مقاله اخیر در کشور زندگی آغاز می شود با یک استعاره من آرزو می کنم من می خواهم آمد تا با: نویسنده در مقایسه با باغ تخت لبه (عدم آن) به خروج از خانه بدون داشتن اولین قلم مو خود را.

من نمی توانستم خودم را به سرقت این قیاس. من به سرقت برخی از لبه ایده هایی که من از فکر و اضافه کردن کمی از خود من است.

اول چیست لبه?

این اصطلاح اشاره دارد به نقطه که در آن راه رفتن مناطق پایان و باغ تخت آغاز خواهد شد.

باغ تخت شامل گیاهان است که به معنای راه می رفت. چمن و یا یک تراس است به معنای راه می رفت.

این قابل پیاده باغ (با نام مستعار حیاط) نیز می توانید استفاده برای مبلمان باغ (دوباره بهتر نیست در تخت) و برای کباب کردن و چاله آتش و مانند آن.

اگر فضا بزرگ است و چمن کاشته شده در آن ممکن است مناسب برای بانوان. این نیز که در آن کودکان و نوجوانان و پا زدن در اطراف توپ فوتبال.

آن را ندارد به ساخته شده از چمن. Walkable مناطق کاشته می شود در گونه گياه پوششی است که چرا یک شرکت چند سال به عقب آمد و با یک نام تجاری از سختی گونه گياه پوششی به نام Stepables.

این Stepables خط شامل راه حل برای مناطق سایه دار که در آن چمن چمن تمایلی به رشد است. در این میان خزنده گل نرگس, ajuga و pachysandra.

خورشید عشق Stepables شامل گل ناز, گل ناز و گل ناز.

شوخی می کنم البته. وجود دارد بسیاری از گونه گياه پوششی است که رشد در آفتاب از جمله آویشن ، گل ناز یکی بهتر با ارسال یک lovely, عطر هنگامی که راه می رفت و با اضافه کردن عطر و طعم به غذا استفاده می شود که در پخت و پز.

اما sedums بسیاری از و متنوع و خیلی یکنواخت جذاب است که من نام این جنس به عنوان مورد علاقه شخصی من اگر من تا به حال به توانم یک نام در لاتین به زور اسلحه.

نام مشترک برای گل ناز است stonecrop اما این یکی از آن گیاهان غیر معمول که نام گیاه شناسی است و بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده است.

من رشد گل ناز در تخت اما نه به عنوان یک walkable groundcover. من اصلا مقدار قابل پیاده فضا در باغ من. در آفتابی قطعات من رشد شبدر سفيد (یک گرده افشان است که رفع نیتروژن) به دلیل آن را در زمان بیش از چمن از ضعیف چمن علف که نمی تواند رسیدگی به خاک فشرده.

من کاشته ام خزنده جنی در نیمه سایه و آن را بیش از حد, دارای شخصیتی قوی است.

بقیه قابل پیاده فضاهای متعلق به شن نخود یا bluestone پرچم و در لبه پایین سنگ آهک دیوار خشک گذاشته است.

آن را تا به حال به من رخ داده است به شکستن از هم جدا برخی از bluestone پرچم و استفاده از آنها به عنوان یک لبه مواد.

این اتفاق به زندگی در کشور و قضاوت از روی عکس من فکر می کنم آن کار می کند.

Bluestone متراکم است و برگزار خواهد شد خود به خود درست اگر مجبور چندین اینچ در اعماق زمین است.

این کلیدی است. یک لبه مواد باید در حفظ و علف های هرز از ورود و خروج ، به عنوان یک نتیجه از آنچه در آن فاقد عمق آن باید در وزن و/یا عرض.

تخته سنگ کوچک سنگ ریخت و سیمان و آجر گذاشته عمود به لبه پر کردن این لایحه است.

پس از آن وجود دارد چوب. رمان لبه این نوع ورود به سیستم edge, عکسی که منجر به مقاله ای که در کشور زندگی می کنند. آن ذکر نشده بود در این قطعه احتمالا به دلیل آن است که به صورت تجاری در دسترس است.

معمولی تر لبه مواد فلزی بلند ، در باغ من چنین نوار لنگر تیز فلزی خنجر قرار داده و هر دو پا را در امتداد نوار.

فلزی لبه گران تر است و کمتر انعطاف پذیر, اما به مراتب بیشتر و با دوام تر از واضح جایگزین لبه های پلاستیک;

گزینه های دیگر عبارتند از بامبو (این نی ها قرار می گیرد در پایان) سرو می لرزد و نهال بید بافته شده را به افقی latticework.

من به یک بحث به ویسکانسین استاد باغ در یک آخر هفته های اخیر و به آنها نشان داد یک عکس از باغ سبزی. مثل همیشه وقتی که این اسلاید می آید تا بسیاری از دست به ضرب گلوله به هوا.

