Bumbershoot باز خواهد گشت اما انتظار Downsized جشنواره

Category: سیاتل

Bumbershoot will be back this year, but it might not have as many EDM acts for the teens.

در این سال ممکن است به عنوان بسیاری از EDM برای اعمال ، تیموتی کنی

آینده از سیاتل Bumbershoot جشنواره موسیقی شد و به دنبال تلخ پاییز گذشته. این جشنواره را حضور در یک سقوط آزاد و رویداد, تهیه کننده, AEG, کاهش یافته است, به تمدید قرارداد خود را با این شهر است. این نگاه نامشخص است که آیا Bumbershoot خواهد آن را به خود 50th anniversary.

حمایت

بلیط های در فروش امروز! AJR با کوین SAFADINHA در رودخانه آمفی تئاتر در پنج شنبه, اوت 23

اما نشان می دهد بر روی بروید. شهر و یک حلقه غیر انتفاعی با قرارداد منحصر به فرد به ارائه Bumbershoot گفت: در این هفته است که این جشنواره را به بازگشت به سیاتل مرکز—اگر چه انتظار می رود برای دیدن کوچکتر رویداد این سال است.

“ما تولید خواهد شد این جشنواره در سال 2020 گفت:” مارتی Griswold مدیر اجرایی یک حلقه “اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که ما باید به کوچک به برخی از درجه قادر به ارائه آن است. هدف ما این است که به ارائه یک آینده پایدار بلند مدت برای جشنواره و مسئول مالی در این اقدامات است.”

Debora Daoust یک سخنگوی سیاتل مرکز تایید کرد که این شهرستان با اعتماد به نفس است که دولتی جشنواره تولید خواهد شد این سال است.

“یک حلقه و مرکز شهر سیاتل در ادامه مذاکرات در یک توافق برای جشنواره امسال بله” Daoust گفت.

Griswold و Daoust کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در مورد این جشنواره و یا آنچه در آن ممکن است مانند نگاه در آن نسخه کوچک شده اما آنها گفت: وجود خواهد داشت اطلاعات بیشتری منتشر شد مدتی در ماه مارس است.

بار مالی از قرار دادن در Bumbershoot قطعا سنگین بلند به صورت یک حلقه در امور مالی. غیر انتفاعی که در حال حاضر دارای هفت زمان کامل کارکنان با توجه به Griswold, حال برگزار منحصر به فرد مجوز برای تولید این جشنواره از سال 1980 اما AEG بود به قید وثیقه یک حلقه از نزدیک به یک میلیون دلار در بدهی در سال 2017 پس از آن بدهی در معرض تهدید این جشنواره را در آینده. AEG اتحاد عمل را به عنوان یک زیر مجوز برای این جشنواره در پنج سال گذشته ارائه پشتیبانی مالی مورد نیاز به منظور به کتاب بین المللی موسیقی اعمال امنیت ارائه و اجرای تدارکات.

قیمت بلیط رز بشدت تحت AEG کنترل از 120 دلار برای سه روز عبور در سال 2014 به 130 دلار برای یک روز بلیط در سال 2018 است. حضور و غیاب نیز کاهش یافته و در طول زمان با بیش از 100,000 مردم به خرید بلیط در سال 2013 به تنها حدود 48,000 مردم به خرید بلیط در سال 2018 است. AEG کاهش یافته است به ارائه حضور چهره برای جشنواره سال گذشته.

Griswold کاهش یافته است می گویند که آیا قیمت بلیط خواهد بود برای کاهش جشنواره امسال اما او تاکید کرد که بازگشت به “آرمان Bumbershoot” یک اولویت برای یک حلقه. Bumbershoot آغاز شده به عنوان یک جشنواره رایگان و تنها در مورد هزینه 20 دلار در روز در اواسط 2000s.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“یکی حلقه به اهداف مشترک جامعه—ما می خواهیم به ارائه یک رویداد است که فراگیر است و به عنوان پویا به عنوان شهر که میزبان آن” Griswold گفت. “و من واقعا هیجان زده در مورد چگونه همه چیز در حال شکل گیری و که در آن ما در حال رفتن با آن در ارتباط باشید.”

Daoust گفت: این شهرستان در حال کاوش آوردن فروشندگان دیگر برای کمک به اجرای آینده Bumbershoots.

“سیاتل مرکز همچنان به کار با یک حلقه در سال 2020 جشنواره, در حالی که ما کشف جدید مدل پایدار حرکت رو به جلو در سال 2021 و فراتر از آن” Daoust گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de