بایدن ادعا می کند شتاب به عنوان Buttigieg قطره از مسابقه

Category: توین سیتی

توسط استیو مردم مگ KINNARD بیل بارو و لیزا MASCARO

کلمبیا, S. C. (AP) — جو بایدن مبارزه برای متحد کردن حزب دموکرات را نسیم بال در پشت نامزدی خود را پس از به ثمر گشت پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه که مجبور پیشرو وزش رقیب پیت Buttigieg خارج از مسابقه در روز یکشنبه.

بایدن قول داد برای بهبود مبارزات انتخاباتی خود عمل خود را جمع آوری کمک مالی مسافت — و حتی خود عملکرد به عنوان مسابقه هل نسبت به سه شنبه. او هشدار داده بود که “استارک انتخاب” بین او و ساندرز در حالی که او نامزد است که می تواند به نفع خود بالا و پایین انتخابات و در متحده فراتر از کسانی که در رای گیری هفته آینده.

“من احساس می کنم خوب” بایدن گفت: در ABC “این هفته است.” “من می توانید برنده شوید و من می تواند به همراه آورد دموکراتیک پیروزی.”

بایدن اشباع امواج رادیو و تلویزیون با, بازگشت به عقب مصاحبه پس از چهار پیروزی که در قدرت سیاه آمریکا حمایت و در لحظه های خطر ناک در سال 2020 پیشنهاد. او نیاز به تاکید دوباره بجای اول برگشتن پس از underwhelming اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

مسابقه در حال حاضر محور به 14 متحده از مین به کالیفرنیا که رای گیری روز سه شنبه در آنچه در اثر خواهد بود و ملی اولیه در یک مسابقه به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک مسابقه بین دو نیروگاهی به نمایندگی از مسیرهای متفاوت برای حزب.

رقیب بالا برنی ساندرز رهبری در جمع آوری کمک hauls یکشنبه اعلام کرد با چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه مبارزات انتخاباتی خود گفت. این سناتور گفت: این مبلغ که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از کار مردم دامن زدن نامزدی خود را.

“هیچ انتخاباتی در خارج وجود دارد یک قوی تر جنبش مردمی از ما,” ساندرز گفت: CBS “چهره ملت است.” “این است که چگونه شما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

فشار نصب برای جلوگیری از یک نبرد طولانی مدت است که می تواند کشش به تابستان به عنوان هفت نامزد باقی می ماند در دموکراتها تلاش برای پیدا کردن قوی ترین امکان مهاجرت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

عقب مانده نامزدها در حال تحت فشار قرار دادند برای توجیه مبارزات انتخاباتی خود را و یا کنار پس بایدن می تواند در تعامل بیشتر با لينک مستقيم بازی کردن در برابر ساندرز که سر به هفته آینده مشتاق به پیش افتادن از رقبای خود را در گردآوری نمایندگان برای نامزدی.

Buttigieg برای اولین بار به سقوط. شهردار سابق South Bend, ایندیانا که قرار دادن با هم یک جای تعجب قوی ریاست جمهوری پیشنهاد آگاهانه در مبارزات انتخاباتی خود یکشنبه شب که ما ترک نژاد. که با توجه به سه نفر با دانش Buttigieg تصمیم که نخواست نامش فاش شود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

وجود چند نشانه که هر کس دیگری بود ترک نژاد.

میلیاردر مایک بلومبرگ خواهد شد که در این انتخابات برای اولین بار هفته آینده روز یکشنبه گفت که او هیچ جا نمی رود قبل از روز سه شنبه شرکت کنند ،

“من خوشبین هستم,” او گفت: رای دهندگان در شهر سلما در ایالت آلاباما که در آن بسیاری از کاخ سفید امیدوار جمع آوری شده برای مراسم بزرگداشت حقوق مدنی قهرمانی. او صرف بیش از 500 میلیون دلار تبلیغات در ایالات متحده مجموعه ای به رای دادن در این ماه است.

