فراتر از تست: مینه سوتا نیاز 750 تماس ردیاب برای عادی. وجود دارد در حال حاضر 110. در اینجا برنامه است.

در علاوه بر این به یک سریع سطح شیب دار تا تست برای coronavirus مینه سوتا نیاز جدی مدرج تا سپاه از مردم برای جابجایی مراحل — و تماس های شخصی — از کسانی که آلوده قبل از دولت می تواند شروع به بازگشت به چیزی نزدیک شدن به حالت عادی.

آنها به نام “تماس با ردیاب” و دولت قصد دارد برآورد آنها نیاز 750 آنها. که خیلی بیشتر از آنها در حال حاضر.

اما افزایش در حال حاضر آغاز شده است. در روز سه شنبه وجود دارد 92; در چهارشنبه 110.

دولت طرح خواستار باقی مانده پرسنل به طور اجباری از صفوف دولت, کارکنان دولت, مقامات بهداشت گفت.

جدول زمانی برای وقتی که و چگونه برای به انجام رساندن سریع انتقال هنوز توسعه یافته روز شنبه گفت: کریس Ehresmann سر اپیدمیولوژی برای مینه سوتا وزارت بهداشت که در اصل به عنوان فرمانده برای ایالت بهداشت عمومی پاسخ.

فشار به جذب و آموزش تماس با ردیاب است که احساس در سراسر کشور به عنوان متحده به عنوان برخی از مناطق فشار گذشته اولیه خود قله در حالی که دیگران از جمله مینه سوتا, پیدا کردن خود را کاهش داده و منحنی ساخته شده است تا به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان برای شروع برنامه ریزی برای مرحله بعدی.

تست-ردیابی-منزوی

تماس با ردیابی یک عنصر ضروری در اپیدمیولوژیک راهکار. رژیم صهیونیستی. تیم Walz روشن ساخته است که او را کشیدن که راهکار به عنوان او به نظر می رسد به سهولت اقتصاد بازگشت به زندگی در میان چه خواهد بود شش هفته اقامت در خانه سفارش دهید.

روز دوشنبه Walz قبل گفت: بخش زیادی از نیروی کار می تواند به بازگشت به شغل خود دولت باید قادر به تست 5000 نفر در روز به ویروس. این یک هدف بلند پروازانه و او گفت که او را خاص می توان آن را قبل از مارس 4, زمانی که اقامت در خانه نظم و چندین نفر دیگر از جمله بسته شدن مدارس مجموعه به اتمام می رسد.

سپس در روز سه شنبه دکتر ویلیام Morice صندلی از وزارت آزمایشگاهی پزشکی در کلینیک مایو گفت به اعتقاد او روچستر موسسه آماده شد برای دیدار با این چالش است.

اما این ماموریت انجام شده است.

کامل استراتژی برای یک جامعه به کار گیرند و در این میان یک بیماری همه گیر است متعادل در پاها سه مدفوع: آزمایش ردیابی و جداسازی.

گام اول — تست — مورد نیاز است برای دیدن که آلوده — به خصوص از جنبه های مهم در پاسخ به این رمان coronavirus چرا که مردم با هیچ نشانه ای بر این باور هستند که به طور عمده پخش ویروس است. آلوده جدا هستند در خانه و یا در یک بیمارستان و یا سایر تسهیلات به طوری که آنها نمی گسترش آن در حالی که بدن خود را در حال مبارزه با آن است.

گام دوم این است که ردیابی — وظیفه بدانند هر کسی که ممکن است در معرض توسط فرد آلوده. این یک فرایند دشوار است که به طور سنتی شامل بهداشت عمومی کار می کند, کلیپ بورد و کفش چرم یا زمان زیادی را بر روی تلفن. تماس با ردیاب مصاحبه با فرد آلوده و از آنها بخواهید که در آن او رفت و با آنها در تماس آمد با بیش از روزهای گذشته.

استاندارد فعلی برای coronavirus قرار گرفتن در معرض است که ظرف شش پا را از کسی که برای حداقل 10 دقیقه. هر کس که متناسب با این لایحه تمام کسانی که مخاطب هستند و سپس گفت: به عزت قرنطینه و یا خود را منزوی برای دو هفته و یا اگر تبدیل شدن آنها به بیمار تا زمانی که بهبود می یابند.

بدون انزوا و کسانی که در معرض و در نتیجه ممکن است آلوده شود — می تواند دیگران را آلوده ایجاد و شیوع بیماری های جدید. بدون تماس با ردیابی وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که باید منزوی.

