‘سیاه در فضا’ به نظر می رسد در مرز نهایی حقوق مدنی

Category: لاس واگاس

Bluford

AP

در این هفت. 5, 1983, فایل, عکس, Guion Bluford جونیور, شاتل چلنجر ماموریت متخصص نشان داده شده است در پرتره در بازگشت به مرکز فضایی جانسون در هوستون تگزاس. مستند “سیاه در فضا: شکستن رنگ مانع” است برنامه ریزی شده به هوا در اسمیتسونیان کانال در روز شنبه, فوریه. 24, 2020 و بررسی مسابقه به سیاه فضانوردان به فضا است.

ALBUQUERQUE, N. M. — در سال 1959 و رونالد اروین McNair راه می رفت به یک کارولینای جنوبی کتابخانه. 9-year-old مشتاق فضانورد می خواستم برای چک کردن یک حساب کتاب اما یک کتابدار تهدید به پلیس تماس بگیرید, اگر او را ترک نمی کند. McNair سیاه بود.

سال بعد مک نیر انتخاب شد برای تبدیل شدن به تنها دوم آفریقایی آمریکایی برای سفر به فضا غلبه بر تبعیض نژادی و فقر و کلیشه در یک فکری عمل از مقاومت است که الهام بخش یک نسل. غم McNair درگذشت در سال 1986 شاتل فضایی چلنجر فاجعه است.

McNair داستان و کسانی که از دیگر سیاه, فضانوردان در حال به اشتراک گذاشته شده در یک مستند جدید است که به نظر می رسد در مرز نهایی حقوق مدنی: گرفتن سیاه فضانوردان به فضا در میان Jim Crow, خطر تبعیض و جنگ سرد. در چهار نسل آنها رفت و از بردگی به فضا است.

“سیاه در فضا: شکستن رنگ سد” برنامه ریزی شده به هوا دوشنبه در اسمیتسونیان کانال بررسی نژاد برای دریافت, سیاه, فضانوردان به آسمان در حالی که مبارزه برای حقوق بشر بر روی زمین است. این نشان می دهد که چگونه فضانوردان غلبه نژادی موانع و خصمانه فرماندهان نزدیک به ستاره ها.

“آنها واقعا برای اولین بار از اولین” فیلمساز Laurens اعطای گفت. “و آنها نخبگان از نخبگان است.”

نه تنها این مشتاق فضا مسافران را به حرکت نژاد سیاست از زمان خود آنها نیز تا به حال به مطالعه برش لبه علم و مهندسی به رقابت با دیگران اعطای گفت.

و آن را نمی همیشه پایان خوش و خرم.

جاده ها برای رسیدن, سیاه, فضانوردان به فضا در آمریکا آغاز شد و تحت ریاست جمهوری جان. F. Kennedy. برادر خود را وکیل ژنرال رابرت کندی تحت فشار نیروی هوایی برنامه به مطمئن شوید که آن فضانورد پروژه تا به حال یک فرد از رنگ.

نیروی هوایی سروان. اد دوایت انتخاب شد برای یک کارآموز برنامه و شد یک شبه قهرمان در مطبوعات. اما ناسا از برنامه نیست را انتخاب کنید او را برای فضانورد برنامه.

نیروی هوایی ایالات متحده افسر رابرت هنری لارنس جونیور انتخاب شد. ناسا انتخاب شیکاگو متولد لارنس به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی فضانورد و او ممکن است را ساخته اند آن را به ماه. متاسفانه لارنس درگذشت او پس از F-104 Starfighter سقوط کرد و در سال 1967 در پایگاه نیروی هوایی ادواردز کالیفرنیا

هیچ آمریکایی های آفریقایی تبار را به ماه.

در این دوران Star Trek ارتباطات افسر ستوان Uhura, بازی های برگزار شده توسط Nichelle Nichols در 1960s تلویزیونی NBC سریال رو از نزدیک حتی اگر او یک شخصیت داستانی. او بعدها صحبت کردن در اطلاعیه های خدمات عمومی برای استخدام, سیاه, دانشمندان و خلبانان به ناسا

فردریک گرگوری در حال حاضر 79 دیدم برخی از این تبلیغات است.

“او در داخل تلویزیون من یک روز صبح. او اشاره کرد به من و گفت: “من می خواهم شما را به درخواست برای برنامه ناسا,'” گرگوری گفت. “او در صحبت کردن به من.”

نیروی هوایی ایالات متحده خلبان را اعمال می شود و بعد تبدیل به اولین آفریقایی آمریکایی شاتل خلبان.

این فیلم نشان می دهد که چگونه اتحاد جماهیر شوروی سابق ضرب و شتم آمریکا و فرستاده شده به فضا کوبا فضانورد Arnaldo تمیو مندز. او اولین بار آمریکای لاتین و اولین فرد آفریقایی تبار برای رسیدن به فضا. پس از ماموریت خود او تبدیل شد به یک جنگ سرد قهرمان کوبا و موفقیت خود را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

Guion Bluford را تبدیل به اولین آفریقایی آمریکایی فضانورد. این مهندس هوا و فضا از آن ساخته شده به فضا در سال 1983 به عنوان یک عضو از خدمه از مدارگرد چلنجر. سفر خود آمد و نزدیک به 20 سال پس از کندی به دنبال یک مرد سیاه و سفید در فضا است.

گرگوری گفت: او با افتخار از نقش خود در شکستن موانع و کمک به اکتشاف فضا. با این حال او در حال حاضر نگران چه می آید بعدی.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس گفت: Gregory او به یاد می آورد نگاه کردن در زمین در حالی که شناور در فضا و سفر در سرعت بالا است.

“مفهوم خود را از همسایه تغییرات قابل توجهی” گرگوری گفت. “من گفت:” هی این جهان است و همه ما بخشی از آن است. هنگامی که شما را به فضای شما نمی بینید مرزهای بر روی زمین. شما تعجب می کنم که چرا این مردم دوست نداشتن هر یک از دیگر. مفهوم خود را از آنچه در خانه خود تغییرات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im