بلومبرگ میدارد کاپیتول هیل به عنوان مدل برای چه این بیماری همه گیر را تغییر دهید شهرهای آمریکا

Tearing down the old to make room for yet another, identical investment.

پاره کردن پیر به اتاق را برای دیگری یکسان سرمایه گذاری. چارلز Mudede

منهتن-بر اساس بلومبرگ است زیرپا یک سال از گزارش به کسب و کار از کاپیتول هیل پیک/کاج راهرو. شرکت رسانه ای برداشت این محل به دو دلیل. یک محله با تجربه در طول دهه گذشته این نوع از تحول سريع است که همه شهرستانها عمده ما باید در تلاش برای (gentrification) دلیل آن است که تنها شکل توسعه شهری است که در دسترس و یا سیاسی قابل دوام—سرمایه گذاری-محور رشد. و چون سیاتل بود اول ما شهر را وارد کنید چه چیزی اثبات می شود طولانی بیماری همه گیر کوروناویروس و بنابراین به احتمال زیاد برای اولین بار است که برگ های آن است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

بلومبرگ:

هیچ کس نمی داند آنچه در شهرستانها را در طرف دیگر Covid بحران است. آیا مهاجرت به حومه? که رفتن به سوار حمل و نقل عمومی ، خواهد خرده فروشان مستقل برای زنده ماندن ؟ مردم را جمع آوری برای به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی ناهار خوردن و یا رقص به موسیقی مورد علاقه خود را? برای سال آینده ما قصد داریم به دنبال کسب و کار در طول پایک/کاج راهرو در سیاتل کاپیتول هیل محله به پیدا کردن.

مدل کسب و کار برای این پروژه کوچک هستند (arif sadri قهوه و سوابق قرص قند), اندک (Neumos, Chophouse ردیف) و شرکت ها (آمازون بروید و استارباکس رزرو Roastery). این طرح برای نظارت بر کاپیتول هیل پس از همه گیر فضای کسب و کار با این دیدگاه ارائه شهرهای دیگر که خروج از بحران در آخر زمان برخی از ایده از آنچه آمده است.

احساس من این است که “یک سال در یکی از محله” نمی خواهد دست آوردن اطلاعات مفید و به همین دلیل است.

تنها دو نفر از کسب و کار در بلومبرگ‘s مدل (آمازون و استارباکس) آیا نمونه سرمایه گذاری-محور رشد. در واقع این نوع از توسعه شهری است که در سوخت به شدت افزایش ارزش ملک اغلب تولید مشکلات بیشتر از منافع صاحبان کوچک و اندک کسب و کار. (توجه داشته باشید: با “اندک” منظورم این است که یک کسب و کار است که در نزدیکی یا پایین متوسط کسب و کار—کسب و کار کوچک تعریف شده است در این است که آمریکا با داشتن 10 یا بیشتر کارکنان.)

به درک که چرا من نیاز به توضیح کلید پویا سرمایه گذاری-محور رشد است که شرح داده شده در این تمثیل با قرن 20 اقتصاددان لهستانی میشل Kalecki:

“اجازه دهید ما فرض کنید به عنوان اغلب اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است که دو رقیب خطوط راه آهن اجرا بین دو شهر. ترافیک در هر دو خطوط ضعیف است. چگونه باید یک مقابله با این وضعیت ؟ تناقض یکی باید ساخت یک سوم خط راه آهن چون دو خط اول را حمل و نقل مواد و نیروی کار برای ساخت خط سوم. آنچه که باید انجام شود زمانی که سومین خط آهن ساخته شده است ؟ سپس یکی باید ساخت یک چهارم و یک پنجم. این متناقض است چرا که بدون شک این امر می تواند بهتر به انجام برخی دیگر از سرمایه گذاری در نزدیکی دو خط راه آهن به جای ساخت یک سوم. اما آن را کاملا نشان می دهد که قوانین توسعه اقتصاد سرمایه داری به عنوان یک کل.

این تمثیل توضیح می دهد که بسیاری از آپارتمان رونق ساخت و ساز در کاپیتول هیل و سیاتل به طور کلی. سرمایه گذاری در یک مجتمع آپارتمانی مصرانه خواست به وجود سرمایه گذاری در یک آپارتمان مجتمع و غیره و غیره.

پشتیبانی غریبه

اگر این نوع از توسعه مدتها یک شهر یا محله مهم نیست که اگر خیابان-سطح فعالیت های کسب و کار است که درآمد حاصل از تکمیل این به ظاهر بی پایان و تقریبا همیشه یکسان آپارتمان لوکس (یعنی سرمایه گذاری) است خفیف یا ضعیف و یا حتی مدتی به عنوان اغلب مورد در پیک/کاج راهرو. سود واقعی یافت نشد در فروش همه چیز (Blu نقطه) و یا مواد غذایی/مشروب الکلی (آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی لیندا) و یا ارائه رویدادهای زندگی می کنند (Barboza قرن سالن) اما در گمانه زنی های اموال و سرمایه گذاری است.

Gentrification شده است تعریف شهری مدل برای توسعه اقتصادی در ایالات متحده از اوایل 1990s و در سال های پایانی از 2010s “موج دوم gentrification” بود و فشار زندگی از تعدادی از کسب و کارهای کوچک. ماه قبل از همه گیر ضربه سیاتل رستوران در کاپیتول هیل و دیگر محله ها بودند بسته شدن یا در آستانه بسته شدن است. اما این متوقف نمی شود و یا کم کردن سرعت ساخت و ساز و در عین حال یکی دیگر از آپارتمان لوکس و یا پیچیده است. اگر Bloomburg پروژه است و به هر مقدار برای برنامه ریزان و فعالان و کارآفرینان پیشرو آن باید اتصال قبل از همه گیر فضای کسب و کار در پیک/کاج راهرو با یکی که ظهور پس از همه گیر.

در نهایت چه اتفاقی می افتد به یک شهر اگر بازار خود را به کارگردانی سرمایه گذاری در حفظ و رفتن به رغم مرگ چه urbanist جین جیکوبز به نام “پیاده رو باله؟” آن را می رسد در میلیاردر شهرسازی از هادسون متری (پایان موج gentrification). و چه اتفاقی می افتد اگر سرمایه گذاری به طور ناگهانی خشک است یا نه را زنده کرد که این شهرستان بازگشایی شد? ما را دیده اند که در نوع خود از سیاتل در یک زمان بسیار طولانی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de