پسر 17 با کروناویروس می میرد به عنوان موارد افزایش در کالیفرنیا

Pedestrians

دامیان Dovarganes / AP

پیاده پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در بلوار هالیوود در لس آنجلس سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. موارد جدید جدید کروناویروس رسید در سراسر کشور.

لس آنجلس — Los Angeles County health مقامات عقب نشینی شنبه خود اعلام کرد که یک کودک درگذشت از کروناویروس گفت: این امکان مرگ ناشی از چیز دیگری است.

در طول جلسه توجیهی روزانه های شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: ناشناس کودک از شهر لنکستر در میان چهار مرگ و میر.

ساعت بعد, پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ذکر کرده مرگ نوجوان به عنوان شواهد این ویروس می تواند هر کسی اعتصاب این شهرستان با صدور بیانیه جدید.

“هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر” و مورد نیاز ارزیابی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ،

Lancsaster شهردار R. رکس parris در, گفت:, a 17-year-old boy در بیمارستان بستری شده بود با مشکلات تنفسی و مرگ او را از شوک سپتیک یک واکنش به یک عفونت گسترده است که می تواند باعث خطرناکی پایین فشار خون و نارسایی ارگان ها.

Parris در گفت پدر پسر نیز coronavirus و مشغول به کار در یک کار که در آن او در تماس نزدیک با مردم است.

شهردار گفت که این پسر تا به حال ممکن است در دراز مدت مشکلات بهداشت و درمان در گذشته اما سالم بود به تازگی. او گفت که او نمی شکی نیست که نوجوانان درگذشت از عوارض COVID-19.

“ما اولین شهر در کشور به از دست دادن یک فرزند و غیر قابل تحمل است به من,” او گفت:.

گزارش هفته گذشته توسط CDC هیچ coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در میان مردم 19 و تحت. که گروه سنی اختصاص کمتر از 3 ٪ از تمام بستری شدن در بیمارستان.

همانطور که با بسیاری از دیگر جوامع Lancaster یک موهاوی شهر 170,000 در شمال لس آنجلس شده است تلاش برای پیدا کردن آزمون و دنده محافظ برای مقابله با ویروس است. Parris در گفت: این شهر دستور داده است تا 100,000 کیت های آزمایش از اروپا است.

در ضمن Newsom و دیگران صورت گرفت موضوع را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه که او می خواهد ایالات متحده آمریکا “افتتاح شد و فقط مشتاق به عید پاک” — از دو هفته دور و به مراتب زودتر از کارشناسان پزشکی انتظار می رود سریع-گسترش شیوع آغاز خواهد شد به کاهش دهد.

و اشاره کرد که نتایج هنوز در انتظار برای هزاران نفر از کالیفرنیا گرفته اند که به این ویروس آزمایش فرماندار گفت: آن را حداقل تا زمانی که ممکن است برای تعیین اگر قرنطینه و اقدامات تست را کاهش گسترش ویروس به اندازه کافی برای در نظر گرفتن تغییر رابطه جنسی خشن, اقامت در خانه سفارشات.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: شهرستان خود را ممکن است یک افزایش در coronavirus موارد بر اساس وحشی شیوع در منطقه نیویورک.

“ما در هر نقطه از حدود 6 تا 12 روز پشت آنچه ما شاهد در شهر نیویورک … که در آن بیش از یک آمریکایی است که مرگ هر ساعت” Garcetti روز سه شنبه گفت.

“همه امیدوار است و برخی از آنها قرار دادن است که امیدواریم از ما که در کلیساها با عید پاک و یا کنیسه با عید فصح از راه اندازی مجدد اقتصاد در یک زن و شوهر از هفته” Garcetti گفت. اما در لس آنجلس او افزود: “ما نمی خواهد در بازگشت به حالت عادی در آن دوره کوتاه از زمان. به من گفت: آماده برای یک زن و شوهر ماه بود.”

یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در روز سه شنبه در بر داشت کالیفرنیا موارد باید در صدر 2,500 با حداقل 50 مرگ و میر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

پیش بینی بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کالیفرنیا و دولت های محلی شده اند و تقلا برای به دست آوردن دستکش و تجهیزات ایمنی برای کارکنان بهداشتی درمانی و ramping تا تعدادی از دسترس تخت بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس و اورژانس برای بی خانمان که در نظر گرفته شده در یک نامتناسب خطر است.

“در اینجا در سان فرانسیسکو ما تا به حال شرکت های خصوصی بیرون بروید و ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی) در کل به بیرون رفتن ما حمایت کارکنان مراقبت های بهداشتی. ما اساسا باید نوآورانه و کار با بخش خصوصی را امتحان کنید و دریافت منابع ما نیاز به” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت KGO-تلویزیون های سه شنبه. “دولت فدرال فقط در حال حرکت به اندازه کافی سریع.”

Newsom اعلام کرد که 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت بود در راه خود را به لس آنجلس از سن دیگو و می رسند و می توانند به عنوان اوایل روز شنبه به ارائه مراقبت به غیر coronavirus بیماران به منظور سهولت له در بیمارستان.

فرماندار همچنین اعلام کرد اقدامات جدید با هدف کاهش گسترش ویروس در زندانها. او متوقف جدید پذیرش به زندان برای 30 روز یک حرکت پیش بینی شده برای کاهش جمعیت با بیش از 5000 زندانی پس از یک مجرم و هفت کارمندان زندان آزمایش مثبت برای coronavirus.

اجرایی خود را به منظور پاسخ به طرفداران’ به طور فزاینده ای وخیم هشدار از یک خطر مرگبار در امکانات برگزاری در مورد 123,000 زندانیان برخی از انباشته در تختخواب در خوابگاه و دیگران زوج در سلول به اندازه یک فضای پارکینگ. Newsom را هر زودتر paroles هر چند خود عمل است که به احتمال زیاد به سرعت منتشر شده از سطح پایین تر مجرم از زندان شهرستان است که در حال حاضر آزاد صدها نفر از زندانیان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

در سراسر کشور نمایندگان مجلس با التماس کرد با کالیفرنیا به رعایت محلی و ایالتی اقامت در خانه سفارشات موثر بر برخی از 40 میلیون نفر. در حالی که بسیاری از افراد و کسب و کار بودند و اطاعت از دستورات وجود دارد اشاره کرد که مقامات از دست دادن صبر و شکیبایی با scofflaws.

گزارش از مردم زیاد سواحل و پارک های بدون حفظ امن اجتماعی فاصله باعث Newsom به پارکینگ در آن امکانات است.

در سن دیگو گشت پلیس گزارش توقف مردم از پیاده روی بر روی شن و ماسه در سواحل است.

در لس آنجلس شهردار گفت شده اند وجود دارد گزارش های به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار نادیده گرفتن دستور به تعطیل.

در حالی که او امیدوار است برای رعایت داوطلبانه کسانی که نادیده گرفتن هشدارهای می تواند در صورت تخطی از قانون اتهام و شهرستان می تواند خاموش کسب و کار آب و برق Garcetti هشدار داد.

چنین کسب و کار “غیر مسئولانه و خودخواه … آن را قرار داده و همه ما در معرض خطر” Garcetti گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de