بلومبرگ دریافت یک مخلوط پذیرش به عنوان او صحبت کرد و از منبر سلما قهوه ای چپل AME Church. ده محله های کشیش نشین ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به نیویورک میلیاردر به عنوان او در مورد تمایل خود به افزایش سیاه و سفید مالکیت خانه و ثروت است. بود که پس از کشیش گفت: این جماعت که بلومبرگ در ابتدا گفت که او بیش از حد شلوغ برای حضور در, چرا که او تا به حال به “ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” الیزابت وارن تیم صحبت کرد و با گستاخی از هل دادن به یک طبقه نبرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان اگر نامزد ظهور از ابتدایی فصل را با اکثریت به عنوان به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد.

“کنوانسیون در میلواکی نهایی بازی” نوشت: مدیر کمپین راجر لاو در یک یادداشت.

وارن در آورده 29 میلیون در ماه گذشته و بایدن trailed با 18 میلیون دلار اما معاون سابق رئیس جمهور گفت: افزایش 5 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته است که بیشتر از هر روز خود را پر از دست انداز مبارزات انتخاباتی.

بایدن کاهش یافته است به درخواست رقبا را به تعظیم کردن. “آن را برای من بگویید نامزد دیگری به خارج از مسابقه” بایدن گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

حتی با پیروزی کاستی بایدن انتخاباتی باقی می ماند از جمله عدم قوی بودجه و سازمان است که باید کشیده نگرانی از بالا متحدان. او به سختی در حال اجرا هر گونه تبلیغات تلویزیونی در سه شنبه متحده است.

بلومبرگ اعلام کرد طرح خود برای تحویل در سه دقیقه نخست وقت آدرس یکشنبه شب در دو شبکه های تلویزیونی. او نمی گویند چقدر به او پرداخت می شود برای هم هوایی که بی سابقه است در دهه های اخیر. و هر دو ساندرز و بلومبرگ بسیاری از کارکنان و داوطلبان از بایدن.

تراز خود را حمله مستقیم ساندرز بایدن اعلام کرد: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

بایدن برنده در حدود سه بار به عنوان بسیاری از نمایندگان در کارولینای جنوبی به عنوان ساندرز خود را نزدیکترین رقیب دادن یک لحظه مهلت به اضطراب دموکرات ها که می ترسید که دموکراتیک سوسیالیستی خواهد پایان مارس با چهار متوالی بالا پس از اتمام که آن را دشوار است برای هر کسی که به او پیشی.

آسوشیتد پرس اعلام کرد بایدن برنده فقط پس از نظرسنجی بسته شده در کارولینای جنوبی است. AP بر اساس تماس اطلاعات از AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان انجام شده برای AP توسط NORC در دانشگاه شیکاگو است. این بررسی نشان داد یک پیروزی قانع کننده برای بایدن.

اما بایدن ساخته تهاجمی دور از رسانه ها ظاهر در روز یکشنبه در تلاش برای مقابله با بلومبرگ عظیم صرف. او همچنین در حال کار برای تضمین حمایت از برجسته دموکرات و مدت کوتاهی پس از شنبه نتایج بودند در او پشتوانه سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma.

بایدن عنوان عدم حمایت از رئیس جمهور سابق باراک اوباما که نام او اغلب با فراخوانی در مبارزات انتخاباتی رای دهندگان دلتنگ برای دولت او. بایدن گفت: ABC او برای به دست آوردن این “خود من.”

کارولینای جنوبی اولیه نخستین آزمون بزرگ از نامزدها تجدید نظر در میان رای دهندگان سیاه. که معاشقه ادامه داد: روز شنبه در سلما. تعدادی از کشورهایی که رای در روز سه شنبه از جمله آلاباما, تنسی, کارولینای شمالی و ویرجینیا قابل توجهی سیاه, جمعیت.

