خدمات اتوبوس می تواند رول به وایکینگ دریاچه های این سال است. توسعه به سرعت در حال رشد.

رشد سریع وایکینگ دریاچه ها است که دامن زدن به بحث در مورد حمل و نقل نیاز به Eagan مخلوط با استفاده از توسعه است.

مینه سوتا دره حمل و نقل جنوبی مترو حمل و نقل عمومی ارائه دهنده در حال بررسی نیازهای خدمات در منطقه و نقشه برداری از پتانسیل حمل و نقل مفاهیم به وایکینگ دریاچه ها است که می تواند اجرا شود به محض این که بعد از این سال.

پس از بسته شدن این معامله به خرید و سابق غربی هواپیمایی/خطوط هوایی دلتا ستاد ملک در اوایل سال 2016 صاحبان مینه سوتا وایکینگ ها شده اند ساخت خوب در یک مخلوط با استفاده از چشم انداز برای 200 هکتار زمین واقع در جنوب بزرگراه میان ایالتی 494 و شرق Dodd جاده ها است.

“به عنوان رشد ما معتقدیم حمل و نقل خواهد بود یک قطعه مهم در خارج وجود دارد” گفت: Richard کرافورد MVTA سخنگوی.

یک مسیر اتوبوس — 436 — متوقف می شود در نزدیکی وایکینگ دریاچه, اما نه به طور مستقیم در خدمت پردیس. گسترش این خط است که مورد بحث اگر چه هزینه ها و انتقادات و پیشنهادات از کسب و کار و جامعه نیاز به کاوش Crawford گفت.

MVTA مقامات را نشان می دهد مفاهیم و جمع آوری بازخورد از مردم و جامعه کسب و کار در یک تاون هال نشست به میزبانی و با همکاری وایکینگ دریاچه ها و داکوتای شهرستان در منطقه ای اتاق بازرگانی — از 7:30 تا 8:30 صبح چهارشنبه در آموزش Haus مرکز ورزشی 2645 Vikings دایره #200.

Omni وایکینگ دریاچه هتل جزء کلیدی از MV سرمایه گذاری’ طرح برای آن 167 هکتار در جنوب بزرگراه میان ایالتی 494 و شرق Dodd جاده در Eagan. (حسن نیت ارائه میدهد از Omni هتل و استراحتگاه)

توسعه لنگر شهرهای دوقلو ارتوپدی عملکرد مرکز توسط تیم ستاد و داخل سالن و فضای باز تمرین تسهیلات برای این تیم شد که در ماه مارس سال 2018 است. تیم میزبان تابستان اردوگاه های آموزشی وجود دارد و همچنین در دبیرستان فوتبال بازی ها و رویدادهای دیگر.

یک TCO پزشکی ساختمان اداری و بنیادی ساختمان نیز اضافه شده است و یک 14-داستان 320-هتل — به عمل لوکس زنجیره ای Omni هتل ها و استراحتگاه — میله میله برای باز کردن در ماه اکتبر.

برنامه های آینده برای وایکینگ دریاچه شامل حدود 1000 آپارتمان دفتر شرکت فضا و بیشتر خرده فروشی و پزشکی استفاده می کند.

کسانی که علاقه مند به حضور در تاون هال رویداد به خواسته RSVP به جن Ciero در cieroj@mveaganventures.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر