درمان ما Hmong و لائوس همسایگان با احترام سزاوار آنها

اخیرا که کنگره بتی McCollum مشترک نامه ای که او به وزیر امور خارجه مایک Pompeo انتقاد از توافق احتمالی بین ایالات متحده و دولت لائوس. این توافق احتمالی را تسریع اخراج همونگ و لائوس Minnesotans که مرتکب جرم در برخی از نقطه در زندگی خود را در بسیاری از موارد چند دهه پیش. این جنایات نه تعریف زندگی این افراد که توسط و بزرگ زندگی مسالمت آمیز احترام و موفق زندگی در جوامع ما. بسیاری از این اقدامات از افراد جوان زندگی می کنند در زمان به چالش کشیدن به عنوان آنها کار می کرد برای تنظیم به زندگی در ایالات متحده است. و بسیاری را با موفقیت تنظیم رشد کرده و تبدیل به ارزش و کمک به اعضای جامعه ما است.

این Minnesotans که به ایالات متحده به عنوان پناهنده در حال فرار از باطل recriminations کمونیست لائوس دولت پس از پایان جنگ ویتنام در میان این قهرمانان که مبارزه برای ایالات متحده به عنوان بخشی از جنگ مخفی در لائوس.

زندگی آمریکایی را نجات داد با اقدامات این شجاع همونگ و لائوس. در بی نظمی از آمریکا عقب نشینی آنها رها شده بودند و از چپ به دفع کردن برای خود. تنها کسانی که در معرض خطر همه چیز را برای عبور از رودخانه مکونگ با وحشتناک تلفات با موفقیت از آن ساخته شده به اردوگاه های پناهندگان در تایلند است که جایی که آنها بودند که ایالات متحده در نهایت پذیرش مسئولیت ما و به آنها اجازه داد و خانواده خود را به مهاجرت به عنوان پناهنده به ایالات متحده است.

فوق العاده سهم از همونگ و لائوس آمریکایی ها به سنت پل به شهرستان رمزی در واقع به ایالات متحده نباید اجازه داد به فراموشی سپرده شود. سنت پل در مدارس شد از دست دادن ثبت نام, بسته شدن مدارس و تخمگذار کردن معلمان است. این همونگ و لائوس مهاجرت معکوس این روند. عرض شد رفتن خالی در خیابان دانشگاه, بازی, Payne, و بیشتر. همونگ لائوس و بعد دیگر مهاجران را دیدم خالی از مغازه به عنوان فرصت های کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک پر آنها را در. برای اولین بار یک تعداد انگشت شماری پس از آن ده ها و صدها و در حال حاضر هزاران نفر از خانه های خریداری شده به صورت کامل ارزش بازار توسط آموزش و پرورش محور و خانواده محور و زحمتکش مهاجران. این اجازه دیرین ساکنان برای رسیدن به ارزش کامل برای خانه های خود را زمانی که آنها بازنشسته نقل مکان کرد و یا کشته شدند. درآمد و مالیات بر املاک همراه با فروش مالیات پرداخت شده توسط این خانواده ها بالغ بر میلیون ها دلار بیش از چند دهه.

در مهاجرت به سنت پل آغاز در اواسط 70s و شتاب با بعدی ثانویه مهاجرت سود شهر سنت پل و همچنین اطراف شهرستان رمزی.

به عنوان Ramsey County Sheriff, مسئولیت من این است که برای به اجرا درآوردن قوانین ما. اما همچنین به ترویج عدالت و چالش بی عدالتی است. یک DWI از 25 سال پیش و یا سایر جرایم که مجازات آن از مدتها پیش در خدمت ندارد و شایستگی تاخیر نامتناسب مجازات تبعید قانونی اقامت دائم به یک کشور که دشمن است و خواهد بود یکی دیگر از خیانت های ما در زمان جنگ متفقین.

من پیوستن به کنگره McCollum در ایستاده برای ما Hmong و لائوس آمریکا همسایه است. من از او در خواست تهمت و دولت برای درمان این همونگ و لائوس اعضای جامعه ما با احترام است که سزاوار آنها به عنوان متحدان ایالات متحده امریکا و پایان دادن به این خطر مضاعف.

باب فلچر
نویسنده Ramsey County Sheriff کار کرده است و به طور فعال در همونگ جامعه آمریکا برای نزدیک به 30 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im