بورلی هیلز پیشوا تست مثبت برای coronavirus

تمام قدیسین کلیسای اسقفی در بورلی هیلز در چهار شنبه, مارس 11 مطلع عبادت است که آن پیشوا برگرد. جانت برادریک آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و در بیمارستان بستری شد تحت درمان یک کلیسا سخنگوی گفت.

محله پردیس در 504 N. کمدن درایو بسته است با خدمات به حالت تعلیق در انتظار راهنمایی از لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت گفت: برگرد. ناتانیل کاتز ارشد کاردانی پیشوا که نظارت محله عملیات.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط کلیسا Broderick به دنبال توجه پزشکی دوشنبه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس و پس از ارزیابی اولیه بود منتقل شد به بخش ICU و تحت انزوا. او آزمایش COVID-19 و نتایج برگشتم مثبت است.

“من متاسفم برای شما را به شنیدن این اخبار” Broderick نوشت: در نامه ای به محله. “من خدا را شکر برای نماز خود را به عنوان من شده اند بیمار است.”

او نوشت که او “از طریق بدترین از این و بسیار بسیار زیادی در بهبود. عیسی بوده است به طوری که نزدیک به من تمام وقت و کتاب مقدس را تایید من است. من خیلی به جلو نگاه به با هم بودن دوباره در عبادت را به دعا با شما و خواندن سرود.”

Broderick است خواهر بازیگر Matthew Broderick, ABC7 گزارش.

کشیش را تشخیص و به شرح زیر 7 مارس بستری از Rev. تیم کول کشیش کلیسای مسیح جورج تاون در واشنگتن دی سی دو روحانیون در میان شرکت کنندگان در یک فرقهای کنسرسیوم وقف کلیساهای اسقفی کنفرانس Feb. 19-21 در لوئیزویل ،

بیش از 500 رهبران مذهبی از سراسر کشور در این رویداد حضور داشتند.

کاتز می گوید: این محله پیش بینی همکاری نزدیک با وزارت بهداشت برای اطمینان از تمام مراحل گرفته شده برای سلامت و رفاه از آن جماعت و هر کسی که تا به حال در تماس با رئيس دانشگاه در طول تعیین شده دوره کمون.

آخرین پنج شنبه, Rev. جان هاروی تیلور اسقف شش شهرستان اسقفی اسقف نشین از لس آنجلس به کارگردانی همه از اسقف نشین 130 جماعت را به حالت تعلیق استفاده مشترک و همدلی جام تا اطلاع ثانوی و به اقدامات احتیاطی دیگر مانند اجتناب از دست دادن و با استفاده از مراقبت هنگام سرو غذا.

“این خبر فوق العاده امروز این است که ما معشوق همکار ژانت است که به طور چشمگیری بهبود یافته پس از ترسناک چند روز” تیلور گفت. او افزود که 200 نهاد در حوزه امر به دنبال بهترین مشاوره از مقامات بهداشت برای تصمیم گیری در مورد سلامت و ایمنی از دیگران است.

تیلور گفت: برادریک “در شرایط فعلی پایدار است و او است که برای درمان یک فرم شدید ذات الریه.

“او دریافت بهترین مراقبت های پزشکی در دسترس و پزشکان پیش بینی است که برای تکمیل و بهبود کامل. آن را برخی از زمان, اما جانت استراحت است به راحتی در سروهای تا زمان او منتشر شده است و می توانید به خانه بازگشت کامل به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im