Coronavirus

جان Locher / AP

اتاق هتل, چراغ, طلسم “وگاس قوی” در وین هتل-کازینو در لاس وگاس به عنوان قمار و دیگر کسب و کار در حال توقیف با توجه به شیوع کروناویروس چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در لاس وگاس.

از 124 نفر در شهرستان کلارک که در اثر عوارض مربوط به COVID-19, 20 شد و 20 آسیایی بود. که به مقدار 16.13% از تمام مرگ و میر برای هر یک از این دو گروه های جمعیتی.

در Clark County, سیاه ساکنان را تشکیل می دهند 12.21% از جمعیت در حالی که مگان را تشکیل می دهند 10.51 درصد از جمعیت با توجه به سالم جنوب نوادا.

در سراسر کشور سیاه پوستان در حال مرگ بوده اند از COVID-19 در یک نرخ بالاتر از سایر گروههای نژادی. برخی از کارشناسان گمان می کنند که نژادی و نابرابری های سلامت می تواند در بازی. سیاه پوستان نسبت به سفید پوستان بیشتر احتمال دارد به زندگی در محله است که کمبود مواد غذایی سالم و گزینه های که بدتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی Rashawn ری استادیار جامعه شناسی در دانشگاه مریلند می نویسد برای موسسه بروکینگز.

وجود دارد به نظر نمی رسد به داده ها نشان می دهد روند در سراسر کشور از آسیایی یا آمریکایی های آسیایی تبار به همین ترتیب در حال مرگ از COVID-19 در نرخ بالاتر از سفید پوستان است.

سلامت منطقه آمار منتشر شده در جمعه جامع ترین اطلاعات دموگرافيک و در عین حال در محلی coronavirus بیمارانی که فوت کرده اند. سلامت منطقه قبلا تنها ساخته شده تقریبی سنین از بیماران فوت و اینکه آیا آنها رنج می برد از شرایط بهداشتی اساسی.

گذشته از سیاه پوستان و آسیایی ها, سفید پوستان در شهرستان کلارک ساخته شده 41.13 درصد از مرگ و میر اسپانیایی ها ساخته شده 15.32 درصد از مرگ و میر و جزایر اقیانوس آرام و دیگر نژادها هر ساخته شده 3.23% از مرگ و میر این داده ها را نشان می دهد. هیچ آمریکایی هندی/بومی آلاسکا بیماران فوت کرده اند از این بیماری و نژادها/اقوام از شش بیمارانی که درگذشت – 4.84 درصد از مرگ و میر – در حال حاضر ناشناخته به بهداشت و درمان منطقه است.

وقتی که می آید به کلارک شهرستان عفونت رای, سیاه و آسیایی, ساکنان به نظر نمی رسد که پیمانکاری این بیماری در صورت نامتناسبی بالا نرخ. این نژادها/اقوام از 36.71 درصد از شهرستان 2,738 COVID-19 بیماران ناشناخته که از جمعه. که به دلیل سلامت منطقه چهره محدود کارکنان و منابع برای به دست آوردن اطلاعات مقامات می گویند.

برای آن دسته از بیماران که نژادها/اقوام شناخته شده سیاه پوستان تشکیل می دهند 10.77 درصد از COVID-19 موارد آسیایی را تشکیل می دهند 6.83% موارد سفیده نمایندگی 21.69% موارد اسپانیایی نمایندگی 17.6 درصد از موارد جزایر اقیانوس آرام نشان دهنده 1.79% موارد سرخپوستان آمریکایی/Alaska بومی نمایندگی .22% از تمام موارد و مردم از دیگر نژادها تشکیل می دهند 3.98% از موارد.

هماهنگی با روند ملی در شهرستان کلارک به نظر می رسد به مرگ بیشتر از زنان است. به عنوان جمعه 63.71 درصد از بیماران فوت مرد بودند.

مردم با شرایط بهداشتی اساسی نیز ضربه ای سخت تر از دیگران است. در مجموع 64.52 درصد از بیماران فوت کرده بود از قبل موجود شرایط اغلب فشار خون بالا و به دنبال آن دیابت است.

اگر چه مردم در تمام سنین بوده اند به بیماری های بسیاری که کشته شده اند ، در مجموع 78.23 درصد از مرگ و میر بودند بیماران بیش از 65 سال است, 13.71 درصد بین 50 و 64, 7.26 درصد بین 25 و 49 و یک بیمار که فوت شد بین 18 و 24 سال است. هیچ یک از بیماران زیر 18 نفر از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im