دم برادران موریس ‘داستان’ خوب است با Doc Rivers کلیپرز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — Doc Rivers, گفت, هیچ, او نمی خواهد که یک مشکل با مارکوس و Markieff موریس با هم زندگی می کنند — اگر Markieff می پیوندد برادر دوقلوی او در L. A. با امضای قرارداد با لیکرز به عنوان گزارش نشان می دهد او آماده است برای یک بار او را پاک می کند چشم پوشی یکشنبه پس از توافق به خریداری با دیترویت پیستونز.

جواب منفی بدون مشکل در تمام رودخانه ها اصرار داشت. حتی اگر L. A. دو تیم NBA برخورد نهایی کنفرانس غرب.

“من نمی خواهد که در مورد مراقبت; اجازه دهید ما در غرب کنفرانس پایانی اول” رودخانه گفت: قبل از شنبه را 112-103 شکست ساکرامنتو کینگز. “من فکر می کنم آنها بوده است از طریق بسیاری با هم — من معنی آنها, دوقلو, برای خدا sakes. حتی اگر آنها نمی با هم زندگی می کنند, آنها احتمالا رفتن به شام هر شب.”

مارکوس موریس ذکر شده امکان rooming با دوقلو وقتی که خواسته جمعه چگونه او می خواهم احساس در مورد پیوستن به لیکرز.

“این برادر من مرد گفت:” مارکوس که دارای یک حرفه ای ضبط از 5-9 برابر Markieff — و 92-93 با او در طول زمان خود را با هم در ققنوس. “اگر او می رود به L. A. سپس (شوت) من میخوام در مرکز استیپلز در همه زمان ها. من فکر می کنم شاید به خانواده آن ممکن است عجیب و غریب است که من قصد دارم به همه بازی های خود را, اما این چیزی است که احتمالا اتفاق می افتد. و ما احتمالا یک خانه با هم.”

آنها می خواهم به احتمال زیاد حتی رفت و آمد با هم به کسانی که لیکرز-کلیپرز مرحله یک, مارکوس گفت شنبه.

“احتمالا میخوام سوار شدن به بازی هم که زحمت ما” مارکوس اضافه شده است. “ما جوانب مثبت و هر دو از ما می خواهی برو و هر دو جاوا هستند انجام بهترین ما می توانیم برای تیم ما است. آن را خسته نمی کند ما. در پایان روز, ما هر دو واقعا رقابتی است. بنابراین برای ما هم آن را فقط شکر و تخم مرغ در کیک.

“این احتمالا اولین بار که در آن دو بازیکن از دو تیم مختلف در واقع کار کردن با هم. که جاوا سرد است.”

می دانم که چه چیزی واقعا سرد حداقل از رودخانه’ چشم انداز?

“شاید مارکوس می توانید برخی از بازی برنامه؟” رودخانه شوخی. “و یا دیگر راه است ؟ شما می دانید خنده دار — ‘برنامه بازی’ — من همیشه به خنده. با بازی 2 همه می دانند تیم های دیگر به هر حال.”

“این می تواند یک داستان درست است؟” مارکوس گفت. “همه رسانه خوب رسانه ای.”

مشکل برنامه ریزی

پس امید بستن به لغو Jan. 28 بازی بین لیکرز و کلیپرز پس از کوبه برایانت مرگ NBA جمعه اعلام کرد که آن را به حال موکول چهار مارس برای قرار دادن بازی کلیپرز-لیکرز بازی برگشت در تقویم.

این بازی در حال حاضر برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز در 9 آوریل و آخرین از سه متوالی لیکرز بازی های خانگی است. به سهم خود کلیپرز در حال حاضر بازی سه بازی در چهار شب است که روز را با یک آوریل 4 بازی خانگی در برابر شهر اوکلاهما تندر و دیگری در 7 آوریل در یوتا جاز. بازی مقابل بولز در مارس 6, سقوط بر آنچه به طور معمول خاموش-شب برای NBA در حساب NCAA men’s ملی بازی های قهرمانی است.

رودخانه ها وجود دارد گفت: هیچ راه حل آسان اما تصمیم اولیه برای به تعویق انداختن بازی صدا بود.

“لارنس به نام من از 1000 بار در طول همه ستاره” گفت: رودخانه لارنس فرانک کلیپرز’ رئیس جمهور بسکتبال عملیات. “این راه بیش از حد و پایان آن من راستش من فقط گفت:” بله این خوب است اجازه دهید فقط بازی رفو بازی و اجازه دهید آن را دریافت کند.’ این راهی است که من در آن نگاه کرد.

“من فکر می کردم هر دو تیم درست با بازی بازی نیست. من فکر نمی کنم که بازی حتی قابل پخش در نظر من و ما هر دو می دانستند که پیامدهای آن خواهد بود دشوار تاریخ مهم نیست که با برنامه ریزی آن را فقط رفتن را سخت می شود. تاریخ آنها آمد تا با بهترین بود که در لیگ می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>