BizFed نظرسنجی: اکثر لا کسب و کار آماده برای بازگشایی

اکثر لس آنجلس مبتنی بر کسب و کار آماده برای بازگشایی, در حال حاضر, اما صاحبان نگران هستند مشتریان خود را ممکن است بازگشت نیست و حتی بیشتر از آن در مورد توانایی خود را برای تطابق با کروناویروس مقررات ایمنی بر اساس یک نظرسنجی جدید از لس آنجلس کسب و کار فدراسیون همچنین به عنوان شناخته شده BizFed.

این نظر سنجی برگزار می شود ممکن است بین 7 و 14 دیدم 722 پاسخ از رهبران کسب و کار اعم از حسابداران و مشاوران به رهبران غیر انتفاعی و خرده فروشان و تولید کنندگان و رستوران.

بسیاری از پاسخ آمد از کسب و کار کوچک صاحبان با کمتر از 500 کارمند با توجه به خلاصه ای از بیانیه و اطلاعیه مطبوعاتی صادر شده در جمعه, مه 22.

با توجه به نتایج نظر سنجی 90 درصد از کسب و کار دچار شدید از اثرات مختلف امن تر-در-خانه سفارشات در حالی که 46 درصد از آنها را از دست داده و بیش از نیمی از آنها پیش بینی شده سال 2020 درآمد.

بیش از نیمی از کسب و کار مورد بررسی گفت: آنها تا به حال به کردند و یا اخراج کارکنان; تنها حدود نیمی از کسانی که کسب و کار می تواند مثبت می گویند آنها قصد بازگرداندن آن دسته از کارکنان است.

این نظرسنجی همچنین با اشاره به برخی از نا امیدی در کسب و کار جوامع — نزدیک به 60 درصد گفت: مقامات نیست گوش دادن به نگرانی های خود را.

حدود نیمی از کسب و کار احساس کردند که مقررات جدید — مانند دولت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, خانواده, ترک, مزایای بیکاری و دیگران — آن را بیشتر به چالش کشیدن برای بازگشایی کسب و کار خود را. در ضمن 70 درصد فکر دولت نیاز به ارزیابی مجدد AB 5 به تازگی تصویب لایحه ای که دوباره طبقه بندی بسیاری از مترجمان آزاد و پیمانکاران به عنوان کارمند تمام وقت.

اکثر کسب و کار مورد مطالعه در حدود 55 درصد احساس دولتهای محلی ارائه نشده است به اندازه کافی راهنمایی برای نهایی بازگشایی برنامه های پیشرو در اکثر صاحبان کسب و کار به استناد انطباق خود را به عنوان نگرانی برای بازگشایی.

دوم خود را بزرگترین نگرانی این است که ضریب اطمینان مصرف کننده: آیا پیر مشتریان دوباره ؟

“ما به فوریت نیاز دولت به طرح قوانین از جاده ها و خارج شدن از راه به کارفرمایان اطمینان رفتن به جلو برای حفظ کارکنان و مشتریان و فروشندگان امن و سالم در حالی که ما در انتظار یک درمان موثر و قابل اعتماد واکسن” BizFed مدیر اجرایی و بنیانگذار تریسی هرناندز گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de