نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus

توسط جیل بی قانون و پان PYLAS

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس اولین رهبر یک کشور به قرارداد COVID-19 اما او اصرار جمعه که او همچنان مسئول و انگلستان در واکنش به شیوع.

دو جانسون دستیاران در مبارزه با ویروس خود وزیر بهداشت و پزشکی مشاور — نیز گفت: آنها به این بیماری است.

Johnson, 55, گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت پنج شنبه پس از نمایش “علائم خفیف”: یک دما و سرفه مداوم.

“من گرفته ام یک آزمون است که بیرون می آیند مثبت پس از من کار از خانه من خود جدا و آن را کاملا درست انجام” جانسون گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در حساب توییتر خود را.

“اما در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus.”

وزیر بهداشت مت, Hancock, نیز تایید کرد که این ویروس. Hancock, 41, توئیتر خود نوشت: “خوشبختانه من علائم خفیف هستند.”

کریس Ersin که افسر ارشد پزشکی انگلستان توییتی که او “نشانه های سازگار با COVID-19” خواهد بود و خود منزوی در خانه برای یک هفته.

Johnson, Hancock, و Ersin باید با حضور در جلسات دولت COVID-19 کمیته بحران و به نظر می رسد در دولت روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی.

جانسون است که بالاترین-مشخصات رهبر سیاسی به قرارداد این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

در جای دیگر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen و جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa شده اند تست شده و منفی بود. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود جدا شده بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

انگلیسی, تشخیص, آخرین شواهد که هیچ یک بدون توجه به چگونه با مشخصات بالا — دست نخورده است با جهانی همه گیر.

سیاستمداران ممکن است به خصوص در معرض از آنجایی که آنها در تعامل با تعداد زیادی از مردم. بریتانیا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به دیدار این ویروس گسترش قبل از آن بود و در نهایت به حالت تعلیق در چهار شنبه ساعت پس از جانسون برگزار شد خود را به طور منظم پرسش و پاسخ جلسه با نمایندگان مجلس.

پارلمانی و مقامات در حال حاضر در مواجهه با سوال در مورد چرا تعطیل دیر.

سوزان Michie, استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه کالج لندن گفت که دولت باید “عمل به آنچه آنها موعظه” در مورد اجتماعی فاصله.

“با توجه به راه های انتقال از لمس کردن سطوح آلوده و تنفس در ویروس مملو از قطرات آن را باید نه به عنوان یک شگفتی به شنیدن این که ساعت و وزیر بهداشت باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس” او گفت:.

روز جمعه مقامات بهداشت گفت: بریتانیا بود 14,579 تایید موارد COVID-19 و 759 نفر کشته شده اند — 181 مرگ و میر در 24 ساعت بالاترین روزانه تلفات نشده است.

دولت بریتانیا اجرا شده است از یک سری از ساختمان های به هم پیوسته محور در 10 داونینگ سنت و خانه های مجاور — وارن از اتاق ها و دالان های باریک است که هر دو نخست وزیر در خانه و محل کار از صدها نفر از مردم است.

جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: نخست وزیر بود و خود منزوی در آپارتمان خود که بالاتر از 11 داونینگ سنت و باید وعده های غذایی خود را به سمت چپ در خارج از درب خود را توسط کارکنان.

“در حال حاضر نخست وزیر این علائم خفیف هستند و او در ادامه به انجام تمام وظایف او انجام شد قبل از. تنها تفاوت این است که او را در حال حاضر به انجام این کار توسط نهفته” شل گفت.

او نمی خواهد می گویند که آیا جانسون 32 ساله نامزد کری Symonds که باردار بود در حال حاضر زندگی در خیابان داونینگ

شل گفت: چند دیگر داونینگ سنت کارکنان خود جدا اما او نمی دانست که از دیگر موارد تایید شده.

دولت گفت که اگر جانسون است که قادر به کار وزیر امور خارجه Dominic Raab جایگزین او خواهد شد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و گاهی اوقات مرگ است.

روز پنج شنبه جانسون ایستاده بود در خارج از درب جلو به عضویت در ملی دور از کف زدن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. شل گفت: نخست وزیر بود و دقیق به مشاهده اجتماعی فاصله قوانین در حالی که او ایستاده چند متر دور از خزانه رئیس Rishi Sunak که او نیز صورت گرفت.

در اوایل این هفته پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. او 93 ساله ملکه الیزابت دوم است که خود منزوی در قلعه ویندسور به عنوان یک احتیاط.

کاخ باکینگهام گفت جانسون و ملکه آخرین ملاقات در مارس 11. این جفت ارز در جلسه هفتگی خود با مخاطب از طریق تلفن برای دو هفته گذشته.

جانسون مورد انتقاد قرار گرفته توسط خود مخالفان خود را برای دولت محافظه کار اولیه تمایل به اعمال محدودیت های سخت بر جنبش و اقتصاد سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اوایل این ماه جانسون بازگو دست دادن با پزشکان درمان coronavirus بیماران در بیمارستان و گفت: “من همچنان به لرزش دست.”

دولت مشاوره اولیه این بود که مردم باید شستن دست های خود را اغلب. به عنوان تعدادی از موارد افزایش یافت که تشدید به بسته شدن مدارس, میله, رستوران ها و غیر ضروری مغازه ها و در سراسر کشور سفارش برای همه اما کلید کارگران به ماندن در خانه.

جانسون صحبت با تلفن سهشنبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او بهبود سریع کاخ سفید گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت فرستاده جانسون “ما بهترین آرزوها.”

“او یک رهبر بزرگ است. رئیس جمهور را تحسین او. از نظر ما او یک دوست” پنس گفت: آمریکا, اخبار, کانال CNBC.

جانسون مخالفان سیاسی نیز خواست او را به خوبی. جرمی Corbyn رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر خواست نخست وزیر بازیابی سریع و رله امید است که خانواده اش توسط “امن و سالم است.”

___

Danica Kirka در لندن و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این داستان.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de