Black Lives Matter سیاتل آمریکا و ایالت راهپیمایی سکوت جمعه

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اعضای هیئت مدیره با موضوع زندگی سیاتل-King County (BLMSKC) نام یک ایالت اعتصاب عمومی و تظاهرات سکوت مارس در روز جمعه, ژوئن 12.

BLMSKC ساخته شده است آن را بسیار روشن است که آن را تا به حال هیچ بخشی در برگزاری هر گونه تظاهرات علیه خشونت پلیس که گرفته اند در سراسر واشنگتن طی هشت روز و BLMSKC عضو هیئت مدیره آبنوس, میراندا گفت: آنها باید این تصمیم گرفته نشده است به آرامی.

“ما می دانیم که مردم ادعا می کنند تلاش های ما را افزایش می دهد خطرات ناشی از آسیب در جامعه ما و متحدان با انجام چنین اقدامی در طول این زمان, اما من احساس می کنم که ما در حال گرفتن خطر” گفتند. “ما شده است در معرض خطر قرار داده. ضد سیاهی است که یک تهدید بیشتر به بقای ما. نژاد پرستی را در خود و خود را همه گیر. این ما را می کشد. و ما در حال مبارزه برای زنده ماندن و رشد است.”

این سازمان همچنین اعلام کرد یک لیست به روز شده از خواسته های آنها می گویند که آنها تحویل داده شده به شهردار جنی Durkan پیش از آن در روز و آنها رله او پاسخ.

در اینجا خواسته و Durkan پاسخ با توجه به BLMSKC عضو هیئت مدیره Marlon قهوه ای:

• پلیس در تظاهرات باید به نوبه خود در بدن کم و محکم تر تنظیم داده های جمع آوری آنها. Durkan به توافق رسیدند.

• سیاتل باید محروم 100 میلیون دلار از بودجه استفاده می شود برای “نظامی سلاح و تجهیزات” و به سرمایه گذاری مجدد که پول به خدمات اجتماعی. Durkan توافق “به یک سرمایه گذاری است که مجددا سرمایه گذاری در جامعه ما نیاز دارد” و “این نیز موافقت کرد که 100 میلیون دلار ممکن است به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای” براون گفت. من از دفتر شهردار برای شفافیت در این که آیا “یک divestment” به معنی 100 میلیون دلار و به روز رسانی خواهد شد وقتی که من شنیدن.

• توقف نوردد از افراد بی خانمان از encampments. Durkan است “آزمایشی طرح که شامل مسکن/پناهگاه گزینه” براون گفت.

• رها کردن سیاتل طرح دعوی در دادگاه در برابر پادشاه شهرستان بیش از استنطاق روند. Durkan “خواهد بود صحبت با دادستان شهرستان در مورد این موضوع” براون گفت.

پشتیبانی غریبه

• نیاز است که “جامعه نظارت بخشی از پلیس قرارداد چانه زنی فرایند است.” Durkan “با اشاره به جامعه پلیس کمیسیون با بیان این نیز” براون گفت.

• توسعه و صندوق سیاه کمیسیون در سیاتل “به آدرس این مسائل بیشتر در آینده است.” Durkan به توافق رسیدند.

میراندا توصیف این مطالبات به عنوان یک “لیست کوتاه” اضافه شده است وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود اما اعتبار شهردار و پلیس سیاتل بخش رئیس کارمن بهترین برای لغو مقررات منع رفت و آمد محدود کردن استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز آینده و کارگردانی افسران به نگه داشتن خود را نشان اعداد قابل مشاهده است. آنها همچنین تقدیر فرماندار Inslee برای آغاز بررسی مستقل Pierce County Sheriff را بررسی قتل مانوئل الیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de