پسر 12 می میرد دو روز پس از ضربه پریشان راننده در NLV عبور

رانندگان که منفجر طریق یک فلش عبور و زده دو جوان دانش آموزان بعد از ظهر جمعه است رو به یک فضایی اتهام قتل نفس پس از مرگ یکی از کودکان, با توجه به, North Las Vegas, پلیس است.

12-year-old boy درگذشت بعد از ظهر یکشنبه, پلیس گفت:. خواهر, 9 بود که همچنین آمار دوج رم وانت در نزدیکی Losee و تنها کوه جاده های باقی مانده در مرکز پزشکی دانشگاه.

پلیس گذشته گفت که او تا به حال زندگی-تهدید و آسیب است.

پس از تصادف گزارش شده در 3:30 بعد از ظهر در نزدیکی سامرست آکادمی مارک کلاین, 47, رزرو شد در شهرستان لاس وگاس زندان در یک تعداد هر یک شکست برای حفظ یک خط شکست به تمام وقت و توجه به رانندگی و دو فقره عدم استفاده از مراقبت به دلیل عبور و مرور در اطراف پلیس گفت: در انتشار اخبار.

پلیس که تلقی سقوط یک نتیجه از پریشان رانندگی قبلا گفته شدیدتر اتهامات ممکن است اگر هر کدام از کودکان درگذشت که مشهود بود توسط فضایی قتل نفس حساب اضافه شده در روز یکشنبه ،

کلاین بود به عنوان شرق در تنها کوه زمانی که تصادف رخ داده است, پلیس گفت:. چند فرزند در حال حرکت بودند از طریق, عبور, اما تنها خواهر و برادر زده بودند.

سرعت ظاهر نمی شود به یک عامل در این حادثه افسر اریک Leavitt روز جمعه گفت. این یک 35 مایل در ساعت در منطقه; 25 mph هنگامی که کودکان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر