بانک های بزرگ bailed در سال 2008 در حال حاضر باید بازگشت به نفع کسب و کارهای کوچک

Image

وید Vandervort

نقاشی های دیواری نقاشی شده بر روی سوار کردن کسب و کار در خیابان اصلی در مرکز شهر لاس وگاس, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است.

در زمانی که جنوب نوادا جامعه کسب و کار نیاز به یک قهرمان مانند قبل از هرگز یوسف اماتو پا است.

اماتو منطقه مدیر مدیریت کسب و کار کوچک, نوادا, دفتر, زمان بوده است توسط صاحبان کسب و کار محلی برای کمک به آنها برای به دست آوردن کمک اضطراری مالی برای خود و کارکنان خود را در میان COVID-19 بحران است. آنها می گویند اماتو رفته از راه خود را به ایجاد کسب و کار آگاه از انواع مختلف از کمک آنها حرکت فرآیندهای نرم افزار پاسخ به سوالات خود و حمایت اضافی برای کمک از دولت فدرال است.

بنابراین زمانی که اماتو می گوید یک مشکل وجود دارد که مانع کسب و کار از به دست آوردن کمک های, به عنوان او در یک فیلم ضبط شده تلفنی که به دست آمده توسط واشنگتن پست, مردم باید با توجه به پرداخت.

اماتو نگرانی این بود که بانک های بزرگ بوده است تردید برای کمک به کسب و کار و به دست آوردن چک های طرح حفاظت از وام تامین می شود مراقبت عمل coronavirus اورژانس امداد بسته های تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در ماه گذشته. او گفت: بانک ها “که تا به حال هیچ مشکل گرفتن میلیاردها دلار از پول به عنوان کمک مالی در سال 2008 در حال حاضر بزرگترین بانک که مقاوم به کمک کسب و کارهای کوچک” تحت برنامه.

عنوان پست ذکر اماتو را پرده اظهارات صحبت می کنند به سرخوردگی بیش از اجرای اضطراری وام کسب و کار. او اذعان کرد که SBA شد تلاش بیش از حد, اما قرار دادن سهم شیر از سرزنش در بانک های بزرگ.

“آن را فقط پایین می آید به … همان بانک است که به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار (از TARP کمک) …. هستند گفت: اسناد و مدارک روشن نیست به اندازه کافی برای آنها گفت:” در طول تلفنی که در آن او با صاحبان کسب و کار.

اماتو همچنین رد شکایت توسط صنعت بانکداری است که آن را دشوار است برای آنها را به شروع به اعطای وام به این دلیل که قوانین برنامه در حال تحول بوده است.

“پس آنچه را که آنها می گویند این است که” من نمی دهد … یک بوق زدن در مورد کسب و کارهای کوچک … آنچه که من در مورد مراقبت از این است که آیا یا نه من به اندازه کافی مدارک.’ آن را فقط دیوانه,” او گفت:.

آن را بزرگ برای دیدن یک دولت منصوب مبارزه تا عاشقانه برای کسب و کارهای کوچک در زمان هایی از این.

اماتو کاملا راست: بانک های بزرگ باید خم شدن رو به عقب برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن این بحران بی سابقه ای. او همچنین ساخته شده راست در تماس نیست و با اشاره انگشت در جامعه بانک ها و دیگر کوچکتر دهندگان که سریع بوده به نجات آمده است. که به عهد به راه آن عمل بانک: آنها عادت به تمرکز بر روی مشتریان برای اولین بار است که باعث می شود آنها را بسیار بهتر از بانک های عمده در کمک به اپراتورهای کسب و کار. دولت فدرال باید به این بانک های کوچکتر به مراتب بیشتر پشتیبانی می کند.

اماتو گسترده بر روی زمین دیدگاه در مورد این مسئله که آشنایی اعتبار به ارزیابی خود از وضعیت.

او شده است در برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از ماه فوریه هنگامی که کسب و کار در محله چینی ها دچار رکود اقتصادی در میان ترس های بی اساس در مورد کارگران وجود دارد که آلوده. اماتو شروع به پریدن کرد تا برای کمک به کسانی که کسب و کار به دست آوردن کمک و او را در حال اجرا است و سخت بوده است.

اماتو این نوع از بنده: هنگامی که خورشید رسیده به او برای کمک به با یک چگونه به راهنمای برای کسب و کار که مایل به درخواست برای کمک به او از ما خواست به انتشار آدرس ایمیل و تشویق خوانندگان با او تماس بگیرید به طور مستقیم.

پس از آمدن به نوادا SBA در سال 2017 اماتو به ارمغان آورده است این سازمان یک راه طولانی است. برای اولین بار در یک مدت طولانی در حالی که محلی SBA در حال حاضر پشتیبانی شده توسط اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کارهای کوچک در نوادا است.

که اعتباری به اماتو را بی حد و حصر پشتیبانی و حمایت برای کسانی که کسب و کار ساخته شده است که نوادا SBA یکی از چند آژانس های فدرال قادر به رخ کشیدن است که نوع محلی پشتیبانی می کند.

واضح است که او می داند آنچه که او انجام می دهند. نگرانی های خود را در مورد بانک های بزرگ باید توجه شود و اماتو سزاوار حمایت از همه ما در شهرستان کلارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر