Burbank مرد پلیس گفتند به سرقت برده یک موتور سیکلت افسر کلاه پس از یک تصادف

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک Burbank مرد پس از دستگیری به پلیس گفت: او به سرقت برده یک کلاه از یک موتور سیکلت افسر بود که برای درمان جراحات او رنج می برد در یک وظیفه سقوط.

Burbank پلیس در خدمت یک حکم جستجو در این خانه 40 ساله ریکاردو سالوادور میراندا صبح روز چهارشنبه گفت: Sgt. Derek سبز یک سخنگوی پلیس.

در داخل پلیس گفت: آنها دریافتند سیاه کلاه با روشن رودريها و بازداشت میراندا.

پلیس گفت: سرقت از کلاه ایمنی رخ داده در Jan. 23 در نزدیکی سان فرناندو بلوار و Verdugo خیابان.

در حدود 5:40 بعد از ظهر آن روز موتور سیکلت افسر درگیر در یک تصادف در تقاطع. امدادگران که وارد درمان افسر مصرف کردن کلاه خود و قرار دادن آن با دیگر وسایل در نزدیکی یک اتوبوس نیمکت.

در بیانیه ای سبز گفت: دوربین های ترافیک در تقاطع و Burbank افسران بدن فرسوده دوربین های اسیر یک مرد با نزدیک شدن به نیمکت و کلاه و سپس ترک صحنه.

زمانی که افسر درگیر در تصادف گرفته شده بود به یک بیمارستان دیگر Burbank افسر بازگشت به تقاطع و متوجه شد که کلاه از دست رفته بود.

سبز گفت: محققان با استفاده از فیلم دوربین برای شناسایی “مجزا خودرو” که مردی که به سرقت برده کلاه ایمنی سوار به دور است.

کلاه به ارزش $1,200 که اجازه می دهد دادستان به اتهام این مرد با هر دو بزه یا جرم.

اطلاعات رزرو برای میراندا هنوز در دسترس نیست اما Burbank پلیس گفت که او برگزار می شد در $20,000 به قید وثیقه و به نظر می رسد در دادگاه در روز جمعه.

سبز گفت: افسر درگیر در تصادف هنوز دوره نقاهت بعد از آسیب های خود را و تا به حال در بازگشت به وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>