پررنگ مراحل مورد نیاز برای پیروزی در جنگ در برابر ویروس

Category: لاس واگاس No comments

پررنگ باشد. خواهد بود. ما در یک جنگ.

کسانی که تمام کلمات استفاده شده توسط رئیس جمهور ما به توصیف مبارزه با ایالات متحده در برابر COVID-19 و پاسخ از دولت ما است که مورد نیاز است را به نفع خود و بیرون آمدن قوی تر در طرف دیگر.

اخبار فلش: من با هر کلمه.

من حق با این حال به اختلاف نظر در جزئیات اعدام و برنامه ریزی برای مبارزه و پیروزی در این جنگ است.

ما در لاس وگاس یک صندلی ردیف جلو به علت و اثر این مراقبت های بهداشتی اضطراری است. ما در میانه — با تشکر رهبری از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و در مقابل آن برخی از مردم محلی دیگر در موقعیت مسئولیت — از مجموع اقتصادی و فیزیکی shutdown.

این بدان معناست که در فقط چند کلمه — که تقریبا همه در شهر است که به طور موثر از کار. برخی از کارگران هنوز در حال پرداخت توسط مسئول کارفرمایان که توانایی مالی برای انجام این کار برخی از آنها فقط در حال کمک به کارفرمایان خود را می توانید استطاعت. و بسیاری از کارگران تنها گذاشته و صدمه زدن به خیلی بد.

کسب و کارهای کوچک در سراسر دره تعطیل شده اند و بسیاری از خواهد ماند توقیف طولانی پس از این بحران حل و فصل شود چرا که آنها فقط نمی توانیم به قطع. دیگر کسب و کار ممکن است دریافت کمک از دولت فدرال به عنوان بخشی از اقتصادی بسته تلاش به کار و راه خود را از طریق کنگره به عنوان ما صحبت می کنند. و کارکنان خود را دریافت کنید برخی از کمک اقتصادی به ما گفت.

من گمان می کنم که آنچه که اتفاق می افتد در لاس وگاس است و خواهد شد اتفاق می افتد در سراسر امریکا است. و این بدان معنی است که زمانی که این ویروس در آن اجرا می شود و البته مردم شروع به بیرون آمدن از خانه های خود و مکان های اجتماعی و انزوا و بازگشت به کار آن است که به دور از برخی از آنها را خود شغل و کسب و کار خود را هنگامی که آن زمان برای بازگشت.

که ما به ارمغان می آورد به سوال: چه چیزی است که باید انجام شود و هر آنچه که ما انجام می دهند به اندازه کافی بزرگ به اندازه کافی جسورانه و به اندازه کافی برای پیروزی در این جنگ است ؟

از همه چیز من خواندن و شنیدن و گمان جواب این است: “احتمالا نه.”

و که من به ارمغان می آورد به یک ایده شنوایی شده اند مورد از چند سناتور به تازگی به عنوان آنها در مورد پتانسیل یک طرح مارشال برای بیمارستان است. من فکر می کنم آن است که فقط آغاز یک ایده خوب است.

طرح مارشال بود بسیار بزرگ و بسیار ضخیم و کاملا خارج از جعبه واکنش به پایان جنگ جهانی دوم و آغاز جنگ سرد بین اتحاد جماهیر شوروی سابق (فکر می کنم روسیه امروز) و ایالات متحده است.

آن ایجاد شد وزیر امور خارجه, George C. Marshall و طراحی شده برای بازسازی یک جنگ زده غرب اروپا با 15 میلیارد دلار (یک مقدار زیادی از پول مالیات دهندگان در آن) — از جمله آلمان غربی است که اگر شما به یاد داشته باشید تاریخ خود را بخشی از رایش سوم که باعث تمام چیزی که در وهله اول.

نیازی به گفتن نیست, واکنش در خانه بود “آن را بیش از حد پررنگ اتلاف پول چرا ما باید به آنها کمک کند” و انواع دیگر پاسخ که در یک چشم انداز-اختلال خلاء سیاسی را رد روز. رئیس جمهور هری ترومن اما دیدم عقل از مارشال طرح و مجاز دیگران به توقف در اروپا, که در آن آنها خواهد انجام بسیاری از خوب است.

تاریخ ثابت کرده بارها و بارها که این ممکن است بزرگترین و بهترین چیزی که در ایالات متحده انجام داده است و برای صلح و رفاه جهانی پس ما برنده جنگ و جهان را نجات داد از هیتلر.

و پس از آن زمان به فکر می کنم یک بار دیگر در چنین بزرگ و درشت از نظر. وقت آن است که برای دیگر طرح مارشال. اما به دلیل آن را می خواهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده بان — اگر او به اندازه کافی هوشمند است به آغوش ایده — ما باید آن را مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است. و یا چون ما در یک جنگ ما می توانیم آن را یک نام من مطمئن هستم رئیس جمهور ما خواهد شد عشق —مارشال مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

به سادگی قرار داده و آن را به هزینه های به مراتب بیشتر از $1 تریلیون کنگره خانههای گلی خالی بیش از. ما باید مطمئن شوید که کار هر مرد و زن است ساخته شده و نگهداری می شود کل در هر زمان آن طول می کشد تا پیروزی در این جنگ است.

ما باید مطمئن شوید که هر کسب و کار های کوچک و متوسط و بزرگ — که متاثر از خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن کسب و کار تمام ساخته شده. این بدان معنا نیست که ما پرداخت سود به هر کسی فقط آنها را به کل.

مردم و مردم با آنها انجام کسب و کار — کسانی که خرید محصولات و استفاده از خدمات ما صاحبخانه به آنها ما پرداخت اجاره و میلیون ها نفر از مردمی که در حال انجام شغل خود را صادقانه قبل از این ظروف سرباز یا مسافر آمد به سرزمین ما — باید مطمئن باشید که همه این است که بیش از و آن را بی خطر است برای بیرون آمدن و از سر زندگی ما خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا کسانی که در زندگی به عنوان اگر ما فقط در یک ایست.

جزئیات مهم هستند و مهم وجود دارد مردم در دولت است که می تواند شکل است که بخشی از. آنچه که ما به عنوان یک کشور مجبور به دست و پنجه نرم کردن با هزینه شده است.

که می تواند بیش از $5 تریلیون دلار است که اضافه کردن به ما $21 تریلیون بدهی های ملی است. پس چه ؟ هیچ کس در مورد مراقبت اولین $21 تریلیون پس چه چند دلار بیشتر که در نتیجه می شود که بازارهای مالی حل و فصل خواهد شد, کل کشور از کار خواهد می دانم که وجود خواهد داشت و کار بسیار کمی درد را تحمل کنند تا زمانی که زمان می آید و شهروندان است که می تواند تمرکز تنها بر ضرب و شتم این coronavirus جنگ.

این که چگونه یک ملت مثل ما واکنش نشان می دهند باید در یک زمان استرس است. ما آن را انجام داده و آن را ثابت کرد شایسته امریکا و این که ما ایستاده است.

وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نباید توجه مغلوب ساختن پیشی جستن از کلمات خود. در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ و ضخیم. در حال حاضر زمان برای دیگران به توقف در خانه از هر آمریکایی.

هر چیزی کمتر خواهد شد و نه خدمت به مردم و نجات این کشور از اندوه سزاوار نیست.

برایان Greenspun سردبیر ناشر و صاحب خورشید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>