بانی Blodgett: گیاهان بومی و غیر بومی و ارقام و و زنبورها و پروانه ها و شما

Category: توین سیتی No comments

بریتانیا انجمن باغبانی سلطنتی به تازگی منتشر شده یک مطالعه در نظر گرفته شده برای رفع ابهام یکی از باغبانی را ماندگار ترین سوال: آیا غیر بومی گیاهان واقعا که بد ؟

من در بر داشت خود را در “یافته” تنها بیشتر مبهم به صداقت. مانند بسیاری از مسائل باغبان در صورت پاسخ آغاز می شود با کلمات “است که بستگی دارد به…”

این RHS لیست گرده افشان پسند گیاهان در سه دسته بندی ها: خوب, بهتر, بهترین. در بهترین لیست هیچ یک دیگر از بنفش loosestrife های مخوف تهاجمی ما در کنار برکه در حالی که در لیست خوب به نظر می رسد یکی از خود من زنبور و پروانه مورد علاقه گل شاه پسند bonariensis غیر بومی در انگلستان و ایالات متحده

این RHS مطالعه به این نتیجه رسیدند در آن بسیاری از غیر بومی گیاهان حداقل تا حدودی مفید برای گرده. من نقل قول از مطالعه: “Catmint, اسطو خودوس عادی, گل ناز, مریم گلی, روسی, مریم گلی, خوشبوکننده, لانتانا بابونه, قدومه و zinnias برخی غیر بومی که زنبورها مانند.”

به پروانه پادشاه آنها متخصص فیدر به معنی طلب آنها یک گیاه استبرق و لنگ رقم اما چیزی که واقعی (“nativar” اصطلاح تازه ضرب برای این بهبود بومی).

چه رقم? سوال خوب و … فقط به عنوان سردرگم به عنوان RHS به نتیجه گیری در مورد بومی. یک رقم است که معمولا به عنوان نتیجه دو گیاهان عبور برای ایجاد یک های جدید و متفاوت و احتمالا یکی بهتر. صفت می تواند از رنگ روشن تر را سرد سرسختی است.

مگر اینکه آن را ترکیبی است که چیزی … دیگری.

کافی است که هنگامی که شما یک نام کارخانه آغاز می شود که با جنس و به دنبال آن گونه و سپس یک کلمه و یا کلمات محصور در یک نقل قول که گیاهی است یک رقم. در اینجا یک مثال است. اکیناسه (جنس coneflower) پورپورا (بنفش-گل یک) “صورتی نوعی سگ پشمالوی باهوش” (جز این که آن گل صورتی).

همه این باعث می شود من تعجب می کنم که چرا بسیاری از پادشاهان می خواهید برای چسبیدن به دور من sedums و salvias. این گیاهان بومی. اگر هیچ چیز وجود دارد آنها را به خوردن چرا آنها فقط حرکت?

در اینجا به همین دلیل: این پادشاه کرم که تنها خوردن استبرق.

این پادشاهان بزرگسالان—یعنی پروانه ها— به احتمال زیاد تغذیه در طیف وسیعی از گیاهان مختلف از جمله thistles هندی کنف وحشی هویج coneflowers, milkweeds خال خال جو-پای علف هرز teasel مینا ، گلدنرد مشترک boneset, horseweed, ستاره فروزان یاس بنفش dame موشک و یونجه دم ironweed و شبدر قرمز.

شما اشتباه نشده است ؟

در اینجا چیزی است که به دور از همه این است که به عنوان ساده به عنوان پای به درک. با توجه به مشهور مادری plantsman داگ Tallamy تک بهترین کارخانه ما می تواند رشد کند و اگر ما می خواهیم برای کمک به گرده و حیات وحش است که درخت بلوط است. آن را بومی و از آن عمر طولانی و آن را می شود بسیار بزرگ است. آن را نیز پرکار و آن بذرها حفظ سنجاب که سهم به این سیاره هنوز تشخیص نمی شکار پشه به عنوان خفاش ها انجام دهید — اما من برای یکی am مثبت پیدا میکنیم یکی, امیدوارم قبل از اینکه ما به معرفی یک درنده است که پاک کردن آنها را.

دوم بهترین چیزی که یک باغبان می توانید انجام دهید برای این سیاره پس از کاشت بلوط, درختان, Tallamy توصیه است به پاره کردن چمن و جایگزین کردن آن با گرده افشان پسند بومی, دوباره, نه به این دلیل که تنها بومی خوراک گرده اما از آنجا که آنها ارائه دست به پایین بیشتر بنگ برای جفتک انداختن.

نه به پرورش دهندگان ذهن شما. شما نمی توانید ثبت اختراع بومی و کسب حق امتیاز از فروش آن است. طبیعت آن ساخته شده و شما نیست که یکی از دلایل بسیاری که چرا شما نمی بینید بسیاری از بومیان در مراکز باغ هر چند این هم در حال تغییر است … من فکر می کنم. به هر حال شما همیشه می توانید شروع به پیدا کردن گیاهان از دانه. به همین دلیل ما کاتالوگ دانه.

یک مقاله علمی سایت که در آن من در بر داشت RHS یافته های led خود را با یک عکس از یک زنبور عسل جرعه جرعه از شهد یک گل کوکب. البته dahlias بومی آسیا است.

استرالیایی ها توجه خود را به جزیره کوچک به عنوان محیط زیست متعادل به دلیل تنوع گونه های گیاهی بومی گم می شود. این تنوع است که با توجه به امپراتوری بریتانیا. آن را به لندن است که بسیاری از گیاهان عجیب و غریب فرود آمد برای اولین بار پس از کشف توسط گیاه کاشفان. که معتدل انگلیسی آب و هوا ایده آل برای گیاهان تبدیل باغبانی به یک ورزش ملی رقابتی به عنوان کریکت. رمان زینتی صفات بسیار در تقاضا در قرن 17th.

هلندی بودند و حتی بیشتر بی پروایی در جهان سفر. در غیر این صورت این مردم محسوس خود را از دست داده سر به لاله, ایجاد سفته بازی رونق در لامپ تجارت به عنوان اقتصادی ویرانگر (زمانی که رونق رفت و مجسمه نیم تنه) به عنوان بازار سهام سقوط 1929 بود که قرن ها در.

پس RHS توصیه انگلیسی, باغبان به بازی شیر یا خط کردن تمام رنگی نامتعارف اما به دعوت آنها را به عنوان طولانی به عنوان آنها گل فراوان و طولانی برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از بومیان به عنوان آنها می تواند و پس از آن به پیگیری مجدانه رفتار حشرات در پاسخ به هر دو. ما هنوز در حال یادگیری است.

حتی در ایالات متحده وجود دارد برخی از اختلاف نظر ها بیش از آن گیاهان درخواست تجدید نظر که به حیات وحش و به همین دلیل و علاوه بر این شکی نیست که همه موجودات قادر به تطبیق خود را دوست دارد و مواردی در طول زمان است.

اما به عنوان داگ Tallamy طول می کشد درد به نقطه ای از همه حشرات از زنبور عسل به پروانه ها فراموش ناهار خوردن در چیزی که آنها تکامل یافته و به رسمیت شناختن به عنوان مغذی … به دلیل آن است که مغذی به عنوان گیاهان تکامل یافته درآمده است. این است که چرا بومی Eupatorium (جو پای علف های هرز) با آن ژولیده بژ گل و کسل کننده برگ های سبز در حالی که کمتر esthetically خشنود از این رقم با deep purple ساقه ها و برگ های سبز براق و رنگی, صورتی, گل بسیار اشتها آور است.

هر آنچه در شیمی است که باعث می شود برگ های سبز و بنفش به گرده نمی مانند. که به می گویند که آنها را جلوگیری از مجموع خود را “کمی جو” یا “دروازه است.”

و این چیزی است که بسیار گیج کننده است. من بیشتر زنبورها وزوز در اطراف جو Pye رقم من sedums و گل شاه پسند bonariensis از اطراف بومی rudbeckias احتمالا به خاطر دومی نیست در شکوفه زمانی … یا چیزی شبیه به آن.

فقط به عنوان نه همه غیر بومی گیاهان شر هر گیاهی که نیست استریل ترکیبی می تواند تبدیل به یک مزاحم بومی گنجانده شده است.

علاوه بر این, بسیاری از ما باارزش ترین ارثیه فوق العاده تهاجمی چرا که البته بسیاری از آنها خارجی و واردات است. “بومی” است و نه یک مترادف برای “باز گرده افشانی است.”

“پدر بزرگ Ott” شکوه صبح یک چنین ارزشمند باز گرده افشانی ترکه. این بنفش-گل زیبایی بود که “کشف” در حال رشد در یک انبار در دکوراه آیووا و راه اندازی دانه محافظ تبادل موروثی شرکت دانه.

هنگامی که پیر مرد Ott است در باغ خود را, آن را تقریبا به عنوان سخت به عنوان خزنده چارلی به خارج. دلیل این است که بر خلاف “آسمانی آبی” در همه جا هیبرید شکوه صبح با آسمانی آبی گل “پدر بزرگ Ott” است که به عنوان حاصلخیز به عنوان زن در کفش.

پدر بزرگ پراکند خود دانه همه جا از همه بیشتر به شدت برای این واقعیت است که او سالانه و مرگ در فصل, پایان, ترک, تنها میلیون ها نفر خود را از نوه به حمل.

این است که چرا نازایی است که تربیت به یک ساله. آن است که چرا تایمر مانند “پدر بزرگ Ott” هنوز هم در اطراف با وجود چند دهه غفلت باغبانی تجاری است که با تمرکز بر فروش گیاهان هستند که هر دو به ثبت رساند و به خوبی رفتار.

من آموخته ام به عشق راه این غیر بومی سالانه بیش از تاکستان من ساخته شده برای “ماندارین” یک snazzy newish رقم از چند پیچ امین الدوله تاک در اواخر تابستان هفته پس از “ماندارین را بزرگ نشان می دهد بیش از.

در واقع اگر من تا به حال به نام یک چیزی که تغییر من به عنوان یک باغبان در بیش از 30 سال از حفاری در خاک آن خواهد بود که من دیگر سعی کنید به گیاهان است. آنها کنترل من است. تماشای خود بذر افشان بسته کردن و حرکت از جایی که من آن را به یک خانه مناسب باعث می شود من تعجب می کنم که چرا من نمی فقط افشانده شدن دانه به طور تصادفی در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>