بروس ساحل: یک پلاک به اندازه کافی برای رسیدگی به ساحل منهتن تاریخ بازپرداخت سیاه اجداد از دست دادن ؟

خواستار منهتن ساحل به ارائه دقیق تر و جامع حسابداری که قبلا سیاه و سفید متعلق به ساحل در شهر و ارائه اعاده به بنیانگذاران آن به دست آورده اند کشش در هفته های اخیر — پس از Juneteenth جشن وجود دارد.

فعالان اجتماعی و یک درخواست آنلاین خود نزدیک 5,000-امضای هدف را خواستار یک پلاک در بروس, ساحل, اولین بار, ساحل متعلق به و به معنای برای مردم سیاه در اقیانوس آرام گسترش یافته به تغییر دور از تجلیل یکی از منهتن ساحل سفید بنیانگذاران و نسبت به خانواده است که در آن آغاز شده.

آنها همچنین به نام برای شهرستان به پرداخت بروس خانواده که حساب تاریخی نشان می دهد تحمل حملات نژادپرستانه در اموال و در نهایت رو مجبور کردن پس از از دست دادن یک دامنه برجسته نبرد.

تماس ها آمده اند در میان جنبش در سراسر کشور در کنار جریان گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند برای حذف مجسمه ها و بناهای تاریخی اختصاص داده شده به این کشور برده-داشتن گذشته و جایگزین کردن آنها با نمادهای احترام مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ.

منهتن ساحل تلاش آغاز شد در این سال Juneteenth یک روز جشن 19 ژوئن 1865 روز گذشته به بردگی گرفته آفریقایی مردم آمریکا آزاد شد — زمانی که اتحادیه سربازان وارد گالوستون تگزاس به اطلاع بردگان جنگ داخلی به پایان رسید و دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر رهایی ا …

دو هفته پیش ضد نژادپرستانه جنبش در جنوب خلیج گروهی – قبلا ضد نژادپرستانه مادران در خلیج جنوبی برگزار شد یک پیک نیک در بروس ساحل, در حال حاضر یک پارک جشن Juneteenth. گردهمایی نیز خدمت کرده است برای اطلاع رسانی به مردم در مورد سابقه غم انگیز از بروس ساحل و به نظر می رسد انگیزه دیگر در این منطقه را به تلاش برای اصلاح آن است.

“تاریخچه از خانواده های ثروتمند است نه جشن گفت:” نیویورکر Kaila Zitron یک ساحل منهتن بومی که در شهر بود به دیدار پدر و مادر خود را زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز وادار کردن او به ماندن در زادگاه او. او افزود که در مدارس محلی هرگز تدریس پارک ،

“این یک تاریخچه در منهتن ساحل که بیشتر ویرانگر” Zitrin گفت.

مقامات شهرستان به سهم خود گفت: آنها باز به ایده های به دقت بیشتری داستان بروس ساحل.

“همه ما در حال یادگیری چیزهایی که ما باید 14 سال پیش گفت:” منهتن ساحل شهردار ریچارد Montgomery اشاره به 2006 تغییر نام و فداکاری از بروس ساحل. “در اینجا شانس ما.”

این شهرستان نیز در حال حاضر در حال کاوش در چگونگی آن می تواند اضافه کردن مطالب بیشتر به موجود بروس ساحل صفحه در وب سایت خود گفت: جورج گابریل ارشد مدیریت تحلیلگر منهتن ساحل.

سابقه غم انگیز

در سال 1912, چارلز, کرم پای بروس خریداری زمین بین 26 و 27 خیابان که آنها به زودی تبدیل به یک رفت و آمد مکرر برای مردم سیاه و سفید.

برای سال بروس ساحل تنها نقطه سیاه مردم جمع آوری می تواند در ساحل. اما آن را نیز در مواجهه با تهدیدات و ارعاب مورخان می گویند.

مردم سفید از جمله شهرستان بنیانگذار جورج پک اعتراض به ساحل و تلاش برای مهار Bruces از استفاده از زمین راه آنها گفت: آلیسون رز, Jefferson, یک مورخ و حفاظت از میراث فرهنگی و مشاور نوشت که کتاب “زندگی در کالیفرنیا رویای آمریکایی آفریقایی تفریحی سایت در طول Jim Crow عصر.”

