شهر بولدر ponders آینده یکی از قدیمی ترین ساختمان های

Boulder City Water Filtration Plant

کریستوفر DeVargas

یک نگاه در بولدر سیتی آب تصفیه که ساخته شد در سال 1931 جمعه, فوریه. 28 سال 2020.

شهر بولدر کارخانه تصفیه آب

A look at the Boulder City Water Filtration Plant, a historic building constructed in 1931, Friday Feb 28, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

واقع در یک تاریخی محله مسکونی در نزدیکی مرکز شهر بولدر سیتی سابق کارخانه تصفیه آب یکی از قدیمی ترین دست نخورده ساختمان ها در شهر است که predates سد هوور.

حتی اگر ویندوز در حال سوار کردن آجر ساختار قابل ملاحظه ای منحصر به فرد و نقطه چین با هنرمندان برای زیباسازی توقیف ساختمان و احاطه شده توسط باغ جامعه و مجسمه سازی پارک. محلی صاحب رستوران و شهر بولدر بومی اعطای ترنر آن را “جالبترین ساختمان در شهر است.”

بسیاری از همسایگان خود را به توافق برسند. در واقع برخی از ساکنان عاشق این شهرستان متعلق به ساختمان و اطراف پارک بسیار است که در آینده آن را تبدیل به یک موضوع بحث برانگیز در شهرستان 16,000.

محلی توسعه دهندگان سعی کرده اند از زمان به زمان برای خرید ملک و تبدیل آن به چیزی دیگری است. ترنر پیشنهاد تبدیل ساختمان به یک آبجوسازی در سال 2017, و پدرش قبلا سعی کردم به خرید آن به عنوان محل اقامت خصوصی با توجه به شهر ،

اما تاریخی preservationists و پارک همسایگان را مورد انتقاد این طرح با توجه به ساختمان اهمیت تاریخی و از آنجا که این منطقه شده است یک پارک از سال 1994 گفت: بولدر عضو شورای شهر جیمز آدامز.

“بسیاری از ساکنان را تا به حال بسیاری از نگرانی چرا که برای آخرین 10-به علاوه سال وجود دارد همیشه بحث در مورد تبدیل آن به چیزی دیگری” آدامز گفت.

اختلاف بیش از ساختمان به سر آمد و در فوریه. 12 زمانی که این تخته سنگ در شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به محیط را تغییر دادن اموال در 300 خیابان راه آهن. به عنوان یک پارک. آن بود که قبلا طبقه بندی تجاری نگه داشتن باز امکان توسعه توسط یک شرکت خصوصی.

با منطقه بندی تغییر منطقه اطراف ساختمان باید باقی می ماند یک پارک در حال حاضر به عنوان تعریف شده در شهرستان اسناد اگر چه ساختمان می تواند اجاره برای استفاده تجاری گفت: شهردار Kiernan McManus.

“من احساس کردم که با قرار دادن است که منطقه بندی تغییر رو به جلو بودیم و به سادگی به تایید همه موافقت کرده است که برای چندین دهه” گفت: McManus بود که در انتخاب شهردار بهار گذشته بر روی یک پلت فرم مطلوب حفظ تاریخی.

McManus عنوان جنجال بر ساختمان گفت آن است که با رانده شدن توسط چند نفر که “تا به حال برنامه های دیگر” برای آن است. اما ترنر گفت: این موضوع بخشی از یک بزرگتر بحث در شهر در مورد رشد و توسعه — چیزی بولدر شهرستان به لحاظ تاریخی deprioritized در مقایسه با رشد سریع جوامع در دره لاس وگاس — و نشان دهنده کسب و کار جامعه ناکامی با شهردار فعلی و شورای.

“من نمی توانم به یک فضای سیاسی در بولدر سیتی بود که این ستیز,” ترنر گفت.

او تنها کسی است که احساس می کند که راه او اضافه شده است. Turner شروع یک دادخواست علیه منطقه بندی تغییر در این پارک که صدها نفر از ساکنان امضا از جمله شهرداران سابق راد وودبری و راجر Tobler و 28 صاحبان کسب و کار در شهر ،

آدامس بود که آن هم منتخب در بهار گذشته با تعهد به حفظ شهر بولدر تاریخ گفت: جامعه به نظر می رسد در یک چهارراه وقتی که می آید به توسعه خصوصی و نقش آن در حفظ تاریخی. “من فکر می کنم وجود دارد نوع اختلاف نظر از اینکه بهترین وسیله برای حفظ اماکن تاریخی است یا از طریق خصوصی یا عمومی طرح,” او گفت:.

