بهترین خرید محدود کردن خریداران به منظقه وانت تنها

بهترین خرید این کشور بزرگترین مصرف کننده الکترونیک زنجیره ای در حال حرکت است به منظقه خدمات وانت تنها آن را به عنوان تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در اوایل این هفته بهترین خرید در حال شروع به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه خود را به تنها 10 تا 15 در یک زمان.

“ما شاهد یک افزایش در تقاضا در سراسر کشور برای محصولات است که مردم نیاز به کار و یا کسب اطلاعات از صفحه اصلی و همچنین آن دسته از محصولات است که اجازه می دهد مردم را به یخچال یا فریز مواد غذایی” گفت: بهترین خرید مدیر عامل شرکت Corie بری در بیانیه ای. “همانطور که ما در دیدار با تقاضا برای این ضرورت ما در حال تنظیم چگونه عمل می کنیم در بسیاری از راه هایی برای بهبود ایمنی است.”

بهترین خرید تا حدود 1000 فروشگاه در ایالات متحده آمریکا

بهترین خرید مشتریان هنوز هم می توانید سفارش آنلاین و یا بر روی آن برنامه و محصولات خود را حمل می شود به طور مستقیم به خانه های خود. اگر یک مشتری قادر به سفارش آنلاین و بهترین خرید را ارسال یک کارمند به فروشگاه برای بازیابی آیتم استفاده کنید.

این ریچفیلد مبتنی بر زنجیره ای پیوستن به هزاران نفر از خرده فروشان دیگر نه به عنوان ضروری به طور موقت بسته شدن فروشگاه خود را. مانند بسیاری دیگر آن را نیز تلاش برای حفظ کسب و کار خود را. آن را برداشت سالانه خود درآمد راهنمایی و نقشه کشی مقدار کامل از آن $1.25 میلیارد گردان خط اعتباری به ساحل تا پول نقد. بهترین خرید نیز به حالت تعلیق در همه repurchases شبیه به چنین خرده فروشان به عنوان کول و Nordstrom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de