دست و پنجه نرم کردن واشنگتن اقامت-صفحه اصلی سفارش تمدید مارس 4

Stay inside!

ماندن در داخل! جان مور / گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. جی Inslee است و گسترش خود را “خانه بمانند سالم” سفارش (با نام مستعار پناهگاه در محل) یک ماه دیگر. اولین پایان دادن به این ماموریت خواهد بود و ممکن است 4.

“متاسفانه ما هنوز برای دیدن کامل وزن این ویروس در کشور ما” Inslee در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “منظور این است که نه تنها توجیه این است که از نظر اخلاقی لازم است.”

مدل سازی داده ها در دانشگاه واشنگتن پیشنهاد کرده است که برآورد اوج از موارد در دولت اتفاق خواهد افتاد در آوریل 11, با توجه به کتی Lofy با دولت واشنگتن و وزارت بهداشت.

آن بوده است به سختی بیش از یک هفته پس از Inslee اعلام کرد که پناهگاه اصلی-در-محل سفارش در مارس 23. از آنجا که اعلام تایید موارد COVID-19 و مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از دو برابر شده است. وجود خواهد داشت بیشتر مرگ و میر Inslee گفت: اگر “ما نمی ما ادامه تلاش بی باک.”

وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و این امکان وجود دارد که منظور تمدید خواهد شد. Inslee گفت که او امیدوار این “خواهد بود که نتیجه” اما “ما باید اطمینان بیشتر بیشتر از تعهد ما به این منظور است.”

وجود دارد بسیاری از عوامل است که دولت را در نظر بگیرید که آیا به لغو سفارش; روزانه عفونت نرخ, نرخ مرگ و میر و بستری و میزان تعاملات اجتماعی به عنوان اندازه گیری ترافیک داده های تلفن همراه, آیا آب و هوای گرم کمک می کند و بیشتر.

“هیچ کس می تواند تضمین کند” که ممکن است 4 خواهد بود پایان Inslee گفت.

Inslee اذعان مداوم اقتصادی تاثیر بر افراد و کسب و کارهای کوچک و تبلیغ این ایالت اخراج توقف او گذشت. اما بسیاری نگران هستند که که به اندازه کافی نخواهد بود. هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از اجاره و یا وام مسکن تعلیق در Inslee را به انجام لیست.

چیزهای دیگر را لمس کرد در کنفرانس مطبوعاتی:

  • مردم در حفظ و تلاش برای رفتن به لاله در Skagit دره. Inslee می خواهم آنها را به دست کشیدن که خاموش و نگاهی به گل در اطراف خانه خود را در این سال است.
  • میلیون ها نفر از ماسک در حال آمدن به واشنگتن است.
  • آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

  • او خواهد بود vetoing لوایح تصویب شده توسط مجلس فردا بسیاری که Inslee خود را در حمایت از او گفت: به منظور کاهش هزینه های غیر ضروری توابع در طول بیماری همه گیر. وقتی پرسیده شد که پیگیری در چه صورت حساب می توانید وتو تبر Inslee مشخص unhelpfully, “آنهایی که نیاز vetoing خواهد بود را وتو کرد.”
  • واشنگتن زندانیان در حال ساخت فولاد لباسهای هستند و با توجه به Inslee, “خوشحالم که این بیانیه ماموریت.”
  • زمان مدل سازی نشان می دهد که واشنگتن به اندازه کافی تخت بیمارستان با ظرفیت.
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de