“چه چیزی است؟” “که در آن شما است؟”

من می دانستم که سوال نمی شد با اشاره به ترکه گوجه فرنگی اما به بید.

من اعتراف کرد که لبه نبود از ابتدا ساخته شده. من تا به حال شخصا برداشت نهال از بانک ها از رودخانه مینه سوتا و سپس بافته شده آنها را با دست.

من اتفاق افتاده بود که برای خرید sheetrock پیچ در محله ما فروشگاه های سخت افزاری و دیدم یک محصول در خارج در مرکز باغ به نام فوری باغ تخت.

چهار بید latticework طرف هر یک حدود پنج فوت طول برگزار شد هم توسط سیم و سپس استاپلر به یک “طبقه” ساخته شده از چشم انداز پارچه. احتمالا پارچه برای کنترل علف های هرز. بید طرف خواهد “حفظ کردن خرگوش.”

من به ارمغان آورد چیزی که در صفحه اصلی حذف پارچه طبقه برش سیم در یک گوشه قرار داده و بید پانل در یک خط مستقیم در امتداد لبه تخت گیاهی که رشد در یک دیوار حائل در کنار خانه من.

بید لبه نگه می دارد گیاهان به دنبال منظم. آن را نمی کند جلوگیری از خرگوش.

بلافاصله شروع کردم فیلدینگ سوال از مردم راه رفتن توسط خانه من. این رهگذران بودند نسبتا unimpressed توسط موروثی گوجه فرنگی nasturtiums از گل شاه پسند bonariensis پادشاه پروانه ها, the bumblebees و حتی دیوید آستین گل سرخ و معطر شکوفه.

“چه چیزی است ؟” و “که در آن شما است؟” از من خواسته شد در اشاره به بید لبه.

چه جلوگیری از خرگوش توسط راه سیم مرغ استاپلر بر روی به طور منظم نرده به ارتفاع حداقل 4 فوت است.

“خرگوش شمشیربازی” یک اصطلاح رایج اعمال هر گونه کم نوع مانع می کند که جلوگیری از خرگوش اما به نظر می رسد مانند آن را ممکن است.

به عنوان مثال نشان داده شده در زندگی در کشور های کلاسیک است خرگوش نرده های تزئینی, قدیمی, آهن, پنل است که قیمت در نجات متری برای بیش از 100 دلار در هر پانل.

این تنها نوع است که من استفاده از در باغ من; به تولید انبوه نسخه های فروخته شده در مراکز باغ هستند به کلاسیک خرگوش لبه آنچه لبه های پلاستیک به فلز لبه دومی بهترین چپ پايبندي به طوری که آن می تواند توسعه خوبی زنگار.

نمی به عبارت دیگر خرید این فلز لبه است که رنگ براق شکارچی سبز.

نقطه لبه است برای تکمیل گیاهان به رقابت با آنها. یک لبه است مانند مربی کیسه شما خریداری سال پیش و هنوز هم استفاده کنید حتی اگر این دیگر آخرین چیزی که به خاطر کیفیت می رود هرگز از سبک.

من خوشحال بود برای دیدن که در کشور زندگی می کنند بهترین راه حل حتی اگر آن را نمی توان خرید.

هیچ چیز ضربان یک سنگر برای باغ خود را یک به پایان رسید که هر دو را نگه می دارد علف های هرز در خلیج و تخت خود را قوی رئوس مطالب.

این سنگر نیاز به حق بیل زدن به آن را ایجاد کنید. نمی حک کردن آن را با یک بیل. بیل باید یک تیغه مستقیم پایان دادن به در یک لبه تیز.

سنگر باید حداقل 6 اینچ گسترده و عمیق با زاویه طرف (من پیشنهاد میکنم که شما در تلاش برای ایجاد یک کاملا مربع سنگر). باید آن را دوباره حفر هر بهار بیشتر یا کمتر بسته به اینکه چگونه آنال شما هستند.

پس من زیاده باغبان و در واقع تشویق گیاهان من به reseed در هر کجا که مانند من معمولا نیاز به حفاری من ترانشه دو بار در سال.

اگر شما اجازه دهید آن را به دیگر سنگر را پر کنید با علف های هرز و از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای حفاری در آینده از این اولین بار بود.

من امیدوارم که در این بحث در عمق لبه نقطه اصلی دهکدهای از دست داده شده است: هر باغ نیاز به یک قوی و کاربردی لبه تبيين تخت از قابل پیاده فاصله است.

به یاد داشته باشید آنچه شاعر رابرت فراست نوشت: در مورد اینکه چرا نرده ها خوب همسایگان خوب.

این امر به همان اندازه نیز به گیاهان به عنوان نشانی از آن را به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im