Screen_Shot_2020-01-30_at_2.30.40_PM.png

پارامونت پیکچرز

اضافه کردن به سنت خوب از قصه های که در آن روزمره جو به طور متوسط است تحت فشار قرار دادند و گذشته خود را به نقطه شکستن (آرزوی مرگ, نعناع, شجاع, یکی, Hercules: The Legendary Journeys) برترین تصاویر ارائه بخش ریتمهای جاسوسی منبع داستان در مورد استفانی پاتریک (Blake Lively) یک قاتل که خیلی خوب نیست در کشتن.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

علامت Burnell را استفانی پاتریک جاسوسی رمان سری (این فیلم بر اساس اول) عرضه در سال 1999 تا شاید که توضیح می دهد که بخش ریتم‘s مورخ ضد تروریسم طرح. اما دخالت دو جیمز باند, تولید, Barbara Broccoli و Michael G. Wilson منجر به حدس و گمان است که این فیلم می تواند شروع یک زن-چراغ جاسوسی حق رای دادن. این است که یک فیلم جاسوسی است که در آن یک زن جیمز باند خیلی خوب نیست در قتل tradecraft یا هر چیز دیگر به دنبال غم انگیز است. اما او خیلی خوب است در به دنبال غم انگیز است.

بخش ریتم باز می شود بر روی پاتریک nostalgically تماشای دوربین تلفن تصویری از خانواده اش—او پدر و مادر و خواهر و برادر—که جان خود را در سقوط هواپیما. یک کاربر مواد مخدر و یک کارگر جنسی, Patrick همه اما با توجه به در زندگی, اما زمانی که روزنامه نگار کیت ناظر (رضا Jaffrey) به او می گوید او را کشف توطئه در مورد خانواده اش از مرگ او پر از کینه توز قدرت. چرا ناظر به ارمغان می آورد این اطلاعات به پاتریک هرگز توضیح داده شده است. چرا او را ارائه می دهد کلید خانه خود را نه تنها یک رمز و راز اما تکرار روایت دستگاه. در طول این دوره از این فیلم پاتریک به نظر می رسد در مردان متاسفانه سه بار و هر بار در سوال خود غذا و سرپناه بدون سوال پرسید.

پاتریک limps در اطراف برای اولین بار بخشی از فیلم به دنبال انتقام به آرامی انتقال به بازیابی با کمک از سابق-M16 عمل (Jude Law) و در نهایت پیدا کردن ریتم خود را در بخش (آن را در قلب او در تمام طول). چه عجیب و غریب در مورد بخش ریتم است که بسیار شبیه پاتریک که یک کارگر جنسی اما هرگز انجام کار جنسی او تبدیل به یک قاتل که نمی قتل بسیار زیاد است. من که این خود منشاء داستان از آن قرار است به ریگ اما هر زمان که او تلاش برای کشتن کسی که آنها فقط مرتب کردن بر اساس از سفر و پس از آن… مرگ مانند آنها در یک Looney Tunes کارتون ؟ من می توانم حدس و گمان بی وقفه در مورد این که چرا ممکن است: آیا پر جنب و جوش است روابط عمومی تیم درخواست برای حفظ تصویر خود را بدون خونریزی? این است برخی از عجیب و غریب تلاش برای ایجاد پاتریک شخصیت کمتر تهدید به مرد مخاطبان? وجود دارد تا به برخی از وسط زمین بین یک شخصیت است که می رود از گیاهی مربی یوگا به سرما سخت قاتل در 15 دقیقه مونتاژ و پاتریک جامد ساعت و 50 دقیقه افسرده تفنگ بی مهارت.


وجود دارد تا به برخی از وسط زمین بین یک شخصیت است که می رود از گیاهی مربی یوگا به سرما سخت قاتل در 15 دقیقه مونتاژ و پاتریک جامد ساعت و 50 دقیقه افسرده تفنگ بی مهارت.


با تشکر از مدیر نی Morano و فیلمبردار شان Bobbit, بخش ریتم تقریبا قرار می دهد به اندازه کافی از یک براق سینمایی نشان می دهد برای پنهان کردن این فیلم خودنمایی سوراخ طرح و وحشت زده infantilization از آن شخصیت مرکزی. Fuzzy حسی صحنه و انتقال درخواست رقیق به حوادث داستان به نقطه ای که من 100 درصد مطمئن پاتریک در واقع تا به حال با او خبرچین سرا (Sterling K. Brown) و یا در صورتی که تصویری بود شعر (?) در مورد آنها به دنبال یکی دیگر.

بخش ریتم موفق در یک جوی سطح به چنین درجه ای است که آن را روش ظرافت—خیلی بد مورخ اسکریپت فقط به طور منظم ol’ اعتماد به نفس که به پایان می رسد بالا بودن بیش از حد جنسیتی حتی انجام این کار به درستی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

XOXO شایعات بی اساس دختر بچه


بخش ریتم است که در حال حاضر بازی در تئاتر مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im