بونگ مبارک ‘انگل’ موفق شد با وجود اختلاف آن را نشان داد

Bong

Ahn Young-joon / AP

بونگ جون-هو از کارگردان برنده جایزه اسکار “انگل” حرکات در یک کنفرانس مطبوعاتی در سئول کره جنوبی روز شنبه, فوریه. 19, 2020. بونگ گفت: “بزرگترین لذت و مهم ترین معنی” است که این فیلم به ارمغان آورده است به او موفقیت خود را در بسیاری از کشورها هر چند مخاطبان ممکن است احساس ناراحت کننده با خود صریح و روشن شرح تلخ ثروت اختلاف در جامعه مدرن است.

سئول کره جنوبی — برنده جایزه اسکار “انگل” به کارگردانی بونگ جون-هو گفت: این فیلم را “بزرگترین لذت و مهم ترین معنای” به او این است که آن را موفق حتی اگر مخاطبان ممکن است احساس ناراحت کننده با خود صریح و روشن شرح تلخ ثروت اختلاف در جامعه مدرن است.

بونگ تیره کمیک هیجان انگیز در مورد دو خانواده در مقابل کره جنوبی اجتماعی طیف است که سابقه ساخت فیلم است. این اولین بار بود که به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار و اولین کره جنوبی فیلم برنده جایزه اسکار در هر رده. بونگ بود به نام بهترین کارگردان و این فیلم همچنین برنده بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه اصلی.

یک کنفرانس خبری در سئول با بونگ فیلم, بازیگران و کارکنان خود شد و تلویزیونی در سراسر کشور. بونگ گفت: این فیلم داستان نه تنها “خنده دار طنز” عناصر بلکه “تلخ و دردناک طبیعت” از اختلاف بین دارا و ندار در جامعه مدرن است.

“من نمی خواهم برای جلوگیری از چنین یک قسمت حتی یک کمی” بونگ گفت. “مخاطبان ممکن است که نفرت و یا احساس ناراحت کننده به تماشای آن … اما من فکر می کردم تنها گزینه من می توانم برای این فیلم به تصویر می کشد جهان ما زندگی می کنند که رک و پوست کنده به عنوان امکان پذیر است هر چند که ممکن است مخاطره آمیز تجاری.”

و اشاره کرد که “انگل” بود و در حال حاضر به صورت تجاری موفق در شمال امریکا و فرانسه و ویتنام و ژاپن و انگلستان و بومی کره جنوبی حتی قبل از اسکار پیروزی بونگ گفت که “بدون در نظر گرفتن (اسکار) برنده بزرگترین و مهم ترین معنای این واقعیت است که بسیاری از مخاطبان در سراسر جهان از زمان ما, پاسخ به فیلم است.”

کلاس طنز داستان می گوید که چگونه یک خانواده چهار فقیر بیکار زندگی مردم در یک حلبی آباد آپارتمان زیرزمین comically ارتشاح یک خانواده ثروتمند ساکن در یک عمارت لوکس قبل از همه چیز باز کردن خشونت و غم انگیز.

بونگ در حال حاضر موفقیت تجاری و انتقادی با 2013 فیلم علمی تخیلی “Snowpiercer” که ستاره دار کریس ایوانز و تیلدا سوینتن همراه با “انگل” بازیگر Song Kang-ho از کره جنوبی. اما چیزی که قبل از آمده است از راه دور به عنوان موفق به عنوان “انگل” عمیقا فیلم کره جنوبی به ضرب گلوله در زبان کره ای. ممکن است آخرین بونگ برنده معتبر نخل طلا در جشنواره فیلم کن.

بونگ جایزه اسکار برنده شد و همچنین نقطه عطفی برای جایزه اسکار است که محتوا به تعصبی بین المللی فیلم های خود را به دسته. آکادمی تصاویر متحرک هنر و علوم دعوت کرده است بسیاری از رای دهندگان در خارج از کشور در سال های اخیر برای تنوع بخشیدن به عضویت در آن است.

در طول روز چهارشنبه کنفرانس خبری بونگ گفت که او آماده بود برای استراحت پس از یک موفق و در عین حال طاقت فرسا اسکار مبارزات انتخاباتی. اما او گفت: برجسته آمریکایی کارگردان مارتین اسکورسیزی التماس کرد که او برای بازگشت به کار به سرعت.

“من فقط به عنوان خوانده شده نامه خود چند ساعت پیش و به آن افتخار” بونگ گفت. او گفت: “من یک کار خوب و باید استراحت اما فقط کمی به خاطر او و هر کس دیگری بود مشتاقانه منتظر فیلم بعدی من.”

بونگ ذکر شده بود تحسین خود را از اسکورسیزی در حالی که دریافت کارگردانی اسکار, الهام بخش, بداهتا ایستاده از جمعیت است.

بونگ گفت: او در بحث با HBO ساخت یک تلویزیون اقتباس از “انگل” با آمریکا کارگردان و فیلمنامه Adam McKay موافقت خود را به عنوان یک نویسنده در این مجموعه است که می تواند پنج یا شش قسمت است.

“ما هموار در مرحله اول با HBO” گفت: Bong در حالی که انکار گزارش می دهد که مارک رافالو و سوینتن نهایی شده به عنوان اعضای بازیگران.

“تلویزیون اقتباس از “Snowpiercer” است برنامه ریزی شده به هوا در ممکن است, اما از آنجایی که ما شروع به صحبت در مورد آن را در سال 2014 یا 2015, آن را در زمان حدود پنج سال است. (تلویزیون نسخه) “انگل” ممکن است کاملا در حالی که بیش از حد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر