل در سنت آنتونی, Minn. و Katella ارشد جامعه زندگی در لوس آلامیتوس کالیفرنیا شناخته شده به عنوان 2020 بهترین زندگی کمک توسط SeniorAdvisor.com.

افتخارات

شرکت حسابداری RSM مامینیاپولیس بود به نام یکی از “بهترین کارفرمایان برای تنوع” برای سال 2020 توسط فوربس. … Ameriprise Financial, مینیاپولیس و Ecolab Inc., St. Paul اعلام کرد به طور جداگانه است که آنها را شامل شده است در سال 2020 بلومبرگ جنسیتی برابری شاخصسرمایه گذاری شاخص است که با هدف پیگیری عملکرد شرکت های دولتی که متعهد به شفافیت در جنسيت گزارش. … Fortune magazine شناخته شده بانک ایالات متحده آمریکامینیاپولیس به عنوان یکی از آن سال 2020 در جهان تحسین ترین شرکت های, نامگذاری آن No. 1 در آن Superregional بانک ها در بخش صنعت برای 10 سال متوالی است. … TopLine Federal Credit Union, Maple Grove, دریافت بازاریابی از جایزه Minnesota Credit Union شبکه در آگاهی نام تجاری دسته بودن نام “بهترین Credit Union” در مینه سوتا برای سه سال متوالی از شهرهای دوقلو کسب و کار. … , مینیاپولیس, قانون شرکت Fredrikson & بایرون و مینیاپولیس ابزار مبتنی بر اکسل انرژی هر دو به طور جداگانه اعلام کرد که آنها به دست آورده 100 از 100 امتیاز ممکن در سال 2020 شرکت های بزرگ برابری شاخصملت پیشرو ابزار تعیین معیار و گزارش شرکت ها سیاست ها و شیوه های مربوط به تجاوز محیط کار برابری اداره کمپین حقوق بشر پایه و اساس. … مینه طبخ Ryan Hegland بود به نام دنیا دعوتی استیک قهرمان $10,000 و یک صندلی در $100,000 جدول نهایی چالش در جهان غذا قهرمانی در دالاس. … این انجمن آلزایمر است به نام پیاده روی برای پایان دادن به آلزایمر – شهرهای دوقلو به عنوان کشور بزرگترین و موفق ترین آلزایمر, راه رفتن, تولید حدود 1.7 میلیون دلار به صندوق برنامه ها و خدمات انجمن. … زیر شرکت مینه سوتا به نام به مجله کارآفرین‘s لیست شرکت های برتر در صنعت حق رای دادن برای سال 2020: Great Clips, شماره 15; Dairy Queen, شماره 16; هر زمان تناسب اندام, No. 22 و Supercutsشماره 26.

مهمان نوازی

هتل رادیسون گروهMinnetonka اعلام کرد انتصاب Edean Kam به مدیر کل Radisson Blu بازار آمریکا و الکس فرانسیس به مدیر کل Radisson Blu مرکز شهر مینیاپولیس.

قانون

هنسون Efron وکیل و سهامداران کلارک Opdahl شده است به نام یک سال 2019 وکیل از سال توسط وکیل مینه سوتا. هنسون Efron مستقر در مینیاپولیس. … Fredrikson & بایرون وکیل مرسدس بنز مک فارلند جکسون نامگذاری شد “40 زیر 40” honoree توسط مینیاپولیس و سنت پل مجله کسب و کار. Fredrikson & بایرون مستقر در مینیاپولیس. … Atticus دولتیک مندوتا هایتز مبتنی بر حل و فصل مدیر به کلاس اقدام صنعت زیر را اعلام کرد کارکنان ارسال: Kim نساصلی و بث پاریسهماهنگ کننده پروژه. … Winthrop & Weinstineمینیاپولیس اعلام کرد که جوزف Bagnoliسهامداران و آندریا Rau, دولت, مدیر روابط پیوست نظارتی و دولت روابط گروه به عنوان بخشی از حمایت & لابی تمرین.

تولید

اندرسن Corp.یک بیپرت ساز و فروشنده مسکونی در و پنجره و اعلام کرد یک تغییر علامت تجاری و بازاریابی مبارزات انتخاباتی و تاکید بر نقش آن در خانه کامل طراحی مجدد برای مشتریان.

