بلومبرگ از دست می دهد Stoner رای

Category: سیاتل

Mike No Fun Bloomberg

مایک “هیچ سرگرم کننده” بلومبرگ جلب ANGERER / گتی ایماژ

در میان بسیاری از نقاط پایین از 7294th بحث در این فصل برگزار شده بود سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی،, بود, Mike Bloomberg پاسخ به سوال قانونی علف های هرز.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

شروع آن خوب است. بلومبرگ در واقع استدلال به نفع هر دو زدایی و محو در اختیار داشتن اتهامات که نوع تعجب آور با توجه به هر دو عشق خود را از پلیس و این واقعیت است که علف های هرز یک دروازه بزرگ Gulps.

“اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که ما نباید این را یک جنایتکار چیزی که اگر شما یک مقدار کوچک” بلومبرگ گفت. “برای نمایندگی بله. اما برای فرد به طور متوسط ، شما باید حذف سوابق از کسانی که تا قبل از این.” خوب خوب است. در حالی که من شخصا فکر می کنم پرونده های هرز نمایندگی نیز باید حذف (به خصوص کوچک از پنساکولا که تا به حال ، dankest حکومت شرق شهرستان هومبولت از 2001-2006) من نوعی شک این یک موقعیت برنده در بسیاری از رای دهندگان آمریکایی.

اما پس از آن او در ادامه گفت که ما در حال آماده به صورت قانونی در سطح فدرال چیزی است که دو سوم از آمریکایی ها پشتیبانی می کند. “شما باید گوش دادن به دانشمندان و پزشکان” او گفت:. “آنها می گویند بروید بسیار به آرامی آنها انجام داده اند به اندازه کافی تحقیقات و شواهد تا کنون نگران کننده است. قبل از ما همه بچه های ما—به خصوص کودکان و نوجوانان در اواخر نوجوانی, پسران حتی بیشتر از دختران—که در آن ممکن است این آسیب مغز خود را تا زمانی که ما می دانیم که علم آن را فقط مزخرف به فشار جلوتر است.”

نادرست است. در حالی که تحقیقات خوبی در علف هرز متوقف شد برای چندین دهه به لطف دولت فدرال تلویزیون و سیاست های محدود کننده در مطالعه این, گیاه, ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد به کسانی که شروع به سیگار در دوران نوجوانی: آنها باید حافظه, مشکلات کنترل تکانه کاهش انگیزه و در نهایت تا پایان کار در غریبه. اما بدون در نظر گرفتن اثر علف هرز بر روی مغز نوجوان, علف های هرز, ممنوعیت متوقف نمی شود هر کسی از آن.

زمانی که من در گلدان سیگار کشیدن کودک نو پا در قرن گذشته آن را آسان تر برای گرفتن دیگ از مشروبات الکلی و گه نبود قانونی در هر نقطه در ایالات متحده علاوه بر شواهد قانونی است که افزایش مصرف در میان نوجوانان فقط وجود ندارد. در واقع مطالعات در کلرادو نشان داده است که نوجوانان استفاده کاهش یافته و پس از آنها قانونی علف های هرز. چرا ؟ شاید به این خاطر که آنها بیش از حد شلوغ juuling شاید چون علف هرز به نظر می رسد کمتر سرد زمانی که پدر و مادر خود را آشکارا استفاده از آن شاید به این خاطر که کودکان و نوجوانان امروز را گه در مورد سلامت مغز و یا شاید (احتمالا) فقط آن را سخت تر برای دریافت در تنظیم بازار است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

هر چه دلیل این روند نه فقط در کلرادو: یک 2019 مطالعه منتشر شده در مجله JAMA Pediatrics یافت که در حالی که علف هرز با استفاده از میان دانش آموزان دبیرستانی افزایش یافته است و در سال های اخیر به طور کلی در ایالات متحده است که باید قانونی علف های هرز, نوجوانان استفاده شده است در واقع کاهش یافته است.

اگر بلومبرگ واقعا می گه در مورد نوجوانان با استفاده از علف هرز, او را به انجام آنچه الیزابت وارن پیت Buttigieg Amy Klobuchar و غریبه endorsee برنی ساندرز در حال تبادل: قانونی کردن آن. این نمی خواهد فقط سبکبار کردن نظام عدالت کیفری آن را بسیار مورد نیاز مالیات بر درآمد به شهرها و ایالات متحده به جای ادامه به سرپا نگه داشتن بازار سیاه.

بلومبرگ بسیار بد موضع در علف هرز نیست یک سورپرایز بزرگ: در سال گذشته او با اشاره به حشیش به عنوان یک “اعتیاد آور مواد مخدر” و گفت: قانونی آن است که “شاید این احمقانه ترین چیزی که هر کسی تا به حال انجام داده است.” من می خواهم استدلال می کنند که باد صدها میلیون دلار در یک بد بخت انتخابات ریاست جمهوری کمی dumber اما موافق به مخالف من فرض کنید. اگر قانونی علف های هرز در سراسر ایالات متحده چیزی است که شما در مورد مراقبت از بلومبرگ نباید رای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de