بهترین شرط: Spongebob the Doobie Brothers گوئن استفانی و بیشتر برای خود در لاس وگاس آخر هفته

Doobie Brothers

حسن نیت ارائه میدهد

The Doobie Brothers باز کردن یک مینی-اقامت در پنجره آخر این هفته.

سرانجام زمستان آخر هفته ما تمام شده است در انتظار وارد کرده است که “بن موسیقی” و لیگ راگبی همگرا در لاس وگاس. خوب شاید کسانی که منحصر به فرد گزینه های سرگرمی نیست کیسه های خود را, اما وجود دارد برخی از موسیقی فوق العاده بودن بازی این آخر هفته ،

THE DOOBIE BROTHERS خارجی فقط به یک کلاسیک راک اجرا در timelessly منصوب ونیزی تئاتر و در حال حاضر این Doobies’ به نوبه خود, باز, هشت-سری کنسرت جمعه شب. انتظار شنیدن “آب سیاه” “چه احمق معتقد است” و بسیاری دیگر از به یاد ماندنی بازدید را تشکیل می دهند که این گروه افسانه ای را در فروشگاه. فوریه 7-8 اطلاعات در venetian.com.

نیل SEDAKA پاپ ترانه سرای شناخته شده برای “شکستن سخت است برای انجام” و “Love Will Keep Us با هم” است که در شهر و خال خال شد حضور “چای سیاه و سفید” در Caesars Palace شنبه شب. نیل Sedaka طول می کشد دو نوبت روی صحنه در نیواورلئان نمایشگاه این آخر هفته. فوریه 7-8 اطلاعات در orleanscasino.com.

بن موسیقی نیویورک تایمز آن را به نام “exhaustively تخیلی و ناخواسته درخشان” است که باعث می شود ما فکر می کنم “بن موسیقی” (توصیه می شود برای سنین 5 و بالاتر) باید بازی در لاس وگاس در تمام طول سال های طولانی. این کاری ادامه داده اند تا آن رینولدز سالن اجرای این آخر هفته پس گرفتن آن را در حالی که شما می توانید. فوریه 7-9, اطلاعات در thesmithcenter.com.

گوئن استفانی تنها 15 وجود دارد نشان می دهد بیشتر به سمت چپ برای دیدن وقتی که می آید به گوئن استفانی “فقط یک دختر” headlining اقامت در Zappos تئاتر در سیاره هالیوود رفت و آمد مکرر و هفت را نشان می دهد برنامه ریزی شده در این ماه شروع و در شب شنبه. پس از آن شما باید صبر کنید تا زمانی که ممکن است. فوریه 8, اطلاعات در caesars.com.

لیگ برتر راگبی بزرگ زمان راگبی در سام بوید ورزشگاه یکشنبه زمانی که انگلستان جدید رایگان جک بازی خود را در مراسم تحلیف MLR لیگ راگبی متحده, New York. لیگ برتر راگبی وگاس آخر هفته همچنان با عمل بیشتر مارس 15 و 16. فوریه 9, اطلاعات در unlvtickets.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر