از سال 2010 تا 2020 سیاتل رشد حدود 134,622 مردم است. که برابر است با جمعیت پنج Ballards.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

نه همه کسانی که مردم فقط در اینجا نقل مکان کرد و به کار در tech اما یک دسته کامل از آنها انجام داد و در صورتی که شامل شما—خوش آمدید! سعی کنید به جرئت توسط تمام افرادی که مقصر شما برای اذیت نمودن سیاتل. مطمئن باشید شما نمی تباهی سیاتل. افرادی که در اینجا درست قبل از اینکه شما خراب آن است.

یکی از چیزهایی که شما نمی دانند ممکن است از خواندن در مورد سیاتل در اینترنت است که چگونه بسیاری از کون, کون, گیاهان ما. به همین دلیل بسیاری از ؟ آنهایی که زیباترین? غنی اسمیت که همیشه متوقف می شود به بوی گل زمانی که او می رود در پیاده روی پاسخ اینجا.

تا آنجا که این شهرستان بسته بندی شده با دیوانه-زندگی زیبا نیز وجود دارد که مرگ در کمین در اطراف هر گوشه. سیاتل بسیار کم نرخ قتل (در حدود 20 نفر در سال) اما ما نیز قدیمی stomping زمین از تد باندی و Green River Killer—و اگر یک قاتل زنجیره ای را دریافت نمی کند شما یک زلزله یک بیماری و یا یک حمله هسته ای ممکن است به عنوان کتی هرتزوگ توضیح می دهد در اینجا.

اگر شما امیدوار به مرگ توسط آتشفشان, خبر بد: این آتشفشان که شما را احاطه کرده بی ضرر هستند. مگر اینکه شما زندگی می کنند در پویالاپ که ممکن است از بین برود دفعه کوه رینیر می رود بوم. ببینید اگر شما می توانید نام دو آتشفشان فعال قابل مشاهده از سیاتل قبل از خواندن Lester سیاه و قطعه اینجا.

می خواهید را به یک سفر جاده ای اما لازم نیست که یک ماشین ؟ نگران نباشید, شما باید مقدار زیادی از گزینه های. Nathalie گراهام می رود در یک روستا-حمل و نقل ماجراجویی با خود توصیف غربی اقیانوس آرام ترانزیت پدر.

اجرا می شود که همه چیز در اطراف در اینجا ؟ که بیشترین قدرت ؟ الی ساندرز شکسته شدن پنج سیاستمداران است.

علاقه مند به زندگی فرهنگی و تاریخ جنوب سیاتل ؟ چارلز Mudede شما طول می کشد در یک تور.

علاقه در فیلم ؟ بزرگترین کتابخانه در جهان است که در U-منطقه و تعقیب سوختگی چند نکته در مورد آن را در اینجا.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

علاقه مند در مواد غذایی ؟ زمانی که شما قصد دارید برای زنده ماندن شما در حال رفتن به نیاز به غذا خوردن. داستان سیاتل مورد علاقه مواد غذایی راحتی می توان در اینجا یافت نشد.

هیچ کس برای انجام هر یک از این چیزها ، احساس عجیب و غریب در مورد پرواز انفرادی ؟ اوه بیا. که هیچ بهانه ای. انجام گه به تنهایی یکی از لذت های بزرگ زندگی به عنوان Jasmyne Keimig می نویسد: در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su