این نوع از بحث در مسائل چیز جدیدی نیست در شهر بولدر اما این یکی قطعا قابل توجهی گفت: دنیس مک براید دیرین مقیم و مدیر ایالتی نوادا موزه.

مک براید می خواهد به نگه داشتن سابق تصفيه آب تحت مالکیت عمومی شاید به عنوان یک موزه و حفظ پارک به افتخار بخواهد از فردی که در آن آغاز شده. پس از Bureau of Reclamation تبدیل ساختمان به شهرستان در سال 1985 شهر بولدر مقیم و نیکوکار عروسکی فنتون در زمان علاقه در ساختمان, او گفت:. فنتون ابداع یک چشم انداز برای یک مجسمه در پارک مجاور به آن, اهدای پول به پارک اتفاق می افتد.

“این آخرین رویای به حقیقت می پیوندند در شهر او را دوست داشتم” گفت: مک براید, یک دوست شخصی از فنتون قبل از او درگذشت.

سال پس از پارک مجسمه سازی در سال 1994 افتتاح شد ساکنان شروع یک باغ جامعه در طرف دیگر ساختمان است. امروز در ساختمان خود به خود باز می شود گاهی اوقات برای تورهای ویژه و رویدادهای اجتماعی در حالی که اطراف آن سبز است و لذت می برد توسط بسیاری از سال های مک براید گفت.

“شهروندان شهر بولدر فرض کرده اند این یک فضای عمومی و تبدیل آن به یک شرکت خصوصی می تواند مرتب کردن بر اساس از یک خیانت از اداره احیای توافق با شهر تدی حافظه و جامعه, باغ” مک براید گفت.

مشکل این است که ترنر می بیند با این استدلال است که ساختمان بسته است و غیر قابل دسترس بیشتر از سال نمایندگی یک فرصت از دست رفته برای ساکنان و توسعه دهندگان که به دنبال انجام کاری با آن.

شهر بولدر عامل املاک و مستغلات Cokie غرفه احساس می کند به طور مشابه. هر کس در شهر و مراقبت در مورد ساختمان و اما هیچ کس تا به ارائه یک طرح توجیهی برای گرفتن آن را به شکل او گفت:.

“پس در اینجا زندگی می کردند برای مدت طولانی من فکر می کنم که آن را فقط یک ساختمان زیبا و نفرت به آن را ببینید نشستن وجود دارد و پوسیدگی” غرفه گفت.

همانطور که برای شورا به اتفاق آراء تصویب منطقه بندی تغییر ترنر فکر می کند این شهر در نهایت دوره را تغییر دهید.

“اگر شما نگاه از 10 سال و 50 سال یا 100 سال آینده, هیچ راهی وجود دارد که بسیار جذاب ساختمان نشسته وجود دارد غیر فعال” ترنر گفت. “همه آنها در حال انجام است و به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر و هزینه بولدر شهرستان مشاغل و فرصت ها ،

با اینحال کسانی که زندگی در محله های اطراف ساختمان در حال قاطعانه در مورد مسدود کردن عمده توسعه وجود دارد. بسیاری از خود نشان داد تا در فوریه. 12 برای حمایت از منطقه بندی تغییر دهید.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای جامعه به آن به عنوان یک پارک و به کارخانه تصفیه است که یک ساختمان زیبا وجود دارد استفاده می شود برای استفاده عمومی گفت:” فرانسیس مایر زندگی می کند که در خاکستر خیابان های مجاور به پارک.

در حال حاضر که تغییر مورد تایید قرار گرفته است حفاظت از این منطقه به عنوان پارک شهر بولدر تاریخ و هنر بنیاد امیدوار است که بتواند این ساختمان را به شکل و گفت: پایه و اساس جمهور ری ترنر. تمام ساختمان را مشکلات ساختاری آن جلوگیری از باز شدن به این مکان می تواند ثابت با دلار کمک های مالی و یا ترکیبی از این دو ری ترنر گفت.

“آن را به میلیون ها نفر,” او گفت:. “یک چهارم از یک میلیون نفر را که ساختمان در دسترس است.”

در حالی که مک براید سپاسگزار است که منطقه بندی تغییر حرکت رو به جلو او همچنین می خواهد به جامعه تقسیم بر سر این موضوع شروع به زخم التیام یابد.

“من نفرت را به دیدن شهر بولدر در آشفتگی” مک براید گفت. “این چیزها همیشه حل و فصل در شهر بولدر اما نه بدون مقدار زیادی از فریاد و اشاره و کلمات تند و زننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im