یکی از نامزدها که صرف هفته های اخیر wooing, سیاه, رای دهندگان, میلیاردر فعال تام Steyer به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه پس از ناامید کننده مقام سوم به پایان برسد. او صرف بیش از 24 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در کارولینای جنوبی — بیش از همه رقبای خود را در ترکیب — اما هیچوقت پاک کردن خط در شلوغ مسابقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر (یکشنبه متلک بلومبرگ — به عنوان او اغلب رقبای بالقوه. رئیس جمهور پیشنهاد میلیاردر مشاوران به سادگی بر روی “gravy train” پیشرو او را یک “تاریک و تنها مسیر” بدون امید برنده شدن در نامزدی.

دستیاران به بلومبرگ به کمپین گفت که آنها هنوز هم بر این باورند سابق شهردار نیویورک می تواند برنده شدن در یک تعداد انگشت شماری از کشورهایی که رای در روز سه شنبه از جمله آرکانزاس, آلاباما, اوکلاهما, ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

از طریق چهار مسابقات ساندرز سالم در, اما کاهش, نماینده منجر شود.

AP اختصاص داده است حداقل 58 نمایندگان به ساندرز از جمله دو اضافه شده پنج شنبه به عنوان کارولینای جنوبی باقی مانده رای dribbled در. بایدن طاقی گذشته Buttigieg به مقام دوم با حداقل 50 نمایندگان — کاهش ساندرز’ سرب از آنچه تا به حال شده است 30 نمایندگان قبل از کارولینای جنوبی به هشت. Buttigieg وارن و Klobuchar باقی می ماند گیر در 26 هشت و هفت بود.

تهمت بود با توجه به دموکراتیک مسابقه.

“چگونه می تواند شما را آسان تر به ضرب و شتم از جو ؟ که مرد نمی تواند با قرار دادن دو جمله با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت کنندگان در چهار شنبه از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس در حومه واشنگتن. “اما شما می دانید که او بیشتر پایین وسط. هر کس می داند که او یک کمونیست و با برنی وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

بایدن برنده 64 درصد از آرا توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. او همچنین به خوبی با رای دهندگان زنان میانه رو و محافظه کاران و به طور منظم churchgoers با توجه به AP VoteCast.

ساندرز به دست آورده پشتیبانی از تقریبا 14 درصد از رای دهندگان آمریکایی در حالی که تاجر میلیاردر تام Steyer برنده 15 درصد است.

همچنین شواهدی وجود دارد که بایدن وضعیت به اوباما در دو دوره معاون رئیس جمهور به او کمک کرد تا برنده بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار.

VoteCast یافت می شود که 45 درصد رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی می خواستم به بازگشت به سیاست های گذشته در مقایسه با حدود یک سوم در آیووا و نیوهمشایر. که شامل 52 درصد از رای دهندگان آمریکایی گفت که آنها می خواهند یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری که تقلید از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز هشدار دموکرات ها که آن را هنوز هم در اوایل ریاست جمهوری خود را اولیه.

صحبت در کارولینای شمالی حزب دموکرات جمع آوری کمک های مردمی جشن پرز اشاره کرد که به نفع نامزدی حزب دموکرات باید برنده 1,991 نمایندگان — و تنها بخشی از آن اختصاص داده شده است در این حزب برای اولین بار چهار مقدماتی.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:.

___

مردم از واشنگتن گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville امید ین برایان Slodysko خواهد Weissert و ست Borenstein در واشنگتن توماس Beaumont در کلمبیا, کارولینای جنوبی, Alexandra Jaffe در شارلوت کارولینای شمالی و جی ریوز در شهر سلما در ایالت آلاباما کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که یک کشیش در شهر سلما در ایالت آلاباما گفت: جماعت که بلومبرگ در ابتدا کاهش یافته و برای حضور در, چرا که او تا به حال به “ضرب و شتم” مغلوب ساختن پیشی جستن نه “ملاقات” مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de