لایحه گسترش حقوق و دستمزد کمک به کوچک بازی کسب و کار

World Response to Coronavirus

AP

یک زن و شوهر پیاده روی در امتداد معمولا شلوغ خیابان فریمونت پس از قمار بودند دستور به تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس, چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/جان Locher)

نوادا هیئت نمایندگان کنگره پیشنهاد قانون به گسترش فدرال کسب و کار کوچک محرک برنامه برای کسب و کار است که با تکیه بر درآمد بازی.

دموکراتیک تشکر. دینا تیتوس که منطقه باعث می شود تا خیلی از لاس وگاس معرفی این لایحه در مجلس. آن را گسترش چک حفاظت برنامه شامل کسب و کارهای کوچک با درآمد بازی از هر مقدار.

تحت وزارت خزانه داری قوانین برنامه تنها به کسب و کار با درآمد بازی زیر 1 میلیون یا کمتر از 50 ٪ از درآمد کل در سال 2019.

“اگر شما نگاهی به زبان (بسته محرک) آن را بسیار روشن” تیتوس گفت. “در آن به صراحت آمده است که همه کسب و کارهای کوچک باید واجد شرایط برای دریافت وام اگر آنها 500 یا کمتر کارکنان, بنابراین من نمی دانم که چرا آنها تصمیم به چوب اضافی که مورد نیاز وجود دارد.”

این برنامه ارائه می دهد که کسب و کار بخشایش وام برای پوشش حقوق و دستمزد و برخی دیگر از هزینه ها از پول است. اما تیتوس گفت: او گمان این لایحه خواهد شد متصل به بعد بسته محرک.

کنگره است که انتظار می رود به reconvene در مارس 4, در اولین.

سنسور. کاترین کورتز متن ترانه مست و و Jacky روزن نوادا دموکرات معرفی یک همراه و همدم لایحه در مجلس سنا.

“SBA را در برنامه های امداد رسانی شده است حیاتی برای کمک به صدها نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر نوادا اما SBA را تبعیض آمیز مقررات ممنوع صدها نفر از شرکت ها از دسترسی به این تسکین” کورتز متن ترانه مست و در بیانیه ای گفت. “این قانون را به اطمینان حاصل شود که نقره دولت کوچک بازی کسب و کار خواهد شد و در نهایت فراهم شود همان خطوط به عنوان هر کس دیگری.”

خانه قانون است cosponsored توسط مظنونان حمله به دانشگاه را علامت Amodei یک جمهوری خواه از شمال نوادا, استیون Horsford یک دموکرات که منطقه را پوشش می دهد مقدار زیادی از شمال لاس وگاس و روستایی نوادا و سوزی لی که منطقه را پوشش می دهد بخش زیادی از هندرسون.

مظنونان حمله به دانشگاه Bennie تامپسون از می سی سی پی و پل Gosar آریزونا نیز cosponsored این لایحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im