برایان Urlacher برادر متهم در دریایی حلقه قمار

Category: لاس واگاس No comments

شیکاگو — برادر خرس شیکاگو سالن از شهرت linebacker برایان Urlacher و نه نفر دیگر از جمله یک افسر پلیس متهم شده اند با عامل دریایی قمار ورزشی, کسب و کار, دادستان فدرال پنج شنبه اعلام کرد.

کیسی Urlacher شهردار ایلینوی روستای Mettawa است متهم در ایالات متحده دادگاه منطقه از توطئه و در حال اجرا یک کسب و کار قمار ، دادستان ها ادعا می کنند که Urlacher و دیگران فرار یک حلقه است که شرکت به طور متوسط سالانه میلیون ها دلار.

دادستان گفت: 40-year-old Urlacher عمل به عنوان یک عامل برای حلقه قمار. او متهم است که استخدام bettors در ازای کاهش احتمالی خود را از ضرر و زیان است.

برایان Urlacher نبود نام در کیفرخواست.

“من نمی دانم که هیچ چیزی در مورد آن” Urlacher گفت: شیکاگو سان تایمز که پرسید: در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

کیسی Urlacher فوتبال در دریاچه جنگل و عرصه لیگ فوتبال قبل از ورود به سیاست است. او شهردار انتخاب شد Mettawa یک روستا در حدود 550 نفر در سال 2013.

این کیفرخواست همچنین متهم 42 ساله نیکلاس استلا, 18 سال کهنه شیکاگو اداره پلیس اقدام به عنوان یک عامل. استلا محروم شده خود را قدرت پلیس.

“کسانی که در اجرای این قانون باید به درک بیشتر از هر کسی به اهمیت پیروی از قانون” پلیس سرپرست چارلی بک ” میگوید. “اتهامات علیه معلق افسر پلیس نیکلاس استلا بسیار جدی است و اگر ثابت آنها را تضعیف می کند همه چیز را از مردان و زنان از اداره پلیس شیکاگو را نمایندگی کند.”

کیفرخواست مدعی حلقه به رهبری بود توسط وینسنت DelGiudice, 54, از ارلند پارک که کاستاریکا-بر اساس تبلیغات هزینه خدمات خود را به استفاده از پلت فرم آنلاین و استخدام قماربازان به محل شرط در وب سایت. DelGiudice استخدام افراد به عنوان عوامل و طلب کردن قماربازان.

دادستان ها می گویند ماموران فدرال جستجو DelGiudice در مارس 2019 و تبدیل شده تا بیش از $1.06 میلیون نقدی $347,895 در میله های نقره ای و طلا و جواهر و $92,623 در سکه های طلا. دادستان به دنبال یک 8 میلیون دلار قضاوت در برابر DelGiudice که به اتهام توطئه برای انجام یک کسب و کار قمار توطئه برای ارتکاب پول شویی و پول شویی.

آن را بلافاصله شناخته شده اگر DelGiudice استلا و یا دیگران را متهم به دست آمده از نمایندگی قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>