بایدن نباید اجازه ساندرز او را بکشد چپ

Category: لاس واگاس No comments

توصیه من برای جو بایدن: لازم نیست این کار را دوباره.

که ممکن است به نظر می رسد تا حدودی متضاد با منطق مشاوره داده است که بایدن برنده پنج شنبه شب بحث قاطعانه. اما بایدن نیازی به بحث ندارد. انگار قرار است دور دیگری در مارس اما وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن حزب دموکرات از لغو آن است. همه چیز, دیگری, است, لغو, بعد از همه.

عقل متعارف بیرون آمدن از قبلی 10 بحث شد که بایدن از بهره گرفتن زمان بسیار کمی شلوغ مرحله به دلیل محدودیت های زمانی فرصت های محدود برای gaffes و Bidenisms. اما معلوم شد که نیاز به زمان بیشتری برای درجه یک نمایش کار می کرد در برابر ساندرز بیش از بایدن.

آنچه به نظر می رسید مانند نظم فولاد اعتصاب در ساندرز’ قبلی اجرای آمد در سراسر بیشتر شبیه تکراری کنسرو پاسخ ها در یک در یک matchup. در واقع برای اولین 45 دقیقه ساندرز تر به نظر می رسید مانند یک پیرمرد گذشته خود را نخست از بایدن بود.

اما گفت که بایدن برنده به این معنا نیست بحث شد scintillating.

سناتوری استدلال همیشه افتضاح — “من به نام سوال در حرکت به پیمان اصلاحیه به کمیته قضایی طولانی قبل از شما بود!” و یکشنبه این دو سناتور به ارمغان آورد همان نوع از مجادله به بحث مرحله. در زمان خود, پیر مرد سناتوری استدلال صدا مانند یک مخلوط از رابرت قوانین نظم و یک ردیف بیش چقدر به ترک به عنوان یک نکته در اوایل پرنده ویژه در بوکا ریتون روبی روز سه شنبه.

اما بیشتر به نقطه بایدن نیازی به تعامل با ساندرز کنه. او از تاریخ ، زمانی که بایدن نابود ساندرز در سه شنبه Sanders شد آنچه که او همیشه می توانست در قلب: یک مسئله نامزد شده است. آن به نظر نمی رسد که تا زمانی که در حال حاضر به دلیل آن را مانند نگاه او ممکن است نامزدی برنده. اما در حال حاضر که امکان وام ساندرز در حال انجام چه مسئله نامزدهای همیشه سعی کنید برای انجام: نیروی اولویت های خود را در این حزب است.

که در تلاش است یکی از دلایل ساندرز از دست داد. پیام نظم و انضباط است که خدمت او را به خوبی تا به حال به طور ناگهانی او به نظر می رسد نه تنها قطع از بحران در دست, اما مصمم به بهره برداری از آن به صورت یک دستور کار بد-مناسب برای مقابله با آن است. “اجازه دهید صادقانه و درک کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض باور نکردنی ضعف و اختلال در عملکرد فعلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” ساندرز اصرار داشت.

آن را به سقوط کرد جو بایدن به اشاره است که ایتالیایی ها به یک سیستم پرداخت است و نه مانع از فاجعه befalling آنها. که به آن می گویند لزوما باعث بدتر شدن اوضاع شده است ، دلیل ایتالیا است که در چنین ظروف سرباز یا مسافر است که آن را تهدید جدی در اوایل به اندازه کافی در آغاز راه است. صدا آشنا است ؟

ساندرز نیز بارها و بارها با حمله به “بهداشت و درمان صنعت” — و نه فقط شرکت های بیمه, اما کل سیستم — که به نظر می رسد و نه تن ناشنوا با توجه به این که این صنعت در خط مقدم از COVID-19 بحران است. این بود که با افشاگری های نظامی در طول جنگ.

وقتی پرسید که چگونه او می خواهم مقابله با پیامدهای اقتصادی همه گیر ساندرز با استفاده از آن به عنوان یک فرصت به پخش خود بیشترین بازدید در نابرابری درآمد. این پیام بسیاری از دموکرات ها ممکن است با توافق, به خصوص زمانی که اقتصاد خروش است. اما زمانی که آن را آسیاب به توقف به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی در آنها احتمالا می خواهید به شنیدن بیشتر فوری و راه حل های عملی و نه ایدئولوژیک ax-سنگ زنی.

بایدن به نظر نمی رسد به طور کامل درک این پویا. او به نظر می رسید تحت این تصور که او در اولویت است برای برنده شدن بیش از ساندرز’ رای دهندگان حتی اگر تاریخی خود را باز گشت به طور کامل مربوط به این واقعیت است که رای دهندگان او را به عنوان یک جایگزین مناسب برای Sanders. او هرگز سوسیالیستی مرگ-hards و تلاش برای انجام این کار خطرات هر دو از دست دادن حومه میانه آمد که برای او در droves و دادن نسبت ناروا خط حمله او به شدت می خواهد.

در گذشته هنگامی که نامزد یا حزب قفل نامزدی آنها یش به این مرکز است. باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی نیاز به انجام است که به دلایل منحصر به فرد به آنها.

اما بایدن نیست آنها. او را در حال اجرا به عنوان بستنی وانیلی. بستنی وانیلی محبوب ترین عطر و طعم نه به خاطر آن است مورد علاقه همه است اما دلیل آن را حداقل اعتراض عطر و طعم.

اجازه ساندرز او را بکشد چپ که او تا حدودی یکشنبه شب در مورد مسائل مانند مهاجرت و fracking امر می تواند یک اشتباه بزرگ است. او باید با استفاده از هر فرصت به نوبه خود این سوال به ضرورت جایگزینی مغلوب ساختن پیشی جستن است و وحدت پیام برای همه بایدن پتانسیل رای دهندگان.

Sanders فصل است. انتخابات عمومی آغاز شده است. آخرین چیزی که ما نیاز داریم بیشتر بحث در مورد حزب دموکرات جهت.

یونس گلدبرگ یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>