خرید رپورتاژ

ماه تاریخ سیاه من نوشتن در مورد یک blaxploitation فیلم هر پنج شنبه در فوریه. بعدی تا Blacula.

Id let him bite me, TBH.

من می خواهم اجازه دهید او را نیش من TBH. حسن نیت ارائه میدهد از MGM

شاهزاده Mamuwalde (ویلیام مارشال) مرکز ویلیام Crain 1972 blaxploitation ترسناک فیلم Blaculaیکی از قانع کننده ترین تبه داستان منشاء من دیده ام.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

در اواخر قرن 18 آفریقایی شاهزاده سفر از کشور مادری خود به التماس تعداد دراکولا (چارلز Macaulay) برای کمک به او در توقف تجارت برده که ravaging مردم خود را (مهم نیست چه دراکولا در حال انجام است در کسب و کار). جرم این درخواست تعداد نوبت Mamuwalde به یک خون آشام قفل کردن او را در یک تابوت زیر عمارت خود را برای ابدیت در حالی که خود را فانی همسر Luva (Vonetta McGee) گرسنگی به مرگ در کنار او. دراکولا christens خود را ایجاد Blacula قبل از قفل کردن این زن و شوهر فقیر برای قرن ها. همه برای درخواست کمک دست! سرمایه داری و سفید برتری را به من بیمار!

شاهزاده پس از آن به پایان می رسد تا در مدرن روز لس آنجلس هنگامی که یک antiquing, گی, زن و شوهر اقدام به خرید کردن موجودی در کنت دراکولا را از جمله تابوت که شامل ما شاهزاده تاریکی. Mamuwalde پس از آن باعث می شود راه خود را از اقدام در یک قرن طولانی تشنگی برای خون در حالی که یک آسیب شناس خوش تیپ, Dr. Gordon Thomas, آهنگ های او را. مارشال نقش شاهزاده با چنین Bela Lugosi الهام گرفته از جاذبه و کرامت است که او به نظر می رسد بی دست و پا تر از شوم. آن را صادقانه نوع زیبا برای دیدن او stooped بیش با او کیپ در یک باشگاه دیسکو در کنار سوسو زننده دختران در sequins. و او خیلی عرق—آیا خون آشام اند غدد عرق?

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با وجود آن به وضوح در حال فیلم برداری بخشید و اساسا رها امیدوار کننده تجارت برده plotline, Blacula یکی از فیلم های پرفروش ترین 1972 و در ادامه به برنده بهترین فیلم ترسناک در اولین جایزه زحل. یکی از اولین نمایندگی از یک خون آشام, فیلم های موفقیت الهام گرفته از موج blaxploitation فیلم های ترسناک (به یاد داشته باشید Abby? مارشال ستاره دار که یکی بیش از حد!) با وجود Blacula‘s کمبود خون و همچنین بهره برداری. در هر صورت Blacula بسیاری از قلب بزرگ و قانع کننده عملکرد است که آن را بسیار عالی اواخر شب تماشا کنید.

شما می توانید به تماشای Blacula بر نخست, ویدیو, یوتیوب, آیتونز و یا آن را انتخاب کنید تا از مترسک تصویری و سیاتل کتابخانه های عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im