Parasite director Bong Joon-ho said gay rights!

انگل مدیر Bong Joon-ho ساخت اسکار زیرا که نیست!? امی Sussman / گتی

شب گذشته 92 مراسم اهدای جوایز اسکار, مراسم پخش ABC. بسیاری از این جایزه نشان می دهد عمده برندگان قابل پیش بینی بود. براد پیت به یک جای تعجب سخنرانی احساسی و عاطفی که پذیرش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد, Joaquin Phoenix blubbered در مورد تغییر آب و هوا و تلقیح مصنوعی گاو و رنی زلوگر تشکر آتش نشان در بهترین بازیگر پذیرش گفتار. Blah blah blah. لورا درن داد و شاید یکی از منسجم ترین و جذاب کلمات قدردانی در حالی که نگه داشتن او جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

اما هیجان انگیز ترین بخش این شب متعلق به کره جنوبی مدیر بونگ جون-هو و تیم خود را از انگل. مدیر و خدمه از آنچه که ما همه فکر غیر ممکن خواهد بود که whup همه را با در نظر گرفتن خانه بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین, بین المللی فیلم, بهترین کارگردان و بهترین تصویر. بونگ با والت دیزنی برای بیشترین اسکار جمع آوری شده در یک شب. خوردن چرک, کوتاه, 1917!

این فیلم برنده بهترین تصویر اولین بار است که یک فیلم غیر انگلیسی زبان را تا به حال گرفته افتخار بالا در اسکار. در سال گذشته برخی از امید است که Alfonso Cuarón را به زبان اسپانیایی رم خواهد انجام این کار (از آن خواهد, خارجی, کارگردان و فیلمبرداری) اما این بسته توسط ولرم کتاب سبز. این پیروزی صحبت می کند به این فیلم عظمت, البته, اما همچنین به کار معاون صندلی کره ای کنگلومرا CJ گروه کره ای و سینما, مدافع, Miky لی که تقریبا قطع کردم در طول سخنرانی پذیرش خود را برای بهترین تصویر.

همچنین بونگ حال شیرین ترین fanboy-est لحظه در سخنرانی پذیرش خود را برای بهترین کارگردان فریاد مارتین اسکورسیزی (که ایرلندی برنده هیچ چیز!) و کوئنتین تارانتینو. او حتی به نام برای سفت کردن مجسمه با “Texas chain saw” نه بر خلاف کدی از دختران متوسط. چه فوق العاده ای قلب! از پنج سال گذشته چهار نفر از برندگان بهترین کارگردان شد و نه از ایالات متحده است. این یک روند و من امیدوارم که همچنان ادامه دارد و هل ما مخاطبان برای حمایت از فیلمسازان خارجی. در حال حاضر اجازه دهید برخی از زنان در مخلوط آکادمی!

یکی دیگر از لحظه ای به تماشای بونگ تحسین او جایزه اسکار بهترین بین المللی فیلم. عضو بونگ کندو افتخار بزرگی است!

همچنین Taika Waititi برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی برای جوجو خرگوش. او اولین مدیر بومی برای برنده شدن یک جایزه اسکار و اختصاص جایزه به همه بچه های بومی در جهان مشتاق به هنر. “ما در حال اصلی قصه” او گفت:. اشک!

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در یک شب که احساس بسیار مردسالار آن را بزرگ برای دیدن ایسلندی نوازنده و آهنگساز Hildur Gudnadóttir برنده بهترین امتیاز اصلی کار او در بذله گو. او اولین زن برنده جایزه:

در نهایت یکی از گیج کننده ترین بخش شب بود, Eminem عملکرد او در 18 سال آهنگ “از دست دادن خود را” از 8 Mile پس از لین مانوئل-میراندا معرفی کلیپ های بسته از آهنگ های مورد استفاده در فیلم است. هر کس در میان جمعیت نگاه کاملا سر در گم که چرا ریشو دیترویت رپ به نظر می رسد در مقابل از آنها, اما ظاهرا عملکرد یک راه برای امینم به را تشکیل می دهند نه اینکه در حضور هنگامی که این آهنگ برنده بهترین ترانه در سال 2003… حرکت جالب اسکار تولید.

اتمام لیست کامل برندگان را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im