“آن است که رفتن به بحرانی” رابرت Redfield رئیس فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: رادیو عمومی ملی در مصاحبه اخیر است. “ما نمی توانیم به چند جامعه شیوع است که می تواند مارپیچی به جامعه پایدار انتقال — پس از آن است که رفتن به بسیار تهاجمی آنچه که من اسمش ‘جلوگیری و مقابله با,’ ‘جلوگیری و مقابله با.’ “

تماس با ردیابی است که اغلب استفاده می شود برای پیگیری بیماری های مقاربتی و عفونت. آن را به طور گسترده ای به کار گرفته شده در سال 2014 به نظارت بر مسافران بازگشت از غرب آفریقا برای اطمینان از ابولا هرگز در اینجا. و بیشتر مربوط به وضعیت فعلی, تماس, ردیابی ضروری بود در مهار و سرکوب 2003 شیوع سارس. که آن هم یک coronavirus البته یک مقدار کمتر مسری یکی.

ملی برای ردیابی تماس بگیرید

هنگامی که یک بیماری عفونی است که گسترش بدون کنترل در یک جمعیت — به عنوان coronavirus در حال حاضر در امریکا با وجود یک ملت اساسا تحت مستند — به کار گرفتن آن را تحت کنترل نیاز به نیروی توانمند.

در ووهان, چین یک منطقه با جمعیت 11 میلیون دلار به سمت بالا از 9,000 تماس با ردیاب اعزام شده بودند به دست آوردن مجدد کنترل. به همان نسبت خواهد تماس مینه سوتا به جمع آوری یک نیروی بیش از 4,600. با این حال مقامات بهداشتی آمریکا به نظر می رسد فکر می کنم که نوع ارتش نیست و مورد نیاز در اینجا.

ماساچوست به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای جذب 1,000 تماس با ردیاب. Ehresmann گفت که با استفاده از ریاضی همان ماساچوست مقامات ایالت مینه سوتا خواهد نیاز به حدود 750, اگر چه او اجازه داده است که این رقم صرفا یک برآورد.

“شماره تماس ردیاب ما نیاز واقعا بستگی به تعداد مولکولی آزمون اجرا (درصد است که مثبت هستند)” او گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه. “و ما لزوما نمی تواند استخدام به تعدادی از کارکنان دولت که می تواند به هدایت می شوید به این تلاش است.”

تحت اورژانس قدرت Walz می جابهجا کردن فقط در مورد هر کارمند دولت به فقط در مورد هر گونه لازم و وظیفه.

آن را به اندازه کافی است ؟

در حالی که پر زحمت تماس, ردیابی نیست و نیاز به تجربه و تخصص. کسی که ممکن است قادر به آموزش در یک روز با توجه به آنیتا سیسرو معاون مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health و سرب نویسنده “یک طرح ملی برای فعال کردن جامع COVID-19 مورد پیدا کردن و تماس با ردیابی در آمریکا”

با این حال در این گزارش سیسرون معتقد است که نامردان ویژگی های کروناویروس — به ویژه آن مدت زمانی نسبتا طولانی از contagiousness بدون علائم و گسترده آن گردش در امریکا به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که تست ابدا موجود به این معنی است که ماساچوست استاندارد به اندازه کافی نخواهد بود.

“یک تماس ردیابی تلاش این مقیاس بی سابقه و از این مهم و اهمیت تاریخی به عملکرد و بازگشایی جامعه هرگز قبل پیش بینی شده است و یا مورد نیاز,” او نوشت: نتیجه رسید: “این حس را به حداقل شروع با اضافه کردن اضافی 100,000 تماس با ردیاب در سراسر ایالات متحده است.”

که ترجمه را به حدود 1500 در مینه سوتا است.

یک برنامه برای آن وجود دارد ؟

به جای نیروی انسانی و تکنولوژی ممکن است نقش داشته باشد. تماس با ردیابی پسند برنامه های گوشی های هوشمند است که ردیابی حرکات مردم و استفاده از بلوتوث برای ضبط تماس نزدیک هستند که به طور گسترده ای مستقر در جنوب شرقی آسیا. هفته گذشته داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم برجسته Care19 یک برنامه که در فروشگاه 21 روز یکی از حرکات به طوری که اگر شما سقوط بیمار از آن آسان است به دانستن که در آن شما بوده ام.

معلوم نیست اگر مینه سوتا را فشار چنین ایده.

“ما به طور مداوم ارزیابی و بازشناسی منابع ما نیاز دارد و ساخت برنامه به عنوان مورد نیاز” مینه سوتا وزارت بهداشت سخنگوی داگ شولتز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im