بهترین شرط: Mariah Carey Barry Manilow, Los Temerarios و بیشتر برای خود در لاس وگاس آخر هفته

Category: لاس واگاس No comments

Mariah Carey

دنیس Truscello

ماریا کری در کولوسئوم در این آخر هفته.

بیماری باعث شده است که لغو و موکول نشان می دهد برای یک زن و شوهر از بزرگ نام عمل بازی نوار این هفته است. The Doobie Brothers مجبور به تعطیل فوریه 14, 15 و 18 به اجرای برنامه در پنجره تئاتر و باید دوباره آن را نشان می دهد در ماه نوامبر. و گوئن استفانی لغو چهار کنسرت از جمله 14 فوریه با استناد به بیماری است. او انتظار می رود به ادامه اقامت او در Zappos تئاتر در فوریه 15. در اینجا برخی از دیگر برنامه های سرگرمی را در نظر بگیرید.

TAYLOR DAYNE بزرگ صدای پشت ’80s بازدید “بگویید که آن را به قلب من” و “عشق شما را منجر به” بازگشت به لاس وگاس برای روز ولنتاین عملکرد در سیلورتن را حجاب غرفه. گرفتن Dayne s, از خود راضی نشان می دهد در حال حاضر و دوباره او را ببینم و در این تابستان هنگامی که او انجام می دهد با خانمها از 80s تور در ماه جولای در تگزاس ایستگاه. فوریه 14, اطلاعات در silvertoncasino.com.

BARRY MANILOW “بازدید به خانه می آیند!” بازگشت به Westgate بین المللی تئاتر برای بعد از تعطیلات آخر هفته ظاهر دادن Manilow یک استراحت از کار بر روی آلبوم جدید خود “شب آهنگ ها 2” گفت: به stripped-down مجموعه فقط پیانو و آواز و برخی از محبوب ترین آهنگ ها تا کنون نوشته شده است. فوریه 14-15, اطلاعات در westgateresorts.com.

MARIAH CAREY “ملکه کریسمس” است که برای بازی در نقش ملکه قلب ها این آخر هفته با “پروانه بازده” آخرین نسخه را از ادامه اقامت در کولوسئوم در Caesars Palace. کری زمان تاریخ تنها کشش به پایان ماه اما انتظار ما بیشتر کولوسئوم را نشان می دهد به زودی اعلام خواهد شد. فوریه 14-15, اطلاعات در caesars.com.

راب لاو نا محدود بازیگر می دانید از بسیاری از تلویزیون نشان می دهد و فیلم از جمله “West Wing” “Parks and Recreation” و “Behind the Candelabra” خود را یک مرد نشان می دهد: “داستان من فقط به دوستان” را برای دور دیگری در Zappos تئاتر در سیاره هالیوود رفت و آمد مکرر در شب شنبه. فوریه 15, اطلاعات در caesars.com.

LOS TEMERARIOS پلاتین-فروش مکزیکی پاپ-راک لباس Los Temerarios را پر جنب و جوش و متنوع صدا به Mandalay Bay مرکز حوادث سه شنبه شب. انتظار یک جمعیت بزرگ و پاسخ های اخیر آمار آهنگ ها “Si Tu Te Vas” و “Basta Ya.” فوریه 15, اطلاعات در mandalaybay.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>