Black Lives Matter: A & مقاومت همبستگی راهنمای

مرگ جورج فلوید غیر مسلح سیاه خفه سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین در 25 مه به هیچ وجه یک حادثه جدا از نژادپرستانه و خشونت علیه سیاه و قهوه ای مردم در امریکا در دست اجرای قانون (نگاه کنید به: اریک گارنر و مایکل براون Breonna تیلور تونی McDade و دیگران بی شماری). در زیر ما گرد کرده ام تا راه های مسالمت آمیز اعتراض نژادپرستانه نهادهای محلی شاخه های سازمان هایی مانند Black Lives Matter, افتخار, خاطرات کسانی که برای نژادپرستانه و خشونت کمک به عدالت اجتماعی سازمان ها و وثیقه بودجه (از جمله از طریق سفارش بایگانی اطلاعات از محلی سیاه متعلق به رستوران ها و کسب و کارهای دیگر که باید متعهد به اهدای بخشی از فروش خود را به علت) و منابع بیشتر است.

همه چیز برای انجام

تظاهرات & VIGILS

هنر مارس برای عدالت و حقوق صاحبان سهام
سیاتل سمفونی و اپرا بازیکنان سازمان خواهد مارس از باغ یادبود در Benaroya سالن به سیاتل اپرا در گوشه شمال شرقی مرکز شهر سیاتل در طریق چهارم خیابان در همبستگی با کسانی که از درد و رنج و مبارزه برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا است. شرکت کنندگان را تشویق به پوشیدن ماسک و نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.
شنبه, ژوئن 2 (مرکز شهر)

#BlackLivesMatter مارس برای زندگی
Black Lives Matter سیاتل میزبان اعتراض در وستلیک پارک خواستار سویفت عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط افسر پلیس سفید.
یکشنبه, ژوئن 14 (مرکز شهر)

یک تغییر است باید آمده رالی
کسانی که در نزدیکی جنوب صدا می توانید پیوستن به واشنگتن اقدام جامعه شبکه و المپیا نمایش برای عدالت نژادی در پارک میراث چشمه به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به آپارتاید سیستم که منجر به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade و دیگران بی شماری است. انتظار می رود سخنرانی از محلی سیاه و سفید خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به نژادپرستانه و خشونت از جمله عدالت برای ایوان مک دونالد, Andre تامپسون Bryson چاپلین و جکی Salyers.
شنبه, ژوئن 2 (المپیا)

عدالت برای جورج فلوید
تاکوما-موار می توانید جمع آوری در رایت پارک برای یک اعتراض مسالمت آمیز گرامیداشت خاطره جورج فلوید و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی در امریکا است.
جمعه, ژوئن 1 (تاکوما)

محله افروزی برای جورج فلوید
جنوب سیاتل اقدام برای عدالت برگزار خواهد شد در شخص vigils هر دوشنبه شب تجلیل از زندگی جورج فلوید. سازمان نوشتن “وجود دارد یک پارکینگ بزرگ وجود دارد و در نزدیکی شیب کامل بستنی که در آن ما قادر خواهد بود به فاصله اجتماعی و پارکینگ خیابان در دسترس است.”
روزهای دوشنبه از طریق ژوئن 29 (راینر دره)

صلح آمیز و شمع افروزی برای جورج فلوید
ساکنان شهرستان اسنوهومیش می تواند افتخار زندگی جورج فلوید با بورلی ابتدایی مدرسه انجمن اولیا و مربیان خواهد شد که برگزاری یک شب زنده داری در نزدیکی خیابان تیموتی کلیسا تشویق و شمع و چراغ قوه و نشانه. پیاده رو خواهد بود مشخص شده با گچ برای کمک به حفظ اجتماعی فاصله.
یکشنبه, ژوئن 3 (اسنوهومیش)

رویدادهای دیگر

Juneteenth هفته 2020
برای یک هفته تمام در Facebook, جشن, سیاه تاریخ آمریکا و فرهنگ با موضوع زندگی سیاتل-پادشاه شهرستان و FW سیاه و جمعی. بچه پسند حوادث از محدوده مجازی سازمان دیده بان حزب 2016 مستند 13th, guided meditations, DJ, مجموعه غذایی-رویداد مرتبط با جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edouardo اردن, بخت آزمایی, و بیشتر.
ژوئن 15-21 (آنلاین)

خواندن از طریق این باشگاه کتاب: لذت فعالیت
پیوستن به مقام سوم کتابها و جنوب سیاتل زمرد به صورت مجازی بحث از Detroit-بر اساس نویسنده و فعال آدرین Maree براون لذت فعالیت: سیاست از احساس خوبیکه طول می کشد بسیاری از نشانه ها از Audre خداوند با استفاده از, وابسته به عشق شهوانی.
یکشنبه, ژوئن 3 (آنلاین)

