توسط جیک COYLE

لس آنجلس (AP) — 92 جوایز اسکار آغاز شده در اسکریپت: براد پیت برنده اولین اسکار بازیگری برای عملکرد خود را در “روزی روزگاری در یک زمان … در هالیوود” و بونگ جون هو را “انگل” در زمان بهترین فیلمنامه اصلی.

چند دسته بودند برخی بیشتر در آینده به روز یکشنبه در مراسم اسکار از, بهترین بازیگر نقش مکمل مرد که پیت تا به حال قفل کردن تمام فصل جوایز. پیت قبلا به اشتراک گذاشته شده در عکس بهترین برنده برای “12 سال یک برده” به عنوان یک تولید کننده. در حالی که پیت است regaled مخاطبان با یک آستر در اجرا به اسکار او شروع نظر خود را در یک سیاسی توجه داشته باشید.

“آنها به من گفت من باید 45 ثانیه به صحبت می کنند است که در 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته گفت:” پیت اشاره به استیضاح جلسات. “من فکر شاید کوئنتین می کند, یک فیلم در مورد آن.”

پیت گفت: این افتخار را به او داده بود دلیلی برای تأمل در خود افسانه ای سفر در صنعت فیلم رفتن به عقب به زمانی که او نقل مکان به لس آنجلس از میسوری. “Once upon a time in Hollywood گفت:” پیت. “Ain’t که حقیقت است.”

کلاس طنز “انگل” که بسیاری بر این باورند فرصتی برای ناراحت پیشتاز “1917” برای بهترین تصویر رو به یک شروع خوب است. برنده بهترین فیلمنامه بونگ و co-writer Han Jin برنده شد و اولین آسیایی نویسندگان به این جایزه و “انگل” اول شد فیلم کره ای برنده اسکار است. باید “انگل” برنده شب جایزه نهایی آن خواهد بود که برای اولین بار غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود بهترین تصویر.

“صرف نظر از نتیجه من فکر می کنم درب باز شده است” بونگ گفت: بر روی فرش قرمز. “من فکر می کنم تا زمانی که ما در ادامه این تلاش را فقط باز تر و گسترده تر است.”

به عنوان آن در سال گذشته سالانه دالبی تئاتر مراسم لگد کردن بدون یک میزبان. Janelle Monae باز نشان می دهد با ورود یک Mister Rogers تنظیم و آواز “یک روز زیبا در محله.” آواز به ردیف جلو Monae کاهش یافته کاسه کلاه بر روی سر تام هنکس بود که نامزد دریافت جایزه برای عملکرد خود به عنوان فرد راجرز. زد و خورد ادامه داد: با بیلی پورتر پیوستن به در به عنوان Monae segued به آهنگ او “زنده است.”

“من خیلی افتخار می کنم به اینجا ایستاده به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب هنرمند گفتن داستان” گفت: Monae. “مبارک ماه تاریخ سیاه.”

دو سابق اسکار میزبان, Chris Rock and Steve Martin, کاهش یافته و به عرضه باز مونولوگ. مارتین نام آن را “باور نکردنی تنزل.” مارتین اشاره کرد که چیزی گم شده بود از این سال کارگردانی نامزد. “Vaginas!” سنگ پاسخ داد. هیچ بودند نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان این سال است.

پیکسار تمدید آن سلطه از بهترین فیلم انیمیشن دسته برنده برای “داستان اسباب بازی 4.” این 10 پیکسار را به نفع خود جایزه و دوم “داستان اسباب بازی” فیلم برای انجام این کار پس قبلی 2010 قسط.

همچنین در اوایل جایزه برای والت دیزنی Co. که با وجود سال گذشته گردآوری یک رکورد 13 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش و داشتن شبکه اسکار در حال پخش بود, مجموعه بازی یک نقش کوچک در این مراسم است. برخی از آن بهترین شانس آمد از 20th Century Fox (“فورد v فراری”) و Fox Searchlight (“جوجو خرگوش”) که این شرکت در زمان کنترل و بعد از آن $71.3 میلیارد دلار کسب 21st Century Fox سال گذشته است.

“جوجو خرگوش” نیز برنده برای Taika Waititi اقتباس فیلمنامه به نازی طنز. نیوزیلند فیلمساز شد اولین مدیر بومی که تا کنون برنده جایزه اسکار. او اختصاص داده شده و این جایزه به “تمام بومی کودکان و نوجوانان در جهان است که می خواهید به انجام, هنر رقص و نوشتن داستان است.”

“ما در حال اصلی گوهای” Waititi گفت.

بارانی آب و هوا ارائه شده در برخی از درام بر روی فرش قرمز, با کارگران تقلا برای حفظ آب از نشت بر روی دوربین خدمه پوشش این مراسم است. برخی از لباس های صحبت با صدای بلند. ناتالی پورتمن عینک کیپ اندود شده با نام زن فیلمسازان که نیست نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان از جمله لولو وانگ (“خداحافظی”), Greta Gerwig (“زنان کوچک”) و ماتی آرسنال (“Atlantics”). اسپایک لی که مستند اواخر کوبه برایانت در سال 2009 مستند “کوبه Doin’ کار” عینک لیکرز رنگ لباس رسمی با برایانت, شماره 24, مزین در آن است.

ABC است که در رادیو و تلویزیون نشان می دهد زندگی می کنند امیدوار است به طور گسترده ای به تماشای زمینه نامزد — از جمله 1 میلیارد دلار-پرفروش “بذله گو” برای یک پیشرو 11 جایزه — کمک خواهد کرد که بینندگان. سال گذشته نشان می دهد به دست آورد 29.6 میلیون بیننده 12% چشم انداز مثبت.

در مراسم اسکار امسال می آید در میان یک جریان تعمیرات اساسی در سراسر هالیوود است. عجله برای گرفتن به Netflix و آمازون بسیاری از استودیوهای بزرگ شاخص هستند و یا در حال حاضر راه اندازی خود را در جریان خدمات جدید باید کسانی مثل اپل. Netflix بکشد می آید به اسکار با یک پیشرو 24 نامزد با تشکر از “The Irishman,” “, ازدواج, داستان,” “دو پاپ” و به احتمال زیاد بهترین فیلم مستند برنده “آمریکا کارخانه.”

اما با وجود هزینه های به شدت طریق فصل جوایز Netflix بکشد ممکن است با تنها چند جایزه. این پرچم در حال اهتزاز است و هنوز هم به دنبال آن اولین تصویر پس از پیروزی Alfonso Cuaron را “رم” آمد تا فقط خجالتی سال گذشته است.

در عوض امسال اسکار مورد علاقه های شما تا حد زیادی فیلم منتشر شده به طور گسترده ای در تئاتر. آنها نیز عمدتا از ویژگی های شخصیت مرد و از مرد مدیره.

پس از یک سال که در آن زنان ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در پشت دوربین هیچ زن مدیره نامزد شدند برای بهترین کارگردان. اقدام دسته ها نیز حداقل متنوع از خرید اینترنتی از #OscarsSoWhite تحت فشار قرار دادند آکادمی به بازسازی عضویت در آن است. سینتیا Erivo (“هریت”) تنها بازیگر از رنگ نامزد شده است. این نتایج شده اند که یک موضوع در سخنرانی ها از طریق جوایز فصل ایستادگی در مقابل به تحقیقاتی که نشان می دهد محبوب ترین فیلم ستاره بیشتر مردم از رنگ تر از همیشه قبل از.

___

AP را Amanda Lee Meyers کمک به این گزارش.

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در: http://twitter.com/jakecoyleAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de