شکستن Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده می تواند 100,000 تا 200,000 مرگ و میر—اگر ما همه چیز را “تقریبا کاملا”

State leaders stand six feet apart while discussing the new field hospital that could be up and running at the CenturyLink Field Event Center by Tuesday.

دولت و رهبران محلی ایستاده شش فوت از هم جدا (شما می توانید نام تمام پنج تن از آنها؟) در حالی که بحث در مورد زمینه های جدید بیمارستان است که می تواند به بالا و در حال اجرا در سنچریلینک درست رویداد مرکز روز سه شنبه. عکس کارن Ducey/گتی ایماژ

• صبح روز دوشنبه کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده تصریح کرد precition که ایالات متحده می تواند بين 100000 و 200000 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس. که محدوده (100,000 تا 200,000) چیزی است که ما می توانید ببینید “اگر ما همه چیز را با هم تقریبا کاملا.” ایتالیا در حال حاضر منجر به مرگ جهانی تعداد با حدود 11,591 مرگ و میر گزارش دانشگاه جانز هاپکینز.

• “غم و اندوه و محبت و نبوغ”: به نظر می رسد که این موضوع این فصل است. بیشتر داستان های مثل این یکی ظهور خواهد کرد که تعداد مرده به ناچار به افزایش در ایالات متحده در این هفته است.

• اگر شما نیاز به برخی از اخبار مثبت این گزیده ای از نیویورک تایمز که الی همچنین با اشاره به در تقلا هستم:

“منطقه سیاتل خانه اول شناخته شده coronavirus در مورد ایالات متحده و مکانی که در آن ویروس ادعا کرد 37 از آن 50 قربانیان است که در حال حاضر شاهد شواهدی وجود دارد که سخت مهار استراتژیتحمیل در اولین روز از شیوع شروع به پرداخت کردن — حداقل در حال حاضر.”

• آمازون اعلام کرد بیش از آخر هفته که آنها خواهد شد در نظر گرفتن درجه حرارت از کارکنان خود را هر روز به عنوان “اضافی اقدام پیشگیرانه است.” آن شروع خواهد شد گرفتن دماهای در سایت در سیاتل و نیویورک شهرستان, اما در نظر دارد برای گسترش عمل. گزارش رویترز در روز شنبه که “تا کنون coronavirus گسترش به حداقل 17 آمازون انبارها در آمریکا”

• این USNS راحتی وارد نیویورک اوایل روز دوشنبه.

• میسی را کردند بسیاری از آن 130,000 کارکنان.

• رئیس جمهور به نام مجلس “یک بیمار توله سگ” در تنها شبکه خبر او اعتماد صبح امروز: “این یک چیز غم انگیز, او یک بیمار توله سگ, به نظر من او واقعا است. او بسیاری از مشکلات و این که یک چیز وحشتناک می گویند.” بله در آن است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• هشدار برای افرادی که مصرف خود انزوا جدی: یک مانت ورنون گروه کر تصمیم به رفتن پیش با تمرین. در حال حاضر ده ها تن از اعضای COVID-19 و دو مرده اند.

• چه اتفاقی افتاد بیش از آخر هفته ؟ خوانده شده در هفته گذشته را زنده coronavirus به روز رسانی پست در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im