من فکر می کنم ما همه می توانند به توافق برسند که برای اولین بار از نقش دولت است و حفاظت از مردم است. بنابراین مناسب است برای دولت به حمایت از افراد مبتلا COVID-19.

این در حالی است که coronavirus به شمار چالش های خاص به بهداشت عمومی است که باید به آنها رسیدگی شود و دولت نیز باید آن را یک اولویت برای به حداقل رساندن صدمات به افراد سالم است. در یک جامعه آزاد باید وجود داشته باشد برخی از مسئولیت بخشی از مردم خود را برای نظارت بر سلامت خود و گام به مراقبت از خود. هنوز بیش از چند هفته گذشته ما را دیده اند مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تعطیل گسترده عصری برای اقتصاد کشور ما و سفارش مردم به ماندن در خانه.

قرنطینه افراد بیمار معقول است; خانه دستگیری از افراد سالم است.

بسته شدن بخش های اقتصاد ما است که با داشتن یک اثر آبشاری بیش از کل اقتصاد است. خفقان فعالیت های مصرف کننده است که کشتن بسیاری از کسب و کار از جمله — آشکارا — رستوران های مستقل و 75 درصد از آن ها در معرض خطر از شکست به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن با توجه به مواد غذایی سیاست عمل است. پشت صحنه خاموش است و باعث موج دار شدن در اثر فلج کننده زنجیره تامین است که کسب و کار به فعالیت های کسب و کار — به عنوان به خوبی.

در گلدمن ساکس نظرسنجی از بیش از 1500 کسب و کار کوچک صاحبان بیش از 50 درصد گفت: آنها خواهد بود قادر به نگه داشتن عامل تنها تا سه ماه تحت شرایط فعلی است. بنابراین خاموش کردن ارائه جامع و ضربه خرد کردن به خیابان اصلی کسب و کار و به ما اقتصاد دولتی است.

زمانی که رژیم صهیونیستی. Walz مذاکرات در مورد بازگشایی اقتصاد آشکار است که او درک نمی کند که بخش خصوصی مانند بخش دولتی است. او به تجربه دست اول با خاموش شدن ناگهانی دولت که آسان: زمانی که دولت دوباره باز شود همه این مشاغل هنوز وجود دارد و کارکنان مارس حق بازگشت به کار به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است.

چنین مورد است نه در بخش خصوصی.

زمانی که اقتصاد دولتی است که در نهایت اجازه بازگشایی, ما می رویم به دیدن است که برخی از کسب و کار از دست داده اند و نمی خواهد به زندگی می آیند. افرادی که مشغول به کار در کسب و کار آن را نمی خواهد مارس حق بازگشت را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است چرا که کارفرمایان خود را نمی شود احیا. برخی از کسب و کار را بهبود وجود خواهد داشت و برخی از فرصت های جدید اما اختلالات ناشی از حال حاضر خواهد شد که تاثیر در دهه های آینده.

در تلاش برای کاهش هزینه انسانی از COVID-19 ما نمی توانیم چشم پوشی عظیم انسانی هزینه COVID-19 اقدامات کنترل هر دو در حال حاضر و در آینده است.

ما در حال کاهش کشور ما ظرفیت به بهبود می یابند. ما در حال ایجاد تعداد بی حد و حصر قربانیان هنوز ناشناخته — فردا Minnesotans که تحمل خواهد شد و رنج می برند اقتصادی و اجتماعی و هزینه های فیزیکی از آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر. رکورد بیکاری در حال انجام است آسیب های جبران ناپذیری به جوامع و خانواده ها در سراسر کشور ما است. آسیب است و نه فقط اقتصادی یا به این روانی و معنوی است. متاسفانه زمان قطعا نشان می دهد این سخت هزینه فرصت.

روشن است به هر کسی که صاحب یک کسب و کار کوچک در حال حاضر: Minnesotans می خواهید به کار می کنند. و ما باید قادر به را خود ما انتخاب آگاهانه — به کار اگر ما می خواهیم به کار و اقامت در خانه اگر ما راحت رفتن به محل کار. من می دانم این است: اکثر Minnesotans — اکثر آمریکایی ها — آیا می خواهید به سازندگان نمی جویند. مینه سوتا کارگران خسته از گفته بودن که به نحوی شما یک قهرمان اگر شما در خانه بمانند.

پزشکی, بهداشت, و حرفه ای دیگر در COVID-19 مقدم هستند و قهرمانان واقعی و گمنام از مردم نگه داشتن ضربان قلب بزرگ آمریکایی آزمایش سالم: کسب و کارهای کوچک در تلاش برای آب و هوا این طوفان جامعه بانکداران در تلاش برای کمک به همسایگان خود و ماندن در کسب و کار و افرادی که با وجود شرایط سخت کار به سادگی می خواهید برای تولید به جای بیکار ماندن.

به جای دولت تعیین چه شغل هستند “ضروری” و یا “غیر ضروری” ما باید با تفکر و چه از نظر شغل می توان با خیال راحت و چگونه و باید آن را به کارفرمایان و کارکنان برای تصمیم گیری است. آن زمان برای Minnesotans به بازگشت به کار.

برایان Slipka است که رئیس جمهور و مدیر عامل مینیاپولیس مبتنی بر کسب و کار کارگزاران شرکت سرمایه گذاری و بنیانگذار شمال واقعی سهام همکاران که از طریق آن او تنها و یا کنترل مالک در بیش از نیم دوجین خیابان اصلی و پایین تر از متوسط بازار کسب و کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im