سازمان های غیر انتفاعی

این سنت پل و مینه سوتا بنیاد اعلام کرد که انتخابات جدید اعضای هیئت مدیره: Jacy Grais, St Paul & بنیاد مینه سوتا; Eric Hammes 3M; Mark Henneman, Mairs & Power; جو Nayquonabe جونیور, Mille Lacs, شرکت سرمایه گذاری; Andy Reeher, Reeher LLC و Pahoua یانگ هافمن شهروندان لیگ.

سازمان

این وحشی اتاق بازرگانی اعلام کرد که استخدام از هدر Proskey به عنوان رئیس جمهور. … فصل مینه سوتا از روابط عمومی جامعه آمریکا اعلام کرد زیر جدید و بازگشت کمیته اجرایی و اعضای هیئت مدیره: کمیته اجرایی: رئیس جمهور: دن هاوزر مینه سوتا انجمن پزشکی; رئیس جمهور منتخب: جنیفر Bagdade, UNSPUN; خزانه دار/دبیر: دیو Neuger, Neuger گروه ارتباطات; اخلاق مامور بروک Worden Weber Shandwick; تنوع و شمول افسر: مارشا پیتز-فیلیپس MRPP & Associates ارتباطات; فوری رئیس جمهور گذشته: Gregory J. Zimprich, همکار PRSA, Medtronic; هیئت مدیره: عضویت در کمیته: بیانکا جونز, بهترین خرید; کمیته اعتباربخشی: ژاکلین A. Smith, شهرستان سنت لوئیس پارک; کلاسیک و جوایز: جوآن اوفالن Polk-برنت Electric Cooperative; تنوع و شمول: مارشا پیتز-فیلیپس; توسعه حرفه ای کمیته: جیک Sturgis بندان رسانه ها + مشاوره; دانشجویی کمیته روابط: امیلی فینلی ماروین; حرفه ای مرکز کمیته: الهام آگوستین بانک فدرال رزرو مینیاپولیس; ارتباطات کمیته: Ayme Zemke, کندوی عسل ارتباطات استراتژیک. … ایرلندی نمایشگاه از مینه سوتا, St. Paul اعلام کرد انتخابات از این پس اعضای هیأت اجرایی: تام Whelan, رئیس هیئت مدیره; Lora هارپرمعاون صندلی; Lisa کانوی, منشی, و , جاستین O’Carrickخزانه دار; Mike Wiley, گذشته, صندلی نیز به نام به کمیته.

انسان دوستی

Medtronic PLC اعلام کرد که این Medtronic بنیاد در حال ارتکاب حدود 1.2 میلیون نفر به کروناویروس تلاش های امدادی در سراسر جهان است. Medtronic یک شرکت تجهیزات پزشکی مستقر در ایرلند با شرکت در عملیات فریدلی.

تفریح و سرگرمی

قایق خود را در باشگاهعضویت قایقرانی خدمات اجاره اعلام کرد از افتتاح چهار مکان: فرود در مدیسون در Madison Lake منکیتو; وستوود مارینا نوار و جلو پنجره در دریاچه واشنگتن منکیتو; سایه های بلند عکس در اشنایدر دریاچه روی نعل اسب های زنجیره ای, خیابان و مزرعه دریاچه در چوب دنباله تسلیم در سفید آهن زنجیره ای, Ely.

رستوران

پینستریپسیک ناهار خوری و سرگرمی مفهوم اعلام کرد یک برنامه ریزی مکان جدید در J. I. مورد ساختمان (سابق سایت از اسپاگتی کارخانه) 233 Park Ave. مینیاپولیس.

خدمات

Northland نیروی انسانی راه حلهای شهرهای دوقلو مبتنی بر نیروی انسانی شرکت خدمت نور صنعتی و تولیدی بخش, اعلام استخدام interracial anal هررا به عنوان مدیر استخدام.

تکنولوژی

بر اساس Eagan- TempWorks نرم افزاریک نیروی انسانی ارائه دهنده نرم افزار های, اعلام استخدام Nate Ober به عنوان افسر ارشد فناوری.

بازی های ویدئویی

چارلز مک گرگور, بنیانگذار قبیله بازی, St. Paul, اعلام راه اندازی خود را HyperDot بازی ویدئویی منتشر شده توسط Glitch.

ایمیل موارد به businessnews@pioneerpress.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im