Gates sweaters all in my TV...

گیتس’ ژاکت همه در تلویزیون من…

در هفته گذشته و یا تا سه اشاره کرد میلیاردرهای دریافت کرده اند قابل توجه از CNN و MSNBC: مارک زوکربرگ مایکل بلومبرگ و بیل گیتس. این چشمگیری غنی بازرگانان علامت طیف کامل از کلاس میلیاردرهای اغلب به عنوان اجتماعی روشن—Zuckerbeg است که در یک پایان (حداقل روشنفکر) و دروازه است بر روی دیگر (بیشتر روشن). بلومبرگ است که دقیقا در وسط.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

بین آوریل 23 مارس 26 بیل گیتس پریدند بین CNN و MSNBC (تغییر ژاکت خود با هر hop) به منظور ترویج علمی بر اساس چشم انداز برای چک کردن گسترش ویروس و راه اندازی پست-COVID-19 اقتصاد است. او fleshes از جزئیات این چشم انداز در یک پست وبلاگ به نام “اولین مدرن همه گیر: این پیشرفت های علمی ما نیاز به توقف COVID-19.” این پست نیاز به 24 دقیقه به عنوان خوانده شده آن را به ارائه یک نمای کلی از این بحران است که بر نوآوری و آن را به این سه جمله در مرکز آن: “یکی فوری فعالیت برای جمع آوری پول برای توسعه ابزارهای جدید است. من فکر می کنم از این که میلیاردها ما نیاز به صرف بنابراین ما می توانید ذخیره کنید تریلیون. هر ماه اضافی که در آن طول می کشد برای دریافت واکسن یک ماه زمانی که اقتصاد نمی تواند به حالت عادی بازگشت.”

گیتس در تلاش است برای نجات سرمایه داری از آن در حال حاضر پیکربندی.

سرمایه داری که میلیاردر طرح می خواهد به حالت تعلیق تعریف شده است به طور مداوم و کوتاه مدت refinancing” به عنوان اقتصاددان ایتالیایی ریکاردو Bellofiore قرار داده و آن را در یک کاغذ 2014 (PDF) برای لوی اقتصاد موسسه کالج بارد. گیتس در نظر گرفتن دیدگاه های طولانی در بحران و در این موقعیت نیاز به آن است که اگر به موفقیت تجدید ساختار سرمایه داری است که غالب پس از پایان دهه 1970. اگر شما صرف نیست بزرگ در حال حاضر شما خواهد شد با یک مقدار بزرگتر لایحه در آینده است. که در آن نقطه, هزینه, صرفه جویی در سرمایه داری به احتمال زیاد خواهد شد از لحاظ سیاسی خارج از دسترس است. در این رابطه موقعیت میلیاردر آمریکایی شباهت دارد که از افسردگی دوران اقتصاددان انگلیسی جان مینارد کینز است.

کینز که لحظه ای بود که بین سال های 1933 و 1939 بود که یک محافظه کار است, اما او همچنین قابل درک است که سرمایه داری از زمان خود را نمی خواهد زنده ماندن افسردگی اگر آن را اصلاح. انتخاب شد یا سوسیالیسم مندرج توسط اتحاد جماهیر شوروی بر فاشیسم مندرج توسط آلمان نازی و یا به عنوان Bellofiore کلمات آن یک “بالا-سود بالا/سرمایه گذاری/های عظیم (ex ante)-مالی-کسری بودجه در اقتصاد است.”

پس از جنگ منبع سود بالا برای ما شرکت های بزرگ هزینه های دولت, بدهی تامین مالی ساخت و ساز مسکن و دستمزد-بزرگ تقاضای مصرف کننده. مشکل این بود که خیلی از مردم پول رفت و به ارتش و زباله از طبقه متوسط مصرف تخریب محیط زیست است. این نقص را می توان به عدم وجود یک politic لینک (مبارزه طبقاتی) بین دولت بزرگ و سرمایه داری در کینز سیاست نسخه. آن را فقط در مورد سابق نگه داشتن دومی زنده است. این همین کار را با بیل گیتس حالت اصلاحات. آن است که غیر سیاسی.

و بنابراین ما باید در این دوره گذار از بحران جهانی سه ممکن است اقتصادی آتی. یکی که تا انقلاب دیگری است که پشتیبانی شده توسط اصلاحات و در عین حال یکی دیگر است که بازگشت بازگشت. ایران و رهبران کسب و کار در حال فشار برای بازگشت: باز کردن اقتصاد و زندگی با ویروس. اما اگر بازگشت اجرا شده است آن فاجعه بار خواهد بود (خواندن این بخش از دروازه این پست در مورد “رشد نمایی و کاهش”). در واقع به عنوان دروازه نقطه اقتصاد بسته خود را. این یک نقطه است که ضد مستند منطق نتواند.

گیتس می نویسد:

زمانی که مردم شنیدن این که یک بیماری عفونی است که به طور گسترده ای گسترش آنها رفتار خود را تغییر دهید. وجود دارد هرگز یک انتخاب به اقتصاد قوی از 2019 2020…. بسیاری از افراد را انتخاب کرده اند نه برای رفتن به محل کار یا رستوران یا سفر برای جلوگیری از آلوده شدن و یا آلوده کردن افراد مسن در خانواده خود را.

پشتیبانی غریبه

همانطور که برای اصلاح آن خواهد شد به احتمال زیاد کار می کنند اما مشکل این است که این امر تنها تاخیر بازگشت. این اتفاق در نیمه دوم قرن 20. پس از اصلاحات (شناخته شده به عنوان معامله جدید) تثبیت سرمایه داری بین سال 1947 و در سال 1979 اقتصاد واگردانی به حتی بیشتر بدخیم کوتاه-termism: “دستمزد کاهش قیمت سرمایه و دارایی تورم و… رشد واقعی دوپ شده توسط سمی سرمایه گذاری” به عنوان Bellofiore آن قرار داده است. اگر سابقه هر چیزی به رفتن با آن را بسیار ممکن است که بازگشت از دروازه طولانی-مشاهده اصلاحات را فلینت شبیه سوسیالیستی بهشت.

بنابراین وجود انقلاب است. چیزی برای نگه داشتن در ذهن است که آینده ناشی از تغییر رادیکال اساسا ناشناخته. ترین سوسیالیستی می توانید می گویند در مورد ساخت و ساز غیر سرمایه داری جامعه از خرابه های سرمایه داری است: این کار ممکن است. از موقعیت علمی و سوسیالیسم ما می دانیم این اطمینان که جایگزینی سرمایهداری با کمونیسم موظف است به شکست catastrophically. چرا ؟ این شکل از کمونیسم یک بار مندرج توسط روسیه خواهد بود و به سرمایه داری در دو بد راه: تداوم ایدئولوژی تاریخی پیشرفت و ادامه کار به عنوان موضوع آن تاریخ است.

آنچه به تماس یک جامعه آزاد از نیروی کار را در شکل فعلی? توصیه من momunism. آنچه من در ذهن یک انقلاب است که تقویت کلید نتيجهگيری سارا Hrdy را انسان شناسی زیست شناسی اجتماعی. این کلید (که می تواند به عنوان passe-partout به همه عوالم آینده جامعه بشری) است که ارتباط بین مادر و کودک است. در Hrdy را شاهکار مادران و دیگرانرا بسط گونه ویژگی های خاص از این پیوند است که انسان تعاونی رفتارها. من باید بیشتر در مورد می گویند momunism در پست های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de