متولد در شرق L. A. Unstreamable

Citizenship is slippery, as Born in East L.A. demonstrates.

تابعیت نیست بنابراین بتن به عنوان Born in East L. A. نشان می دهد. حسن نیت ارائه میدهد از Universal Pictures

Unstreamable یک ستون هفتگی است که در می یابد سینما و تلویزیون را نشان می دهد شما نمی توانید به تماشای عمده جریان خدمات در ایالات متحده است. این هفته: Cheech است که در تبعید به دنیا آمد در شرق L. A., چونگ بو داده در این Tommy Chong کباب, Sidney Poitier و ابی لینکلن دریافت مجموعه در برای عشق از پیچکو در واقع وجود دارد بیش از یک خانم با یک شمشیر با شمشیر.

اگر شما در حال فکر کردن: “Unstreamable? در این بیماری همه گیر?” مترسک تصویری ارائه می دهد دی وی دی takeout و اجاره-توسط-سرویس ایمیل بنابراین شما می توانید با خیال راحت اجاره نادر دی وی دی در خود انزوا. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

I thought I was in love with Cheech at the end of this movie. Im not, but what a thought!

من فکر کردم من در عشق با Cheech در پایان این فیلم است. من نیستم اما فکر! JK

من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد این کلاه رودی روبلز (Cheech Marin) می پوشد در یک صحنه در اوایل متولد شده در شرق L. A. I love the way این لایحه وقاحت قطع از کلاه; من عاشق پیام (بدون آبجو بدون کار); من دوست دارم که آن را می پوشد. اما این کمدی نوشته شده و کارگردانی شده و بازیگران Cheech نیست در مورد مد بلکه tenuousness از تابعیت آمریکایی اگر شما سفید نیست. نسل سوم مکزیکی-آمریکایی رودی است به اشتباه اخراج هنگامی که کارخانه پسر عموی خود را با این نسخهها کار در می شود حمله کردند توسط پلیس و رودی است بدون شناسه. با وجود خانواده اش که در آمریکا برای نسل های دولت غذایی او و دیگر کارگران ثبت نشده بر روی یک اتوبوس برای یک کشور که در آن رودی نیست حتی این زبان صحبت می کنند.

این فیلم شرح زیر است تلاش خود را در عبور از مرز به عقب بر گردیم خانه. این همه بیت خارق العاده و نور دل (شرایط فعلی در مرز وحشتناک هستند) اما جالب skewering از سیستم ها در هر دو طرف مرز است که نگه داشتن کسانی که به دنبال یک زندگی بهتر فقیر و جرم. همچنین باید اشاره کرد که متولد شده در شرق لس آنجلس می آید از طنز آهنگ به همین نام بود و Cheech اول بزرگ, انفرادی, حرکت حرفه ای پس از شکستن تا با کمدی شریک Tommy Chong. JASMYNE KEIMIG

***

Playboy made some slick VHS releases.

Playboy تولید برخی از نرم و صاف کردن VHS منتشر شده است. CB

در سال 1982 یک چیز کوچک به نام Playboy کانال برای اولین بار. این کانال آغاز شده بیشتر بازی R-rated, فیلم, از جمله بسیاری از Cheech & چونگ کرایه. احمق stoner دو به یک جزء اصلی در این دوره از Playboy, و پس, Tommy Chong داده شد کامل glitzy وگاس درمان هنگامی که شرکت تصمیم به میزبان این Tommy Chong کباب در ’89.

ویژه طلایی اتاق قفل معروف نر کمیک از جمله دیوید Steinberg, Richard Belzer و یک جوان جری Seinfeld—و همچنین سیاه طنز و بازیگر مارشا Warfield, تنها زن روی صحنه است. سرگرم کننده و بخش قابل توجهی از این قرمز یادگار است چگونه تمام کمیک معرفی می شوند. Seinfeld مانند یک تازه وارد است که او نیاز به تمدید مقدمه توضیح داده شده است به عنوان داشتن “بسیاری از حرکت” و “بسیار خنده دار است.” چونگ نشسته در سراسر کباب اقدام مشخص احمق—و نیمه در اواخر 80s, اگر من صادق بودن.

