بزرگ با تکنولوژی نظارت و حفظ حریم خصوصی ما

به نظر می رسد همه مشتاق به کمک کردن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گوگل, برای مثال, ایجاد کرده است, گزارش آنلاین در 131 کشور برای کمک به دولت در پیدا کردن که در آن مردم بوده است.

این شرکت می گوید که اطلاعات منتشر شده را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی مانند محل تماس و حرکات هر فرد مجرد است.

گوگل تنها ارائه ناشناس جمع آوری داده ها نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم بازدید از شش نوع مختلف از مقصد.

گوگل می داند که کسانی که به بازدید از خانه ها و محل های کار خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مکان, فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها, پارک ها و ایستگاه های حمل و نقل. این اطلاعات برای هر کسی که دارای مجوز گوگل برای ردیابی محل خود تاریخ است.

آیا شما خواندن چاپ خوب در این شرایط و ضوابط یا آیا شما فقط با کلیک بر روی “قبول” بنابراین آن را به شما جهت و یا به شما بگویم که در آن فیلم بود بازی ؟

خوب خیلی دیر در حال حاضر.

تلفن همراه خود را می داند که در آن شما هستند و بسیاری از برنامه های خود را احتمالا بیش از حد و ظاهرا بنابراین آیا دولت از شهر لس آنجلس است. شهردار اریک Garcetti عموم مردم هشدار داد که تا به حال جمع در پارک ها و در سواحل “ما می دانیم که شما هستند.”

داده است یک دارایی مهم برای شرکت های که انجام هر کسب و کار آنلاین. گوگل یک شرکت تبلیغاتی است که به فروش می رساند مخاطبان است. وجود دارد هیچ چیز لزوما شوم که در مورد. پخش شبکه های تلویزیونی همچنین فروش مخاطبان به تبلیغ همین دلیل است که ورزش حرفه ای فرمان بالا مانند تلویزیون هزینه های مجوز. تبلیغ می دانیم مشتریان خود را و اگر آنها می خواهند برای رسیدن به آنها به دنبال فرصت هایی برای قرار دادن تبلیغات خود را در مکان های که در آن مشتریان خود را خواهد آنها را ببینید.

تفاوت در این است که تبلیغات تلویزیونی بلانت ابزار و گوگل یک امپول سوزن با یک نقشه از تمام رگ های خود را. برخی از افراد پیدا کردن گامه آگاهانه و هدفمند تبلیغات آنلاین به کمی نگران کننده به خصوص اگر هر کس دیگری می توانید صفحه نمایش خود را هنگامی که آن بالا میآید بدون هشدار.

فشارهای بیش از جمع آوری داده ها یکی از دلایلی است که قانونگذاران ایالتی به تصویب رسید کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند که به اثر رفت on Jan. 1. دادستان کل خاویر بکررا است که هنوز هم کار بر روی قوانین و مقررات است که اجرای این قانون و شرکت های است که باید به پیروی از آن هستند بسیار نگران است که آنها خواهد شد با ضربه عظیم جریمه در حالی که آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن چه چیزی ممنوع و چه اجباری

برای مثال قانون به مصرف کنندگان حق به پیدا کردن آنچه که اطلاعات شخصی جمع آوری شده در مورد آنها با شرکت های, اما این شرکت ها مسئولیت بزرگ اگر آنها را که داده به کسی که قرار نیست به آن را داشته باشد. باید به آنها نیاز مردم به ارسال شماره امنیت اجتماعی و دیگر اطلاعات حساس خود را درخواست و یا این است که حتی ریسک? سرقت هویت فیشینگ و هر نوع تهدید امنیتی همه بزرگ شده و به طور بالقوه ضرب الزامات CCPA.

این اختلال از شیوع کروناویروس یک چالش اضافه شده است. در ماه مارس انجمن ملی تبلیغ خواسته بکررا به تاخیر برنامه ریزی شده 1 جولای شروع اجرای. “کسب و کار هستند طبعا با تمرکز بر حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارگران و حفظ کارآیی اقتصادی در مواجهه با چالش های بسیار زیاد و” آنا نوشت در نظرات عمومی در قوانین و مقررات. “کسب و کار نباید جریمه تحت CCPA برای زمان انجام و یا فعالیت هنگامی که توجه خود را به حق بر مبرم و مهم از مدیریت این رمان coronavirus.”

در بریتانیا و مقامات “به حالت تعلیق در حفاظت از داده ها اقدامات نظارتی در طول شیوع” آنا نوشت: اصرار به دادستان کل کالیفرنیا به دنبال همین رویکرد است.

اما تا کنون بکررا چسبیده است با جولای 1 تاریخ شروع به تعقیب برای نقض CCPA و هنوز ناتمام مقررات. انتظار کالیفرنیا معمول وحشیگری در برابر کسب و کار است که جسارت به ارائه کالا و خدمات به ساکنان. “چگونه شما جرات” جایگزین “اورکا” را به عنوان دولت جدید شعار.

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی نباید محدود به شرکت های خصوصی. آنچه ما واقعا باید به سازمان دیده بان است که جمع آوری و استفاده از اطلاعات توسط نهادهای دولتی است.

استفاده از کسب و کار و فروش, داده, اما دولت می تواند از دستگیری مردم و بدتر است.

ما باید به خصوص در مورد روابط و قراردادهای بین فن آوری شرکت ها و دولت ها از جمله خود ما در طول دوره استثنایی و همکاری در شرایط اضطراری. مانند در حال حاضر.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im