بایدن شکست ساندرز به عنوان ویسکانسین انتشار نتایج انتخابات

MADISON, Wis. — جو بایدن پیروز دوشنبه در ویسکانسین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه آشفته انتخابات به مراتب بیشتر و قابل توجهی را برای مبارزه بر سر اینکه آیا باید آن برگزار شده است در تمام هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

معاون سابق رئیس جمهور پیروزی شد تحصیلی پس از ایالت ورمونت برنی ساندرز کاهش یافته است, یک روز پس از ویسکانسین برگزار شد در شخص رای گیری روز شنبه با وجود نگرانی گسترده بیش از خطرات بهداشتی. خواه قانونی رهبران حاضر برای به تاخیر انداختن انتخابات و حزب برنده دادگاه نبرد برای حفظ تاریخ ساخت ویسکانسین یک پرت از کشورهای دیگر که به تعویق افتاد بهار مقدماتی.

بازده اجازه نداشتند به گزارش تا روز دوشنبه به دلیل تغییر ناگهانی در دادگاه نبرد بر انتخابات. علاوه بر ریاست جمهوری اولیه 10 سال مدت در ویسکانسین را به شدت سیاسی دادگاه عالی — همان بدن است که مورد حمایت جمهوری خواهان در برگزاری انتخابات بود و در انتخابات.

حتی قبل از شمارش آرا آغاز شد, یک گروه از میلواکی-منطقه رای دهندگان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال نیروی جزئی revote برای حفاظت از “هزاران نفر” از رای دهندگان که آنها معتقدند بودند محروم توسط آشفته انتخابات. پرونده های حقوقی دیگر به نظر می رسید برخی به دنبال دارد.

هزاران نفر از رای دهندگان جمع ساعت ها در صف های طولانی در آوریل 7, هجوم اجتماعی-فاصله دستورالعمل که منجر به تعویق افتادن مقدماتی در چند کشورهای دیگر. دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گرفت در آستانه انتخابات است که رای غیابی درخواست در تعداد رکورد بود به شهریور نیمه شب و 7 آوریل. که لغو یک قاضی حاکم است که تا به حال داده در یک هفته تمدید وادار بسیاری از ساکنان به وزن نگرانی های ایمنی در برابر اعمال حق خود برای رای دادن.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات روز دوشنبه گفت: قبل از رای شد جدول که انتخابات شد “ظروف سرباز یا مسافر است که می تواند اجتناب شده است.”

با طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه مرتبط با انتخابات و بیشتر انتظار می رود Evers گفت: “در پایان روز این خواهد بود که در دادگاه حل شود و پس از آن ما می تواند حرکت کند.”

ویسکانسین در انتخابات متبلور آنچه انتظار می رود به بالا-سهام دولت توسط دولت قانونی مبارزه با بیش از چگونه شهروندان می توانند با خیال راحت پای صندوق های رأی رفتند اگر coronavirus شیوع ادامه به انتخابات ماه نوامبر. دموکرات ها در حال مشاجره هستند به صورت متحده به آماده تغییر به استفاده بیشتری از غایب و از طریق پست رای گیری در حالی که جمهوری خواهان بالا بردن شبح که این انتخابات می تواند منجر به افزایش تقلب.

بسیاری از رای دهندگان گفتند که آنها درخواست کرده بود رای غیابی است که هرگز وارد و آنها را وادار به انتخاب بین نشستن انتخابات و یا خطر عفونت با رای دادن در فرد است. مقامات شهرستان در میلواکی و همچنین ویسکانسین آمریکا دو سناتور به نام ایالات متحده خدمات پستی به بررسی شکایات.

میلواکی-منطقه رای دهندگان که در زمینه کت و شلوار دوشنبه گفت که آنها نمی توانند رای بدهند چرا که آنها تا به حال نگرانی های سلامت با مشکلات غایب روند و یا ارسال یک غایب رای گیری که برآورده نمی کنند آوریل 7 مهلت. طرح دعوی در دادگاه خود به دنبال کلاس-وضعیت عمل و حکم دادگاه به شمارش آرا برای دیگران مانند آنها.

به طور جداگانه میلواکی کمیسیون انتخاباتی رای دادند دوشنبه به تعداد حداقل 390 رای غیابی که وارد بدون مهر باطله تمبر پست را ناخوانا مهر باطله تمبر پست و یا تا به حال یک مهر باطله تمبر پست با تاریخ Milwaukee Journal Sentinel گزارش شده است. انتخابات کارمندان در سراسر کشور شد, کشتی با مشکل مشابه با پرونده های حقوقی انتظار می رود برای حل این سوال. ویسکانسین قانون انتخابات تا به حال هیچ مهر باطله تمبر پست مورد نیاز قبل از دیوان عالی کشور حکم تزریق یکی برای این انتخابات است.

جلوتر از روز دوشنبه بازده دموکرات به نام حزب جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری به حرکت ویسکانسین مارس 12 ویژه کنگره در انتخابات به همه ایمیل امر است. که بعید است با توجه به این نماینده مجلس را به عدم تمایل به تغییر در هفته گذشته انتخابات دموکراتیک است رژیم صهیونیستی است. تونی Evers گفته او با توجه به حرکت در تاریخ است که او در حال حاضر به تعویق افتاد یک بار قبل از COVID-19 شیوع. Rep. شان دافی یک جمهوری خواه خالی صندلی بازنشستگی سال گذشته است.

آسوشیتد پرس نویسنده نیکلاس Riccardi کمک از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im