Broncos ستاره پرداخت خود را در هر دو deejay و تصویب عجله مهارت های

Miller

جک دمپسی / AP

Denver Broncos خارج linebacker فون میلر قبل از یک بازی فوتبال NFL در برابر اظهارات اوکلند, یکشنبه آذر. 29, 2019 در دنور.

فون میلر مشتاق به ایجاد یک نام برای خود خاراندن وینیل درست مثل او اخراج quarterbacks.

DJ سس فون دان i s the Denver Broncos ستاره linebacker را alter ego, یکی, که نوپای باشگاه کنسرت حرفه ای شده است خنثی با شیوع کروناویروس.

میلر گفت: او صرف بخشی از هر روز کار کردن در خانه خود ورزشگاه پس از برش های کوتاه offseason برنامه های آموزشی در شمال کالیفرنیا به دلیل اقامت در خانه سفارشات در طول بیماری همه گیر.

آمد شب هنگام میلر با این نسخهها کار بر روی خود دیسک سوارکار اسب دوانی شدن مهارت چیزی است که او برای اولین بار شروع به انجام در فصل گذشته.

میلر گود این deets در deejay ماجراجویی در یک کنفرانس تلفنی در این هفته پس از اینکه به نام NFL 2010s همه دهه تیم.

او گفت که او تا به حال به انصراف از طرح های بزرگ در حال چرخش و خارش در طول رویدادهای ورزشی این offseason.

“من تا به حال بسیاری از مسائل رزرو و من آماده رفتن به” میلر گفت. “ما تا به حال Kentucky Derby. ما تا به حال دیتونا و همه این مسائل است. تمام چیزهای که البته لغو شد.”

پس از آن دوباره به آزمایشگاه برای DJ سس فون دان.

“من تمام تنظیمات در زیرزمین, همه چیز در آنها استفاده در باشگاه ها و کنسرت من در اینجا در زیرزمین” میلر گفت. “من فقط رفتن به تمرین هر روز. آن را سرگرم کننده. آن را با صدای بلند, موسیقی, موسیقی جدید.”

بیش از ریتم ضربان دار از باشگاه اما میلر مشتاق برای roars از جمعیت دوباره.

پس از ناامید کننده هشت کیسه های نجومی در سال 2019 میلر وقف مجدد خود را به او شدید offseason برنامه ای است که به او کمک کرد تا تبدیل به یکی از هشت اتفاق آرا میدارد به همه دهه تیم.

“من در سان فرانسیسکو قبل از کار بر روی شن و ماسه و پله ها” میلر گفت. “هنگامی که coronavirus شروع به رفتن دیوانه ما آمد. من یک ورزشگاه در اینجا در خانه. آن را هنوز هم همان سان فرانسیسکو, اما ما در حال رفتن به قادر به آن را نگه دارید تا زمانی که ما می تواند به سان فرانسیسکو.

“همه رفتن را از طریق همان چیزی که. این یک زمان دشوار است. این یک دیوانه زمان” میلر گفت.

میلر که تبدیل 31 ماه گذشته جمع آوری کرده است هفت All-Pro افتخارات هشت Pro کاسه سفر یک تازه کار دفاعی بازیکن سال افتخار و یک سوپر باول 50 جایزه MVP با 112½ کیسه از جمله برگشتی.

او می خواهم به هر دو گونی و حلقه قهرمانی بالغ.

“من فقط باید به عجله رهگذر بهتر” میلر گفت: “من نمی خواهم سوپر باول 50 به بالا من نقطه. من فقط باید در بازی نگه دارید. من واقعا احساس می کنم مثل بعضی از بهترین توپ در حال آمدن است. برنده جایزه بازیکن دفاعی سال و پیشرو لیگ در کیسه قابل دسترسی است با تیم من و نوع مردم است که من در اطراف من. آن را بیشتر قابل دسترسی تر از همیشه. من باید برای استفاده از این فرصت که در من است.”

اگر چه خروج از درک ولف و کریس هریس جونیور برگ میلر به عنوان آخرین باقی مانده استارت از سوپر باول 50 شانزه میلر گفت که او را هیجان زده در مورد این تیم offseason حرکت می کند.

“به محض این که من شروع به احساس غمگین در مورد آن من مشتاقانه در انتظار این تیم است که ما در حال حاضر. من به جلو نگاه به روابط جدید است که من قادر به ساخت” میلر گفت.

میلر است زمان صرف شده در نرم افزار کاسه با دو تا از Broncos های اخیر خریداری دفاعی مقابله با Jurrell کیسی و cornerback A. J. Bouye.

“ما با هم یک تیم بزرگ بر روی کاغذ به نظر می رسد مانند” میلر گفت.

لبه حمله کننده Bradley Chubb (زانو) همچنین بازده فصل آینده و داشتن کیسی فشار جیب از داخل باید به کمک هر دو میلر و Chubb پشته کردن کیسه دوباره.

“آن خواهید بود باور نکردنی” میلر گفت: از بازی در کنار کیسی. “من به دنبال به جلو به آن است. او یک بازیکن بزرگ پنج بار نرم افزار کاسه. من شده است در اطراف او در Pro کاسه چندین بار. … ما می تواند همه نوع از همه چیز با هم.”

تنها دیگر هم تیمی های باقی مانده از Broncos’ عنوان تیم چهار سال پیش است کیکر براندون McManus.

“مرد من پیر” میلر ترک خورده. “… در همان زمان آن را یک افتخار و یک امتیاز. آنها می گویند متوسط طول عمر یک NFL بازیکن 3 1/2 سال است. آن را به این حد درست است برکت و رحمت است. به بچه ها مانند ولف و کریس در اطراف من ساخته شده است که از این راه دور به آن باور نکردنی است. این یک نعمت واقعی.

“قبل از آنها گفت:” استفاده از زمان است که شما در حال بازی فوتبال به دلیل آن را به بیش از یک پلک زدن.’ درست است که” میلر گفت. “من متوجه شدم که بعد از 1. من فقط در تلاش برای ادامه من چشمک زدن و من پلک زدن به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر