سیاه پوستان 5.4 برابر بیشتر از سفید پوستان به بازداشت برای گلدان در اختیار MN, ACLU می گوید

مردم سیاه 5.4 برابر بیشتر از سفید پوستان به بازداشت در مینه سوتا برای در اختیار داشتن ماری جوانا با وجود استفاده از دارو در نرخ مشابه با توجه به گزارش منتشر شده روز دوشنبه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

که اختلاف است هشتم-بزرگترین در ایالات متحده با توجه به ACLU که وارد 2018 بازداشت اطلاعات از سراسر کشور برای یک گزارش با عنوان “داستان دو کشور به لحاظ نژادی را هدف قرار بازداشت در دوران ماری جوانا اصلاحات است.”

“مینه سوتا همچنان با شور و نشاط اجرای قوانین ماری جوانا که به طور نامتناسبی هدف جوامع سیاه و اشفته صدها هزار نفر از مردم در امور کیفری نظام حقوقی هر سال در هزینه های فوق العاده ای,” آیتالله, MN رئیس برنامه های افسر بنیامین Feist گفت: در سازمان خود را به انتشار اخبار.

Feist به نام دولت و مجلس برای قانونی کردن ماری جوانا “به عنوان یک ماده نژادی عدالت و صدای بهداشت عمومی سیاست.”

با وجود اختلاف در دستگیری سیاه پوستان و سفید پوستان گزارش با استفاده از ماری جوانا در حدود نرخ مشابه با توجه به اداره آمار ایالات متحده ذکر شده توسط موسسه بروکینگز.

در میان Minnesota شهرستان با بیشترین نابرابری Ramsey County رتبه چهارم با مردم 7.1 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت ماری جوانا در اختیار داشتن بیش از سفید پوستان این گزارش گفت:. Goodhue County, که در آن مردم سیاه 11.19 بار بیشتر به صورت دستگیری برای در اختیار داشتن ماری جوانا, صدر این فهرست است.

آیتالله سیستانی اشاره کرد که ایالت اختلاف بهبود یافته از سال 2010 زمانی که مردم سیاه و سفید که در آن 7.8 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت ماری جوانا در اختیار داشتن بیش از سفید پوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im