در سال 1924 ساحل منهتن در زمان بیش از رفت و آمد مکرر از طریق دامنه برجسته. شهر پاره توچال پایین سه سال بعد.

توسط 1929 پس از حل و فصل یک دعوی در دادگاه در برابر شهر Bruces و سه نفر دیگر از طالبان تا به حال در سمت چپ ساحل منهتن. زمین در ضمن نشسته خالی برای چند دهه.

سپس در 1950s شهر تبدیل نقطه به یک پارک برای جلوگیری از اعضای بروس خانواده از تلاش برای به دست آوردن آن را به عقب. این شهر همچنین تغییر نام آن بیش از یک بار دوبله ساحل Bayview تراس پارک در سال 1962 و پرقو کولیکن — پس از منهتن ساحل خواهر شهرستان در مکزیک در سال 1974.

این بود تا سال 2006 در خواست پس از آن Councilmember میچ Ward, اولین و تنها آفریقایی انتخاب شده به اتاق در منهتن ساحل که شهر بازسازی پارک را به نام بروس ساحل.

پلاک وجود افتخارات پک و گفت او کسی است که ساخته شده در این پارک است.

در جولای 5, 2006, جلسه شورای, که در طی آن پارک بود تغییر نام داد و سپس Councilmember نیک بگویید و گفت: تغییر نام به بروس ساحل خواهد بود “شروع خوبی در شناخت پک خانواده” با توجه به جلسه چند دقیقه. او اشاره نمی کند برابر با جشن Bruces.

پلاک همچنین نشانی نژادپرستی بروس خانواده پرداخته است.

Zitron گفت: فقدان اطلاعات در مورد پلاک می درخشد نور را در تاریکی تاریخ redlining در منهتن بیچ.

“اگر آن را برای این نوع از احکام و سیاست” Zitron گفت. “منهتن ساحل نمی تواند مانند یک سفید شهر” امروز”.

شهرستان councilmembers او افزود: “باید اذعان کرد که چرا این اکثریت سفید شهر” و بسیاری نژادپرستانه undertones افراد حتی ممکن است از آنها آگاه باشید.

2006 تصمیم به بازگرداندن ساحل را نام باریک با تغییر به تصویب 3-2 حاشیه.

Montgomery یک councilmember در آن زمان یکی از کسانی که مخالف است. اما او گفت: زمان در حال حاضر متفاوت است.

“اگر آن آمد تا امروز,” او گفت: “من شرط می بندم این شورا رای متفاوت خواهد بود.”

برای دریافت دقیق تر و گسترده تاریخ در سایت مونتگمری گفت: او باز است برای کسی که آوردن یک ایده به شورای مانند رهبری منهتن ساحل را برای سال 2006 تغییر نام نیز تا یک پلاک با فراگیر تر اطلاعات است.

و این چیزی است که بسیاری در جامعه می خواهید به اتفاق می افتد – حداقل.

خواستار جبران

Zitron گفت: او حیرت زده به یادگیری تاریخ از بروس را در طول Juneteenth جشن.

یک دوست به او نشان داد یک Facebook گروه اختصاص داده شده به نژادی ورود و اصلاحات در منهتن ساحل Unified School District Zitron اضافه شده و دیدم یک پست از یکی از ساکنان که به ایمیل فرستاده مونتگمری درخواست در مورد بروس ساحل تاریخچه.

“لطفا بخوانید پلاک در بروس ساحل پارک” مونتگمری پاسخ داد. جنوب کالیفرنیا گروه اخبار به دست آمده اولیه ایمیل و شهردار پاسخ.

Zitron گفت که او در بر داشت پاسخ تا “فجیع ناکافی” است که آن را برانگیخته و این خشم در برابر عدم عمل است.

او با ارسال یک ایمیل خودش را به مونتگمری و شورای شهر خواستار آن است که این شهرستان پرداخت غرامت به فرزندان بروس خانواده و اذعان تاریخ redlining در منهتن بیچ. او همچنین نوشت که تاریخ بروس را باید مورد نیاز درسی در منهتن ساحل مدارس بنابراین دانش آموزان می توانند درک زمینه های تاریخی است که در آن آنها در حال رشد است.