ایستادگی در برابر نژاد پرستی
Kronda جامعه فعال و نویسنده بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه خواهد شد از ویژگی های در 10 سالانه در مورد مبارزه با نژادپرستی نهادی ارائه شده توسط YWCA.
سه شنبه 30 سپتامبر (اول هیل)

راه هایی برای اهدا

Cloudburst دم
برای هفته از ژوئن 1, Cloudburst اهدا خواهد شد 10 درصد از درآمد حاصل از آبجو خود را ایستاده به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

Derschange گروه (Oddfellow کافه + نوار, پادشاه, سخت افزار, لیندا میخانه)
در روز پنج شنبه, ژوئن 4, Derschang گروه اهدا خواهد شد 100 ٪ از درآمد حاصل از Oddfellow را پادشاه سخت افزار و لیندا به مینه سوتا آزادی صندوق غربی جامعه وثیقه صندوق و زندگی ماده سیاتل-King County است.

کوه مقدس دم
برای هفته از تاریخ 1 ژوئن Interbay taproom اهدا خواهد شد 10 درصد از آبجو به فروش به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به Seattle-King County است.

داغ کیک شکلات مذاب Cakery
پاییز شوالیه محلی دسر های زنجیره ای است که برای دفاع از محیط زیست و عدالت اجتماعی با اهدای 10 درصد از فروش به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده NAACP در جمعه, ژوئن 5—اولین روز رسمی خود را بازگشایی.

سمت چپ
این پارک در جنوب طبیعی فروشگاه شراب اهدا خواهد شد “بخش بزرگی” از درآمد حاصل از فرم این هفته از ژوئن 1 به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به Seattle-King County آزادی صندوق و شمال غربی جامعه وثیقه صندوق.

کمی نئون تاکو و Westman را نان و قهوه
در جمعه, ژوئن 1, لاتین-متعلق به کسب و کار را مطابقت با هر کمک مالی به غرب, جامعه وثیقه صندوق تا 2500 دلار زمانی که شما آنها را دریافت کنید.

Salmonberry کالا
از ماه ژوئن 1-7, محلی, مزرعه, جعبه اهدا خواهد شد تمام درآمد حاصل را به شمال غربی جامعه وثیقه صندوق Black Lives Matter سیاتل و سیاتل BIPOC مواد غذایی ارگانیک بانک صندوق. که شامل همه چیز را در وب سایت خود را از اشتراک خود را در تولید گوشت و جعبه خود را به یکی کردن بیکر جعبه به خود خمیر ترش focaccia.

معبد شیرینی
کریستینا چوب pop-up نانوایی شروع هفتگی خود شیرینی جعبه وانت در ژوئن 1, و آنها در حال اهدای تمام درآمد حاصل از دور اول (که شامل چیزهایی مانند درد, au, شکلات, ریواس, مرنگ تارت درخت مربا و cinammon-شکر cruffins) به شمال غرب جامعه وثیقه صندوق.

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در سیاتل
بسیاری از سیاه و سفید متعلق به رستوران ها و کسب و کار در سیاتل در حال حاضر ارائه و تحویل منظقه وانت و دیگر از راه دور گزینه های مرتب سازی. اتمام این بخش از محل ما دایرکتوری برای پیدا کردن چگونه برای نشان دادن برخی از عشق به صورت محلی مورد علاقه های شما مانند آشپز Edouardo اردن جنوبی-الهام JuneBaby (ارائه دوار شام منوها اساسی شربت خانه و خرده فروشی اقلام) آشپز Makini هاول گیاهی لکه های آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی و آلو خرد شده (ارائه takeout, تحویل, و وعده های غذایی خانواده) ،

منابع اضافی

مقام سوم کتاب
هنوز مطمئن شوید که چگونه برای کمک به مبارزه نژادی و بی عدالتی فراتر از کمک های مالی? آموزش خود را با کتابفروشی های محلی لیست کتاب ها توسط نویسندگان (برای خرید در دسترس از طریق وب سایت خود را) مانند برایان استیونسون فقط رحمت و Ta-Nehisi Coates را ما هشت سال در قدرت.

ضد نژاد پرستی منابع
این لیست توسط سارا سوفی سوسو زدن و الهام کلاین شامل تن از مقالات و فیلم و پادکست و کتاب و فیلم و تلویزیون و لینک های دیگر “در نظر گرفته شده به عنوان یک منبع به مردم و پدر و مادر برای تعمیق ضد نژاد پرستی کار می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de