در حالی که ما در اینجا صحبت کردن در مورد چونگ: من هنوز دلخور مورد عملیات لوله رویاهای. تعقیب می سوزد

در دسترس برای اجاره در VHS در مترسک تصویری. خوب وجود دارد غیر مجاز YouTube ها, اما من هنوز هم می توانید آن را در اینجا بر اساس قوانین ما*.

***

A charming little romance.

کمی جذاب عاشقانه. JK

برای عشق از پیچک است که خود دارای در راه انتظار نداشتم آن را به. شخصیت های اصلی—پیچک (ابی لینکلن) یک جوان سیاه, خدمتکار, به دنبال شروع یک زندگی جدید برای خودش و جک (Sidney Poitier), حیله گر, سیاه, حمل و نقل صاحب کسب و کار—در حال هماهنگ به اندازه کافی برای خود کلاس و اجتماعی تفاوت بدانید که چرا آنها “اشتباه برای هر یک از دیگر.” با وجود این, خراب, کودکان, از, سفید, ثروتمند Austin خانواده—جک مشتری و پیچک کارفرما—شدت فشار دو به تاریخ که مایل نیست خود را به ولگرد بیش از حد دور از خانواده خود را. این قدرت پویایی نیروی زن و شوهر به بازی همراه با نیرنگ آنها آگاه تر از نیروهایی که آنها را با هم. آن می رود عمیق تر از شما ممکن است انتظار می رود از یک نمونه romcom.

آن را یک طرح ساده. وجود دارد غیر منتظره ارتباط عاشقانه. سپس خیانت. انسان اشتباه می کند و سپس اجرا می شود برای رفتن دختر خود را به عقب. اما فیلم طنز خشک پیچک را نكرديم و کوتاه غضب است که اغلب پخش در سراسر جک چهره باعث می شود این فیلم لذت تماشای. همچنین توجه داشته باشید: کوئینسی جونز تشکیل شده نمره! JASMYNE KEIMIG

برای اجاره موجود بر روی دی وی دی در مترسک تصویری و Netflix دی وی دی.

من نمی توانم پیدا کردن یک مناسب تریلر. برخی از صحنه هایی از این فیلم, اگر شما علاقه مند هستید:

***

Lily Ho is THE lady with a sword.

لیلی هو است که با شمشیر. CB

بیایید ببینید اینجا… ما رو flying daggers. بچه مبارزان. رئیس حماسه نبرد با مادر بزرگ. و آه بانوی با شمشیر. بسیار سرگرم کننده و بسیار schlocky با شمشیر است کارگردان اولین Kao Pao-شو یک بازیگر که پیوست شاو برادران استودیو در اواخر 50s ظاهر می شود در بیش از 80 استودیو فیلم های قبل از pivoting به کارگردانی. این بی رحمانه خونین و *~*افسونگر*~*, هنرهای رزمی, درام, به دنبال یک زن برای انتقام لعنتی پس از او خواهر بزرگتر به قتل توسط یک مرد او—خوب من نمی خواهد آن را از بین بردن. (اگر شما متوجه شباهت بین این و Kill Bill, شما تنها نیستید.)

لیلی هو یکی از برادران شاو’ محبوب ترین زن رزمی و هنرمندان و ستاره به این بانوی با شمشیر و او—من در پیشبرد برای این—slays. در علاوه بر این به هو Kao Pao-شو گرد این چیز با یک زن قوی گروه تفاوت قابل توجه از بسیاری از برادران شاو فیلم. Kao را برای ایجاد و اجرای تولید خود شرکت پارک فیلم. به یاد داشته باشید نام خود را! تعقیب می سوزد


*هر Unstreamable فیلم Unstreamable هنگامی که ما آن را پیدا کنید. این بدان معناست که ما نمی تواند آن را پیدا کنید در Netflix, Hulu, دیزنی+ و یا هر یک از دیگر 300+ پخش آنلاين خدمات در دسترس در ایالات متحده است. ما همچنین می توانید آن را در دسترس برای اجاره و یا خرید از طریق سیستم عامل مانند نخست ویدئو و یا آیتونز. ما همین حالا در نظر بگیرید کاربر تولید فیلم غیر مجاز مانند یوتیوب آپلود می شود streamable.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de