دادخواست به “آدرس کامل تاریخ بروس ساحل” ایجاد شده توسط منهتن ساحل جوانی بود حدود 300 امضا خجالتی از رسیدن به 5000 نفر از صبح روز جمعه, جولای 3.

فرزندان چارلز و Willa بروس در ضمن فقط می توانید تصور کنید آنچه بروس ساحل رفت و آمد مکرر می تواند مانند در حال حاضر – آن را به حال باقی مانده در خانواده کنترل..

“ما یک کسب و کار موسسه در آن زمان گفت:” Duane شپرد یک بروس نسل. “در این نقطه از آن می شده اند یکی دیگر مرور ساحل ونیز برای همه ما می دانیم.”

یک چیز هر چند مسلم است: اگر خانواده اجازه داده شده است برای حفظ زمین و ثروت خود را افزایش تصاعدی داده امروز ارزش ملک. فرزندان و اعضای جامعه می گویند که آنها باید پرداخت.

“ما می خواهیم به جبران شود زیرا فقط تصور کنید که مقدار آنها پرداخت می شود به خارج از شهر بود و یک نقطه کسری از آنچه در آن می تواند در سال 2020 گفت:” بروس نسل پاتریشیا بروس-کارتر.

چارلز و Willa کردم تنها $14,500 برای دو مقدار زیادی که گرفته شد به دور از آنها شپرد گفت: زمانی که آنها درخواست برای $35 ، 000 به ازای هر لات و 50.000 دلار خسارت شد که به احتمال زیاد ارزش بازار در زمان.

صرف نظر از اینکه خانواده اش ترجیح میدهد برای بازگشت اموال یا پول بروس-کارتر گفت: “او را دوست دارم برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد برای Bruces.

شپرد در ضمن گفت که او شده است ردیابی شجره نامه کل بروس مهاجر برای تقریبا 15 سال است.

داشتن مدرک از روابط خانوادگی برای جبران بخشی از هدف خود شپرد گفت: اما به تازگی دیگران پیوست و او را به شدت بیشتر تحقیقات اجداد خود را اتصال به نسل فعلی.

ساخت این ارتباطات مهم است زیرا برخی از Bruces شپرد گفت: زندگی و به مدرسه رفت و در همان محله های لس آنجلس و می دانستم که هرگز آنها مرتبط است.

“او در تلاش برای ایجاد اتصال بین ما و Willa و چارلز” بروس-کارتر گفت: “که ما می دانیم که (وجود) است.”

گرفتن برخی از نوع پرداخت بروس-کارتر افزود: هدف نهایی است.

“این واقعا گرم می شود در حال حاضر و گرفتن مقدار زیادی از توجه” او گفت: “شاید ما در نهایت می توانید چیزی انجام می شود و آن را تمام راه را.”

این شهر هنوز به پاسخ به تماس برای جبران.

اما برای شپرد فریم بحث مهم است به همین دلیل است که او گفت: استفاده از عبارت “جبران” بهتر است از “غرامت.”

“من نمی خواهم آنها را به تلاش برای بی اهمیت, این,” او گفت:. “ما در حال درخواست به طور خاص برای ترمیم زمین ما حقوق و سیاست از شهر اجازه می دهد ما را به انجام هر خانواده مناسب می داند و برای جبران از دست دادن درآمد است.”

همچنین تلفات عاطفی که در این شهرستان باید کفاره شپرد گفت.

“ما تا به حال رنج می برد, تروریسم, فیزیکی, اجتماعی و عاطفی حملات” شپرد گفت. “آنچه در مورد خسارت برای نقض حقوق بشر ما و حقوق مدنی در آن زمان؟”

برای Zitron پرداخت بروس خانواده خواهد بود به مراتب مهم تر از هر چیز دیگری در این شهر می تواند انجام دهد.

“این بیشتر در مورد آنچه مردم بدهکار هستند و چه غیرقانونی از آنها گرفته از نشانه گفت: من متاسفم” Zitron گفت. “آن را که پاسخگو به افرادی که تحت ستم برای صدها سال.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de